Як зробити векторне зображення в Фотошопі

Векторні малюнки дуже популярні, але їх створення вимагає неабиякого терпіння і посидючості для новачка. Програма Photoshop використовується при підготовці таких ілюстрацій — з її допомогою можна перевести фотографію в векторне зображення. У цій статті ми розповімо, чим відрізняється такий малюнок від растрового і як зробити векторне зображення в Фотошопі.

Створення векторного зображення

види зображень

векторне

Коли ви створите новий документ в Photoshop, напишіть на білому аркуші будь-яке слово, підібравши зручний розмір (використання функцій «Текст» — значок з літерою «Т» на панелі інструментів).

Збільште масштаб інструментом «Лупа» — ви побачите, що букви складаються з пікселів. Насправді вид задається формулами, тільки відображення в програмі виконується пікселями.

Повертаємо нормальний розмір, клікнувши двічі на значок з рукою. Зменшуємо розміри наступним чином: «Редагування» — «Трансформування» — «Масштабування». При зменшенні розмірів якість букв зберігається. Таким же способом збільшуємо текст максимально, якість так само залишається хорошим, так як формули працюють при будь-якому масштабі добре.

Аніме в векторі

Типовий приклад векторного зображення

растрове

Щоб перевести векторне зображення в Фотошопі в растрове, зменшимо готову картинку. Потім проходимо на вкладку «Шари», там вибираємо «Растеризувати» — «Текст». У нас вийшли букви, дійсно складаються з пікселів.

При збільшенні растрової картинки / тексту за допомогою функцій «Редагування» — «Трансформування» — «Масштабування», якість сильно погіршується. При повторенні процедури якість кожного разу стає все гірше — літери стають розпливчастими.

У таких ілюстрацій при збільшенні за алгоритмом програми заповнюються кольором нові пікселі. Це відбувається менш акуратно, ніж при роботі формул.

Збільшене растрове зображення

При збільшенні масштабу растрова картинка втрачає в якості

Створення векторної графіки

Зробити малюнок можна за допомогою будь-якої фотографії. Якщо ви не знали, як перевести в вектор в Фотошопі фото, перетворити його, дотримуйтесь наступним алгоритмом дій:

  1. Відкрийте фотографію / ілюстрацію. Створіть новий шар.
  2. Інструментом «Перо» обведіть контури одного з елементів (наприклад, особи). Щоб не заважав фон, поставте меншу прозорість, до 20-30%. Виберіть колір заливки і контуру.
  3. Далі таким же чином прорисуйте контури інших деталей, залийте їх потрібним кольором.
  4. Для складного накладення кольору на обличчі моделі можна використовувати «Фільтри». Зайдіть в «Галерею фільтрів», зробіть там «постерізацией» на кілька рівнів, зручно на 3 рівні. Photoshop вам підкаже, як накладаються тіні, вам залишається окреслити їх контури. Можна додатково знебарвити, зробити фото чорно-білим, налаштувати різкість, щоб чіткіше бачити рівні. При заливці вибирайте все більш світлий / темний колір для шарів. У вас утворюються переходи кольорів.

Терпіння, акуратність, неквапливість — і ваша робота буде готова. При хорошому навику ви будете виготовляти прості малюнки досить швидко, А перевести будь-яку картинку в вектор не складе проблеми.

Переклад з растра в вектор

Підсумком копіткої роботи стане картинка «в кривих»

Як в Фотошопі зробити векторне зображення людини на основі його фотознімку? На це вам знадобиться багато шарів кольору, а значить, робота займе досить багато часу. Але сам процес не так складний, як здається, і при достатньому терпінні ви цілком впораєтеся із завданням і отримаєте пристойний вектор.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector