Кращі програми для створення сайтів

Програми, що підтримують створення сторінок і значно полегшують їх кодування, надзвичайно популярні. Починаючи з безкоштовних, таких як WordPress або Joomla, і закінчуючи технологічно просунутими комбайнами, такими як Adobe Dreamweaver — всі вони дозволяють створити високоякісний веб-сайт. Тільки яку з доступних в інтернеті програм для створення сайту вибрати?

Кращі програми для створення сайтів

Вибір програми для створення сайтів.

Adobe Dreamweaver

Для початку — справжня легенда. Adobe Dreamweaver є професійною програмою для верстки сайтів. Тут поняття «професіоналізм» має абсолютно інший вимір. Вартість майже 400 євро, і, дивлячись на нього, починаючий користувач може розгубитися від кількості функцій і великих можливостей. Dreamweaver дозволяє творити дива в області програмування сторінок, має абсолютно всі необхідні інструменти, режим WYSIWYG (What you See Is What You Get). Якщо ви знайомі зі створенням сайтів і хотіли б спробувати свої сили з дійсно спеціалізованою програмою, Dreamweaver — саме те, що вам потрібно.

Dreamweaver — професійна програма для створення прототипу просунутого сайту і веб-додатків. Протягом багатьох років він був редактором, що належить до першопрохідців цього типу програмного забезпечення, який поєднує в собі візуалізацію створеного проекту з підтримкою ColdFusion, PHP5, ASP, ASP.NET, JSP і AJAX (завдяки використанню платформи Spry).

Adobe Dreamweaver

Dreamweaver повністю сумісний з іншими додатками Adobe, що дозволяє зручно передавати файли між програмами з використанням методу копіювання / вставки, а завдяки інструменту Adobe Device Central ви можете завантажити попередній перегляд проекту на різних типах пристроїв. Програма пропонує підтримку популярних систем управління контентом (CMS) — Drupal, Joomla! і WordPress, що дозволяє переглядати динамічний контент безпосередньо з рівня Dreamweaver.

Версія CC значно покращує продуктивність FTP-серверів, що дозволяє заощадити багато часу при передачі великих файлів. Крім того, поліпшена бібліотека jQuery для мобільних пристроїв і CSS3, оновлена ​​технологія PhoneGap для створення додатків для iOS і пристроїв Android, поліпшений Live View, який тепер заснований на движку Webkit і дозволяє попередньо переглянути сайт перед публікацією і змінити модуль Multiscreen — попередній перегляд, використовуваний для перегляду веб-сайтів, створених з використанням HTML5 для планшетів і смартфонів.

Joomla!

Joomla працює зовсім по-іншому, хоча також дозволяє користувачам створювати професійний веб-сайт або блог. Однак цей софт заснований на використанні бази даних MySQL, а сама платформа написана на PHP. Система дозволяє використовувати RSS-канали, запускати кеш для оптимізації сайту, створювати блоги, календарі та багато інших елементів, що входять до складу професійного веб-сайту. Завдяки наявності більше 10 000 додатків, Joomla стала другою найпопулярнішою системою — після WordPress — в 2013 році. Безсумнівною перевагою Joomla є також його позиціонування з точки зору результатів в пошуковій системі Google.

Joomla

Joomla! — відома і популярна програма для легкого створення і обслуговування шаблонів сайтів, це система управління контентом (CMS) і платформа програмування. Це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, розроблене програмістами-ентузіастами і дуже великим співтовариством користувачів. Joomla! з точки зору складності — це проміжний етап між дуже простим WordPress і просунутим Drupal. Він відмінно підходить як для початківців дизайнерів, так і для просунутих професіоналів, дозволяє створити начерк сайту за кілька хвилин і надати йому цікавий вид. Joomla! надає кілька графічних скінів.

В Joomla! дуже просте оновлення контенту, яке зводиться до двох етапів: запис і публікація. Створення веб-сайту схоже на роботу з будівельними блоками — використовуються готові компоненти. Управління сервісами також легко і зручно, тому що відбувається у вікні браузера. Якщо ви хочете створити, наприклад, інтернет-магазин, для управління проданими товарами і клієнтською базою даних можна використовувати спеціальні безкоштовні розширення.

WordPress

В даний час WordPress є лідируючою за популярністю програмою і функціональної платформою CMS, що працює в системі з відкритим вихідним кодом, тобто розповсюджується вільною. Завдяки сучасним функціям редагування можна вбудувати навіть повністю функціональний і професійно виглядає онлайн-магазин. Тож не дивно, що на ньому створюється кожна четверта сторінка в світі. Хостинг, впровадження та подальше адміністрування в WordPress досить прості, софт оптимізований для пошукових систем, що дозволяє розміщувати сайт в результатах Google на найбільш високих позиціях.

WordPress

WordPress інтуїтивно зрозумілий, хоча непрофесіонал може зіткнутися з проблемами інтерфейсу. Софт заснований на використанні готових шаблонів (доступні як безкоштовні, так і платні, хоча безкоштовна пропозиція досить широко і привабливо), а також плагинах або віджети, які встановлюються і підключаються до сайту. Сюди входять захист від хакерів або автоматична оптимізація всього сайту. Для створення веб-сторінок безперечною перевагою буде знання HTML або CSS, тому що це збільшить здатність користувача редагувати сайт, вбудований в WordPress. WordPress є таким популярним і часто використовуваним інструментом, що по налаштуванню плагіна або функціональності можна легко знайти онлайн-керівництва.

Програми для професіоналів

Для більшої частини населення саме Інтернет є першим джерелом інформації. Але замовлення власного сайту в спеціалізованій компанії виправданий не завжди — візитна картка простого підприємця в мережі може бути легко зроблена самостійно з використанням додатків, доступних в інтернеті. Без необхідних спеціальних знань, дешевше і так само швидко. Ось приклади кращих програм для створення веб-сайтів.

Менш просунута, але дешевша, Komodo IDE — зручний інструмент для розробки і створення складних веб-сайтів. Платна версія коштує близько 350 євро, але можна безкоштовно використовувати Komodo Edit. Звичайно, вона менш функціональна в порівнянні з ліцензійним виданням, і не дозволяє використання технології баз даних на основі MySQL і налагодження (виправлення виникають в процесі помилок). Дозволяє створювати сторінки, засновані на HTML, JavaScript, Ruby, CSS і Webdev, і завдяки інтуїтивно зрозумілому і зручному інтерфейсу, програма може бути корисна навіть в руках початківця майстра.

Komodo IDE

Sublime Text — ця програма доводить унікальність платформи Apple. Софт доступний тільки на Macintosh, має невеликий розмір, мінімалістичний інтерфейс і неймовірно потужні функції для редагування дизайну сайту. За вартістю в 59 $ ми отримуємо інструмент, який дозволяє автоматичну реалізацію сценаріїв або підтримку декількох курсорів (ми налаштовуємо теги в декількох місцях і одночасно вводимо один і той же текст скрізь). На жаль, користувачі Windows і Linux не зможуть ним користуватися.

Sublime Text

На додаток до WordPress і Joomla існує ще одна популярна система, яка використовується в більш ніж в 2% всіх веб-сайтів в інтернеті — Drupal. Це безкоштовна CMF (структура управління контентом), написана на PHP, яка пропонує передові рішення в читанні баз даних і взаємодії з різними серверами. Вона заснована на сегментації і таксономії — модулі, використовуваному для поділу вмісту. Дозволяє обробляти сильно завантажені сторінки. Подібно WordPress, Drupal також заснований на готових макетах, що просто і зручно для зміни зовнішнього вигляду сторінки. Важко сказати, призначена платформа просунутим користувачам або новачкам — можливо, кожен це повинен визначити сам. Drupal використовувався для створення офіційного веб-сайту Білого дому.

Drupal

Програми для початківців

Дуже цікавим інструментом є редактор CoffeCup HTML Editor, який ідеально підходить для початківців користувачів, що працюють в середовищі Windows. Він має досить пристойну функціональність і пропонує безліч додаткових функцій. Зовнішній вигляд програми може бути налаштований і змінений. Ліцензія коштує 69 доларів, і це багато. Існує пробна версія, яка дозволяє вам перевірити, чи варто вкладати таку суму.

CoffeCup HTML Editor

Aptana Studio підтримує HTML5, CSS3 і бази даних та зв’язку з сервером. Всупереч зовнішнім виглядом, додаток буде ідеальним інструментом як в руках початківців дизайнерів веб-сайтів, так і більш просунутих користувачів. Працює у всіх операційних системах.

Aptana Studio

Повністю безкоштовний інструмент — BlueFish, хороша і функціональна платформа, призначена як для любителів, так і для професіоналів. Функціональність програми близька до Dreamweaver. Є один, досить незначний недолік — програма написана на Java, що у деяких користувачів може викликати білу лихоманку. Мова досить складний в освоєнні. Але це також перевага, тому що завдяки цьому софт працює в будь-якому середовищі: Windows, Linux і Macintosh.

BlueFish

При роботі з власним бізнесом веб-сайт є одним з найбільш важливих елементів. Якщо компанія не має в інтернеті, то її ніби зовсім не існує, особливо якщо ви шукаєте своїх клієнтів саме тут. Світ технологій пропонує безліч рішень, які допомагають створити власний утворять єдиний сайт. Від безкоштовних веб-платформ до просунутих професійних програм, але практично скрізь потрібно готуватися до того, щоб нести витрати, і, отже, витрачати свій особистий час на створення сайту. Але, щоб створити відповідний всім стандартам і очікуванням веб-сайт, який зможе внести реальний внесок у розвиток діяльності серед користувачів інтернету, цим варто пожертвувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector