Maskit — що за програма і як її видалити

Кожен користувач Windows рано чи пізно стикається з шкідливими програмами, що ускладнюють стабільну роботу ПК. Багато з них носять вірусний характер і націлені на відображення небажаних рекламних оголошень в браузерах. Саме такою програмою і є Maskit. Її сумнівна діяльність піддає систему небезпеки, руйнуючи сеанси перегляду в браузерах. Крім того, маска згубно впливає на продуктивність комп’ютера і перевантажує ЦП на постійній основі. Тримати цю утиліту на комп’ютері загрожує неприємними наслідками. Ми розповімо, як від неї позбутися.

Maskit - що за програма і як її видалити

Методи видалення програми Maskit.

Що таке Maskit?

Перед тим як приступати до видалення, розглянемо, що це за програма — Maskit. Maskit v1.0.0.0 — небезпечне вірусне додаток, згубно впливає на дії користувача в мережі Інтернет. Воно є постачальником зайвої нав’язливої ​​реклами, змінюючи налаштування браузера, надаючи безліч рекламних банерів і додаючи в текст побічні посилання. Додаткова шкідлива функція програми — перехоплення таких особистих даних, як логіни і паролі акаунтів. Потрапляє вірус в систему декількома способами. Найчастіше заражений exe-файл прикріплюється до скачував з неперевірених сайтів або торрентів файлу і автоматично інсталюється на ПК.

ВАЖЛИВО. плагін для роботи в Adobe Acrobat має таку ж назву і призначений для форматування документа. Не варто їх плутати.

Маска охоплює всі популярні браузери: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge і т. Д. Видаляється додаток досить просто і швидко, але не варто забувати про повну перевірку комп’ютера на наявність інших вірусів.

Maskit - вірусне ПО

Як видалити Maskit

Видалення Maskit має на увазі цілий комплекс дій, так як утиліта включає в себе набір фонових файлів і програм. Алгоритм дій такий:

  1. Прибираємо всі останні встановлені програми за допомогою стандартного режиму видалення програм. Додатково очищаємо папку завантажень.
  2. У меню «Пуск» вибираємо пункт «Виконати». У відкрилася командного рядку пишемо «% TEMP%». Чистимо цю папку від всього вмісту.
  3. Далі нам знадобляться програми для видалення PUP-зараження. Ми рекомендуємо AdwCleaner або Malwarebytes. Також підійде Trojan Remover. Краще встановити кілька варіантів і використовувати їх по черзі. Після установки виберіть режим «Сканувати» і натисніть «Очистити» по завершенні.

ПОРАДА. для більшої ефективності радимо виконати перевірку кілька разів. Не забувайте перезавантажувати ПК після кожної з них.

  1. Наступний етап — перевірка наявності залишкових файлів в реєстрі. Найкраще підійде програма CCleaner. У ній вибираємо режим «Очищення» і виправляємо записи в розділі «Реєстр».
  2. Про всяк випадок скидаємо настройки браузера і міняємо паролі акаунтів в цілях безпеки.

Очищення через CCleaner

Як захистити комп’ютер від зараження maskitservice.exe в майбутньому

Як відомо, проблему простіше запобігти, ніж вирішити. Виконуючи ряд простих дій, можна позбавити свій комп’ютер від шкідливих ПО:

  1. Уникайте рекламних оголошень. Намагайтеся не натискати на спливаючі рекламні банери, так як вони можуть перенаправити на потенційно небезпечні сторінки.
  2. Очищайте спам в електронній пошті. Найчастіше спам-повідомлення можуть містити у вкладеннях заражені файли або потенційно небезпечні посилання.
  3. Відвідуйте тільки перевірені сайти. Багато веб-сторінки є шкідливими самі по собі.
  4. Будьте уважні при завантаженні і встановленні софта. Завантажуйте файли тільки з надійних джерел.
  5. Використовуйте антивірусні програми. Регулярне сканування і очищення комп’ютера допоможуть зберегти працездатність системи надовго. У багатьох антивирусах є функція регулярного сканування. Можна налаштувати програму проводити повну перевірку раз на тиждень, і вона сама повідомить вам про наявність вірусів.

Йдучи до цієї інструкції, можна позбутися багатьох проблем, і від вірусу Maskit в тому числі. Якщо ж у вас щось не вийшло і виникли питання, задавайте їх у коментарях, постараємося допомогти!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector