Що це за програма Adobe Creative Cloud і для чого вона потрібна

Людям, що захоплюються і професійно займаються дизайном, провідним блоги, які створюють відеоролики, безумовно, знайомі продукти фірми Adobe. Це основний виробник графічних, відео- та векторних редакторів, а також інших програм для творчості:

 • Photoshop — для професійного редагування фотографій;
 • Illustrator — для векторної графіки і створення ілюстрацій;
 • Indesign — для книжкової, журнальної, газетної верстки;
 • Flash Builder — для створення додатків;
 • Adobe Muse — для конструювання сайтів.

Це найпопулярніші продукти, але є й інші. Раніше їх все потрібно було купувати і встановлювати окремо, а потім розробники придумали Adobe Creative Cloud, де зібрали весь пакет своїх програм. Про це нововведення ми і розповімо далі.

Що це за програма Adobe Creative Cloud і для чого вона потрібна

Робота з програмою Adobe Creative Cloud.

Що це за програма Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud являє собою хмарне сховище з збірками продуктів, які потім вибірково встановлюються на ПК — ось, що це за програма. Вона доступна по платній підписці, яку продовжують щомісяця або щорічно. Така система з одного боку робить софт від «Adobe» доступніше, тому що, сума значно менша, ніж за довічну ліцензію, яка надавалася раніше, але з іншого — оплачувати послуги доведеться постійно. Після установки Creative Cloud відправляється в папку Program files на диску С і зберігається там.

Системні вимоги

Додаток висуває ряд вимог до системи і станом комп’ютера в цілому:

 1. Версія Windows повинна бути від 7 і вище (ХР і «Віста» вже не підтримуються).
 2. Версія Mac повинна бути X10.9 або більш пізньої.
 3. Для роботи з Adobe Creative Cloud потрібно підключення до інтернету, але програми, встановлені через нього, прекрасно функціонують офлайн.

Для кожної програми окремо є власний список вимог, куди входить обсяг ОЗУ, кількість вільного місця на вінчестері, стан відеокарти і т.д.

Основні функції

Поговоримо про основні функції програми Adobe Creative Cloud:

 1. Всі програми, що входять в пакет, оновлюються автоматично до останніх версій.
 2. Кожен дистрибутив містить варіацію ПО для комп’ютера і мобільного пристрою, і будь-який проект синхронізується між ними. Наприклад, ви спокійно зможете доробити на планшеті ілюстрацію, розпочату на ПК, і це не призведе ні до яких фатальних змін на кшталт об’єднання шарів, самовільної заміни шрифтів і т.п.
 3. Можна збирати портфоліо і викладати на спеціальній платформі, а потім давати на нього посилання потенційним роботодавцям.
 4. З підпискою вам дадуть 20 ГБ для зберігання ваших даних: проектів, робочих матеріалів та іншого.
 5. Розробники надають разом з підпискою і навчальні курси по різних продуктів: згадайте, якою проблемою було раніше освоєння нової програми — на це потрібно багато часу і певні витрати.
 6. Майже всі кисті, стилі, ефекти тепер можна інтегрувати з однієї програми до іншої, не втрачаючи можливості редагування.
 7. Також можна відправляти проекти іншим людям через функцію Share.
 8. Додаток надає користувачам власний мікросток, де можна знайти різні шаблони, фотографії, векторні заготовки, а також бібліотеку кистей, шрифтових гарнітур, візерунків, текстур і інших необхідних матеріалів.

Використання Adobe Creative Cloud

Плюси використання Adobe CC

Основний позитивний момент — це ціна продукту. За помірну плату (від 600 р до 5000 р в місяць) ви зможете:

 • отримати доступ до ліцензійного якісного софту;
 • завантажувати як комп’ютерні, так і мобільні версії додатків і працювати над проектами в будь-якій обстановці;
 • завантажувати демонстраційні версії програм, які хочеться спробувати;
 • не стежити за виходом нової збірки — все оновлюється автоматично.

Видалення програми Creative Cloud

Іноді дистрибутив Adobe Creative Cloud поширюється в складі інших установочніков і потрапляє в руки людей, яким він абсолютно не потрібен. Наприклад, ви скачували гру, а отримали додатково СС. Не виключено, що це може бути і піратська версія. Через це у багатьох виникає питання, як видалити Adobe Creative Cloud з комп’ютера. Подібне бажання може з’явитися і у передплатників ліцензійної версії по ряду причин. До того, як анулювати підписку, врахуйте, що якщо вона замовлена ​​на рік, то вам повернуть тільки половину її вартості (але якщо ви передумаєте користуватися Adobe Creative Cloud протягом двох тижнів після оплати, то отримаєте назад всю суму). З підпискою на місяць такого не відбувається — можна перервати її в будь-який момент.

Скасування підписки Adobe Creative Cloud

Щоб скасувати підписку:

 1. Зайдіть на офіційний сайт Adobe і впишіть логін і пароль, під яким ви зареєстровані.
 2. Зверніться в службу підтримки з відповідним проханням.
 3. Тепер можна видалити додаток стандартним способом ( «Панель управління» — «Установка і видалення програм»).

видалити файли

Додаткова чистка ПК від слідів Creative Cloud

Найпростіший спосіб позбутися від залишків програми — завантажити CCleaner, вибрати розділ «Очищення реєстру», піддати файли аналізу, а потім натиснути «Видалити виділене». Процедуру краще повторити кілька разів для надійності.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector