Мессенджер Вайбер нова версія вже доступна користувачам

Практично кожен користувач розуміє, що необхідно регулярно оновлювати Вайбер до останньої версії. Така процедура дозволяє їм використовувати вдосконалені функції месенджера. Тому у них підвищується ефективність спілкування з людьми зі списку контактів.

Вайбер нова версія
Додаток Вайбер оновлюється і стає краще з завидною періодичністю

Які функції з’явилися в Viber 6.6

Розробник утиліти в цьому році представив користувачам оновлений варіант програми як для Android-пристроїв, так і для смартфонів з iOS. Програма стала відрізнятися наступним:

  • повідомленнями, які здатні зникати;
  • повноформатним медіафайлів;
  • вітальним стікерпаком, який був розроблений спеціально для людей, тільки що встановили Viber Messenger.

Що стосується Sticker Pack, то він з’явиться у вікні утиліти у друзів новачка, після його приєднання до Виберіть. Такі знайомі побачать чат, в якому буде вказано ім’я приєдналася людини і текст про те, що цей користувач буде радий отримати яке-небудь повідомлення сьогодні.
Вайбер нова версія
Нова версія дозволяє відправляти самознищується повідомлення
Вайбер нова версія
При активації програми ви отримаєте вітальний стікерпак
Нова версія Вайбера для iOS стала відрізнятися наявністю зникаючих повідомлень. Такі тексти через певний заданий час автоматично видаляються, але тільки після перегляду.

Ще власники яблучних гаджетів зможуть передавати своїм співрозмовникам мультимедійні дані, які не стискаючи їх. Тому у них анітрохи не погіршиться якість.

Крім того, у господарів смартфонів з iOS 10 з’явилася можливість переглядати чати в інтерактивних повідомленнях, а не тільки в самій утиліті.

Інші корисні можливості Виберіть 6.6

Власники телефонів з iOS зможуть тепер швидко створювати короткі відео, тривалість яких не перевищує 30 секунд. Для цього їм потрібно натиснути і не відпускати кнопку записи. Щоб відправити такий відеофайл, досить буде прибрати палець з клавіші.

Вайбер нова версія
З кожним оновленням Вайбер пропонує все нові і нові функції
Власникам девайсів з Android після установки останньої версії Viber також доступна функція зникаючих повідомлень і створення маленьких роликів.

Однак у них ще з’явилася можливість моментально видалити з чату всі повідомлення. При цьому сам діалог нікуди не зникне.

Одним з нововведень вдосконаленого додатки є те, що будуть з’являтися короткі повідомлення, коли користувач пропустить який-небудь дзвінок. Він зможе їх побачити у вікні чату. Ще розробник оновив заголовки і написи на кнопках екрану реєстрації.
Всі нововведення дозволили збільшити число людей, які бажають завантажити нову версію Вайбера. Такі користувачі проживають в 193 державах, і їх загальна кількість вже перевищує 800 мільйонів чоловік.

Порівняння популярних додатків

МессенджерВатсапВайбертелеграмскайп
Прив’язка до телефонним номером++++
Установка на планшет+++
Передача зображень за допомогою вбудованого пошуку+
Можливість запису і передачі маленьких аудіоповідомлень++
передача контакту++++
передача малюнків++++
Відправка смайликів++++
Дзвінок на стаціонарні номери телефонів++
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector