Відстеження поштових відправлень — як не переживати про свої покупки? —


Щоб розібратися в тонкощах віртуального шопінгу, вистачить і п’яти хвилин. Адже оформити покупку онлайн зуміє навіть самий недосвідчений в онлайн-просторі людина. Правда, все одно є такі хитрощі і секрети, знання яких допоможе ще більше заощадити при виборі товарів в веб-маркетах. Це всілякі знижки за купонами, кешбек-сервіси та багато інших необхідних Лайфхак. Деякі з них стосуються не тільки фінансової сторони онлайн-шопінгу і можливості знизити витрати на продукцію, а й доставки посилок. Оскільки вона може затягнутися на кілька тижнів або навіть місяців, можливість простежити за своїми обновками дозволить знизити рівень тривожності і даремно не переживати за оплачені речі. Мабуть, найбільш зручний сервіс для відстеження поштових відправлень — ГдеПосилка, завдяки якому моніторинг замовлень стає максимально простим, швидким і автоматизованим.

Перевірки на цьому сайті доступні всім бажаючим. Разово відстежити покупки можна і без реєстрації. Але якщо планується регулярні перевірки, краще виконувати їх через особистий кабінет. В такому випадку все трек-номера будуть зберігатися в акаунті і далі їх не доведеться вводити знову. Автоматичне відстеження поштових відправлень полягає в тому, що користувачеві не потрібно регулярно заходити на сайт, знову вказувати їх коди. Інформація про пересування товарів буде приходити у вигляді листів на електронну скриньку покупця. Періодичність таких повідомлень — раз на добу. Саме з таким інтервалом ідентифікатори скануються на предмет оновлень. Оскільки одночасно можна спостерігати відразу за безліччю посилок, то кожному з трек-номерів можна привласнити унікальну назву. Це допоможе не заплутатися в схожих ідентифікатори і зрозуміти, про яке з товарів йдеться в листі.

ГдеПосилка пропонує і інші версії сервісу, з якими відстеження поштового відправлення стане ще більш простим і зручним. Йдеться, наприклад, про мобільному додатку. Його можна завантажити з магазинів Play Market і App Store. А далі, вказавши реєстраційні дані в системі GdePosylka, стежити за переміщеннями покупок по світу теж в автоматичному режимі. Активним користувачам месенджера телеграм і встановлювати нічого не доведеться — потрібно лише підключитися до виділеного каналу ГдеПосилка і перевіряти ідентифікатори за допомогою чат-бота. Просто надішліть йому трек-код замовлення, а у відповідному повідомленні отримаєте актуальну інформацію про місцезнаходження ваших речей. Які ще варіанти для моніторингу замовлень пропонує цей зручний сервіс, дізнайтеся на його офіційному сайті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector