Критерії вибору! Xарактеристики ультрабук нетбук. Що купити

нетбук і ультрабук який купити
Для початку необхідно дати невелике визначення — нетбука. Тому як це не просто ноутбук без приводу, як деякі до цих пір вважають. Найголовніша відмінність нетбука — це невелика вага, невеликі розміри з прийнятними характеристиками для виконання різного роду завдань. І нетбук може бути як 10 дюймовий призначений для користувачів, які постійно переміщаються, а можуть бути 13 і вище на увазі. Також до розряду нетбуків можна віднести і категорію ультрабуків (з ними розберемося трохи пізніше).

А чому саме нетбук або ультрабук?

Нетбуки впевнено витісняють з ринку важкі і габаритні ноутбуки. Нетбуки відрізняються малою масою, компактними розмірами і високою продуктивністю. Вибираючи новий нетбук, перше з чого варто починати вибір — це визначитися з розмірами і вагою, якщо Вам не важливі 2 вищевказаних параметра, то переплачувати за компактність — просто не має сенсу. Другий випадок коли саме нетбук або ультрабук завойовує серце майбутнього користувача за допомогою дизайну і ергономіки, як правило, таким користувачам все одно який там процесор, головне щоб він був «маленький і гарненький». У такому випадку варто просто вибирати девайс як чергову футболку і критерій один — головне, його хоч зрідка включати.

Для тих кому потрібна «робоча конячка»

Купується нетбук повинен мати твердотільний накопичувач, якщо такого в заводській комплектації немає, то він повинен мати слот для розширення або доведеться замінити звичайний HDD на SSD накопичувач. З твердотілим накопичувачем ви отримуєте високу швидкість запису / зчитування, внаслідок чого підвищується продуктивність, і збільшується тривалість роботи від батареї, тому як SSD споживають на порядок менше, до того ж вони не бояться механічних впливів. Недоліки є — не завжди велика ємність, ось для цього краще мати можливість розширення в один слот ставимо SSD c ОС, а в інший гвинт для зберігання даних.

Екран. На розмірі зупинятися не будемо, тому як визначити який розмір можна тільки по факту. А ось якість пропонованого екрану може сильно відрізнятися. У бюджетних версіях найчастіше встановлюється прекрасно себе показала технологія TN-Film, яка високо котирується своїм низьким енергоспоживанням і виключно високою яскравістю.

Якщо буде потрібно техніка для роботи з графікою, рекомендується купувати версії з підтримкою технології S-IPS, відмінною не тільки відтворенням хороших квітів, але також і високим кутом огляду. Варто відзначити технологію MDVA, яка відрізняється високою колірною насиченістю. Але якість квітів доводиться платити високим енергоспоживанням. З цієї причини IPS — практично ідеальний варіант, але теж багато залежить від уподобань користувача.

Процесор. Це не помилка чому ми віднесли процесор на останнє місце, адже якщо ви вибираєте собі досить дорогий компактний ультрабук, то процесор буде йти як постфактум. І змінити його не вийти навіть при великому бажанні. Хоча в бюджетних версіях нетбуків досі широко використовується схема з одноядерним процесором зі зниженим енергоспоживанням, що має незаперечний плюс — довгий режим в автономному режимі. Але працювати навіть з текстовою інформацією за нинішньої ненажерливості програмного забезпечення — досить важко.

У продажу зустрічаються версії у вигляді ультрабуків, які не тільки відрізняються дуже компактними розмірами, а й потужними багатоядерними процесорами, які апріорі гарантують високий рівень продуктивності.  

замість висновку

Та й останнім в порівнянні з ноутбуками — нетбуки і ультрабуки мають більшу волатильність ціни, іншими словами ціна з часом знижується набагато повільніше ніж у їхніх побратимів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector