Лідерборд в ВК що це?

Для багатьох з нас комп’ютерні ігри — це не тільки захоплююче проведення часу, здатне скрасити години дозвілля. Це також можливість самоствердження, конкуренція з іншими гравцями, підтвердження наших здібностей і талантів. Реалізація нашого потенціалу доступна як за рахунок особистих перемог над конкурентами, так і за рахунок наочної демонстрації наших досягнень, які відображаються в Лідерборде — топі гравців на цю гру. Нижче ми розберемо, що це таке Лідерборд у ВКонтакте, розповімо про його функціонал і найбільш характерні особливості.

Що таке Лідерборд в ВК

Що ж це таке Лідерборд?

Незважаючи на комунікативний акцент функціоналу ВК, багато користувачів цієї соціальної мережі воліють розділ онлайн-ігор на сайті ВКонтакте. Щомісяця цей розділ відвідують понад 20 мільйонів чоловік, які шукають тут розваг і захоплюючого проведення часу. Найбільш популярні ігрові жанри VK — головоломки (переважно жіноча аудиторія), шутери (молоді хлопці), аркади і пригоди (в рівних частках чоловіча і жіноча аудиторія).

Уподобання гравців ВК

Уподобання гравців ВК за жанрами

Ігрові досягнення гравців представлені в Leaderboard — рейтингу топових гравців гри в ВК. Слово «Лідерборд» є запозиченням від англійського «Leaderboard» ( «Дошка лідерів»). Зазвичай Лідерборд відображає найбільш успішних гравців на цю гру, що виявляють собою приклад для наслідування основної маси гравців.

Лідеборд типовий

Один з типових лідербордов

Також раніше ми розібрали, як завантажити голосове повідомлення з ВК.

Як подивитися Лідерборд в ВК

Після того, як ми розібрали, що це Лідербоард в ВК, розглянемо також, як подивитися лідерборд гри в ВК. Нині лідерборд є в багатьох іграх Вконтакте. Досить запустити потрібну гру, після чого натиснути на кнопку лідерборда на стартовому екрані гри. Дана кнопка може називатися по-різному: «рейтинг гравців», «топ гравців», «ігрові досягнення», «Leaderboard» і так далі. При її натисканні вам відобразяться найбільш рейтингові гравці (зазвичай «Топ-10» або «Топ-20»), і кількість набраних ними ігрових балів.

че розумний

Рейтинг гри «Че, розумний» в ВК

Зазвичай там є і ваш результат, що показує ваше місце в загальному ігровому рейтингу і кількість набраних вами очок.

Якщо з яких-небудь причин ви не знайшли лідерборд будь-якої гри в ВК, рекомендуємо звернутися з відповідним листом в технічну підтримку гри. Зазвичай через невеликий відрізок часу ви отримаєте відповідь, в якому буде вказано, де знайти лідерборд гри ВКонтакте.

У деяких випадках лідерборд в даній грі може бути відсутнім. Це може бути пов’язано з недавнім виходом даної гри, так і відсутністю лідерборда в концепті гри. В цьому випадку залишається порекомендувати авторам продумати цю деталь. Здатну залучити до гри додаткову увагу публіки.

Також раніше ми проаналізували, як подивитися закритий профіль в ВК 2018.

Навіщо він потрібен?

Використання лідербоардов не випадково, і несе в собі кілька соціальних функцій. Зокрема, вони такі:

 • Вимірювання ігрових досягнень. Наочна функція лідерборда демонструє нам наші ігрові досягнення, дозволяючи відслідковувати їх зростання або падіння протягом ігрових сесій;
 • Оригінал паспорта громадянина України. Наявність імені гравця в топі лідерборда — наочне підтвердження високого ігрового статусу. Це підтверджує високі ігрові навички гравця, серйозний ігровий досвід, монументальне бажання і волю до перемоги. Все це завжди цінно і значимо в ігровий (та й не тільки) середовищі;
 • Наочна демонстрація меж можливого. Набрані топом гравців ігрові очки — це наочний показник того, до чого необхідно прагнути. Але не забувайте, що якщо гра не досить захищена, то такі топи можуть бути наслідком використання читів, а самі топи — читерамі;

  Лідерборд межа

  Лідерборди наочно демонструють межі можливого

 • Підвищення ігрового азарту. Наявність лідебордов надихає багатьох гравців на бажання досягти і перевершити результат лідерів. Такий змагальний ефект хороший для розробників гри. Дозволяючи підвищити її відвідуваність і залученість гравців в ігровий процес. Не кажучи вже про монетизацію гри, яка росте пропорційно кількості гравців.

Також вас може зацікавити наш матеріал про те, як працювати з мобільною версією ВК m.vk.com.

Як просунутися в Leaderboard

Просування в Топ Лідербоард гри ВК залежить від умов в кожній конкретній гри. Зазвичай вони полягають у наступному:

 • Досягнення ігрових цілей в кожному з ігрових рівнів (локацій);
 • Виконання різноманітних бонусних завдань, за які нараховуються додаткові бали;
 • Запрошення в гру інших гравців, щедро заохочується додатковими балами від розробників;
 • Перегляд реклами від розробників гри;
 • Постинг даних про гру в соціальних мережах, форумах, месенджери і так далі.

  винагорода розробників

  Розробники винагороджують гравців за виконання неігрових завдань

За кожне із зазначених дій гравець буде отримувати різноманітні форми заохочень. Зазвичай безпосередньо впливають на ваш рейтинг на лідерборде гри ВК.

Якщо ти хочеш грати в даній конкретній грі, рекомендуємо спочатку витратити на ознайомлення з її правилами і ігрове навчання. У багатьох іграх існують віртуальні Тутори (наставники), які розкажуть вам про правила гри і її основні нюанси. Рекомендуємо також підписатися на співтовариство гри у Вконтакте — там гравці діляться своїм досвідом, порадами та секретами по проходженню гри. У міру просування в грі, отриманні навичок і досвіду ви самі зможете стати досвідченим наставником для сотень нових неофітів.

Також раніше ми розглянули, як читати чужі повідомлення в ВК.

висновок

Вище ми розібрали, що означає Лідерборд в ВК, навіщо він потрібен, і як потрапити в топ гравців тієї чи іншої гри. Крім ігрового аспекту рекомендуємо приділяти увагу і активної популяризації гри. Запрошення в гру друзів, реклама гри в соціальних мережах і інші схожі дії зазвичай щедро винагороджуються розробниками, що знаходить своє відображення в рейтингу гравця на лідерборде в ВК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector