Мій Київстар Домашній Інтернет — Вхід в систему

Для входу в систему «Мій Київстар — домашній інтернет» користувачам перш за все необхідно відкрити в своєму браузері сторінку HTTPS://ACCOUNT.KYIVSTAR.UA/CAS/LOGIN, де доступна сама форма для реєстрації та входу. Важливим фактом залишається те, що реєстрація в системі абсолютно безкоштовна і проста, тому впоратися з нею зможе навіть дитина. Правда, яка сторінка доступна користувачам на українській, англійській і російській мовах. Змінити мову, при необхідності, можна в правому верхньому кутку сторінки.

Вхід в систему домашнього інтернету Київстару

Тепер перейдемо безпосередньо до входу в систему Домашній Інтернет від Київстар. Для цього у вікні необхідно заповнити запропоновані поля. У першому полі необхідно ввести ваш логін, що є особовим рахунком, далі необхідно натиснути на кнопку «Далі».

вхід в систему мій київстар

Після виконання даних дії на ваш номер, вказаний в договорі, прийде спеціальний пароль, що складається з 4 символів і діючий всього лише 5 хвилин. Якщо протягом цього часу ви не встигнете авторизуватися в системі «Мій Київстар», то пароль стане не активним і доведеться виконати попередні дії заново.

Вбивши прийшов на телефон код перевірки необхідно клікнути на вікно «Увійти», після чого автоматично станеться вхід в систему «Мій Київстар». Якщо ж з якихось причин пароль для входу не спадає вам на телефон, то вам необхідно звернутися в службу технічної підтримки компанії «Київстар» за вказаними контактними номерами на офіційному сайті або спочатку даної статті. Також для входу в систему Домашній Інтернет від Київстар можна використовувати офіційний додаток компанії «Мій Київстар», скачавши його на свій пристрій в магазині додатків.

Ось так виглядає ваш особистий кабінет, в системі Мій Домашній Інтернет

особистий кабінет домашній інтернет

Як ви бачите, в кабінеті знаходяться всі дані, щодо вашого рахунку. Система також запропонує вам нові доступні послуги та надасть всю додаткову інформацію.

Кожен користувач компанії «Київстар» для більшої зручності співпраці і користування послугами повинен пройти процедуру реєстрації в системі, що є особистим кабінетом, «Мій Київстар». Варто відзначити, що з недавнього часу процедура реєстрації та входу в систему «Мій Київстар» змінилася, якщо новий спосіб скрутний для вас, то ви можете проконсультуватися у операторів технічної підтримки компанії за контактними номерами: 0-800-300-460 або 460, дзвінки за даними номерами є абсолютно безкоштовними. Якщо ж такий варіант з яких-небудь причин вам не підходить, то ви можете скористатися тією інструкцією, яка була приведена вище.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector