Моя сторінка — Київстар Домашній Інтернет — Вхід

Моя сторінка Київстар вхід
Багато користувачів системи «Мій Київстар — Домашній Інтернет»Помітили деяке оновлення системи самообслуговування даного оператора. На перший погляд у неї став більш красивий інтерфейс, а ненав’язливий дизайн в патріотичних тонах радує око користувачам. Всі користувачі компанії «Київстар» для більшої зручності співпраці і користування послугами повинні пройти процедуру реєстрації в системі, що є особистим кабінетом. В «Моя сторінка» можна управляти своїми витратами, підключати та відключати різні послуги, отримувати необхідну інформацію одночасно по всім вашим номерами на будь-якому вашому пристрої за лічені хвилини в режимі онлайн.

Як виконати вхід на Моя сторінка Домашній інтернет

Варто відзначити, що з недавнього часу процедура реєстрації та входу в систему «Мій Київстар» змінилася. Якщо новий спосіб скрутний для вас, то ви можете проконсультуватися у операторів технічної підтримки компанії за контактними номерами: 0-800-300-460 або 460. Дзвінки по перерахованим номерами є абсолютно безкоштовними. Якщо наданий варіант з яких-небудь причин вам не підходить, то ви можете скористатися невеликою інструкцією, наведеною нижче. Якщо ви ще не встигли зареєструватися в системі «Мій Київстар», то вам необхідно ввести свій номер телефону і натиснути на вікно «Отримати пароль по SMS». Далі на вказаний номер телефону в перебігу декількох хвилин прийде СМС з кодом, який потрібно буде ввести в спеціальне поле. Якщо ж ви вже є зареєстрованим користувачем системи, то вам достатньо буде ввести вказаний при реєстрації пароль.

Тепер перейдемо безпосередньо до входу на «Моя сторінка» в системі Домашній Інтернет від Київстар, для цього в вікні необхідно заповнити запропоновані поля. У першому полі необхідно ввести ваш логін, що є особовим рахунком. Далі необхідно натиснути на кнопку «Отримати пароль по СМС». Після виконання даних дій на ваш номер, вказаний в договорі, прийде спеціальний пароль, що складається з 4 символів і діючий всього лише 5 хвилин. Якщо протягом цього часу ви не встигнете авторизуватися в системі «Мій Київстар», то пароль стане не активним. Доведеться виконати попередні дії заново. Вбивши прийшов на телефон код перевірки необхідно клікнути на вікно «Увійти». Після чого автоматично станеться вхід в систему. Якщо ж з якихось причин пароль для входу не спадає вам на телефон, то вам необхідно звернутися в службу технічної підтримки компанії за вказаними контактними номерами на офіційному сайті або спочатку даної статті.

Також для входу в систему Домашній Інтернет від даної компанії можна використовувати офіційний додаток компанії «Мій Київстар». Завантажити його на свій пристрій в магазині додатків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector