Кращі програми для планування справ

Ритм сучасного людини супроводжується неймовірною швидкістю. Протягом одного робочого дня доводиться виконувати безліч важливих справ. Не можна проігнорувати навіть якусь дрібницю, оскільки від її результату залежить якість виконання всіх наступних важливих, часом навіть глобальних справ. Утримати в голові всі завдання можна, але, тим не менш, великий ризик, що в один «прегарний» момент буде упущена незначна деталь, яка спровокує серйозні проблеми.

Кращі програми для планування справ

ТОП програм для планування справ.

Сучасні програмісти створюють різноманітні програмні пропозиції, орієнтуючись на запити користувачів ПК. Саме з цієї причини зовсім не слід дивуватися тому, що в мережі можна вже зараз зустріти кілька цікавих програм для планування справ. Залишається тільки розібратися в їх основних характеристиках, визначити переваги та недоліки, а потім персонально для себе встановити, який варіант програми буде найбільш підходящим для створення найближчих і перспективних планів.

Різновиди програм для планування

Для короткострокового і довгострокового планування програмісти створили додатки, орієнтовані для роботи на комп’ютері або на мобільних пристроях. Перш ніж приступити до вибору оптимального варіанту програми, рекомендується визначитися з тим, що конкретно ви очікуєте від планувальника. На даний момент такі програми поділяються на три основні категорії:

 • нотатки;
 • календарі;
 • менеджери задач.

Якщо користувач потребує тільки в тому, щоб йому заздалегідь нагадували про майбутні події, йому цілком достатньо буде скористатися текстовою заміткою з функцією нагадування. Якщо ж необхідно ділитися подіями з колегами, тоді найпростішим варіантом вирішення такого завдання буде використання календаря. Отже, пропонуємо вам розібратися, яке програмне забезпечення буде кращим для вас. Для цього перерахуємо кілька найкращих планувальників справ, охарактеризуємо принцип їх дії.

Кращі планувальники для ПК

Відразу звернемо вашу увагу, що кількість додатків для мобільних лептопів явно випереджає число утиліт, призначених для комп’ютерної техніки. Дивуватися такому «нерівноправності» не потрібно, оскільки ділові люди вважають за краще користуватися таким ПО саме на мобільних пристроях, які завжди знаходяться під рукою. Носити з собою комп’ютер, безумовно, ніхто не стане. Навіть встановивши такі утиліти на ноутбук, людина не завжди має можливість моментально скористатися встановленим планувальником. І все-таки, якщо ви прагнете знайти планувальники на комп’ютер, ми допоможемо вам в цьому питанні.

Величезною популярністю користується LeaderTask — органайзер для ділової людини. Встановити його можна не тільки на операційну систему Windows, а й на «яблучні» пристрої, а також Андроїд. Розібратися в можливостях такого органайзера нескладно, оскільки він характеризується зрозумілим функціоналом. Після інсталяції утиліта завантажується в автозапуск, тому немає необхідності постійно пам’ятати про неї. Також LeaderTask легко виявити в системному треї, що сприяє швидкому доступу до неї.

LeaderTask

Здійснювати планування нескладно, оскільки інтерфейс утиліти представлений календарної сіткою. Досить просто ставити завдання і виділяти її кольором, власними коментарями. При необхідності до встановленого події можна прикріплювати фотографії, документи. Є можливість встановлювати не тільки основні завдання, а й визначати до них підзадачі. Вас приємно здивує і така можливість, як встановлення зв’язку завдання з контактом певну людину, що є виконавцем.

LeaderTask — відмінна утиліта, яка служить для проведення аналізу і оптимізації конкретних завдань. Єдиним мінусом є те, що користуватися такою програмою безкоштовно можна тільки протягом 45 днів.

Хорошою альтернативою LeaderTask є Any.DO. Важливо тільки враховувати, що працювати ця утиліта може на комп’ютері, де встановлений Гугл Хром. Перевагою є і той момент, що Any.DO не відбивається негативно на продуктивності браузера і комп’ютера в цілому. До речі, ця утиліта також прекрасно працює і на мобільних пристроях, тому теж є мультиплатформенной. Інтерфейс такого органайзера простий і зрозумілий, тому навіть новачок легко розбереться, як використовувати Any.DO для обліку всіх важливих справ. При постановці глобального завдання користувач може спланувати і позначити підзадачі, супроводжуючи їх коментарями і розширеним описом.

Any.DO

Також користувачі можуть супроводити кожне завдання додатковими елементами:

 • списком контактів всіх виконавців;
 • графіком повідомлень;
 • установкою повторень;
 • спеціальними нотатками.

Якщо користувач використовує Any.DO на мобільних пристроях, можна включити геолокаційні мітки. В цьому випадку пристрій визначає конкретне місце перебування користувача, повідомляє, що поруч з ним знаходиться заклад, який важливо відвідати в цей момент. Зокрема, якщо необхідно придбати папір для друку, наближаючись до магазину, в якому реалізуються канцтовари, утиліта Any.DO нагадає користувачеві про те, що потрібно зробити важливу покупку. Порадує користувачів і той факт, що додаток є безкоштовним продуктом.

Черговим прекрасним варіантом для планування справ є додаток Doit.im, що представляє собою доповнення до браузерів:

 • Google Chrome
 • Firefox;
 • Сафарі.

Утиліта дозволяє відсортовувати завдання за заданими критеріями:

 • встановленого пріоритету;
 • місця проведення;
 • приналежності до конкретного проекту;
 • часу завершення завдання.

Це програмний додаток також характеризується можливістю створення геолокаційні міток. Другим вагомим перевагою є те, що вона також поширюється в мережі безкоштовно.

Doit.im

Todoist — черговий сервіс, яким можна користуватися на персональному комп’ютері і мобільних пристроях. Незважаючи на мінімальний набір інструментів, Todoist функціонує бездоганно, не провокуючи проблем з продуктивністю ПК. Мінусом є те, що утиліта не дозволяє здійснювати розширене планування, тому вона підходить тільки для індивідуального використання. Практика показує, що навіть в умовах невеликої компанії її використання буде невиправданим. Додаток Todoist характеризується численними фільтрами. Для отримання розширеного функціоналу необхідно відмовитися від безкоштовної версії, а придбати платну. За такий вибір доведеться нести фінансові витрати, щомісячний платіж складе близько 200 рублів.

Todoist

Ці програми не є єдиними планировщиками. Однак, на наш погляд, вони варті уваги користувачів, оскільки дозволяють успішно здійснювати перспективне і поточне планування, коригувати завдання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector