Кращі програми для копіювання CD і DVD дисків

Комп’ютерна техніка стрімко і успішно еволюціонує, радуючи користувачів новими можливостями. Технічний прогрес за останні роки явив світові також чимало носіїв інформації, які відрізняються вражаючими обсягами пам’яті, особливо в порівнянні з існуючими раніше. Серед їх різноманіття ще досить часто зустрічаються і оптичні диски. Багато користувачів свого часу встигли накопичити пристойні колекції фільмів, музики, ігор, записаних на CD і DVD, які найчастіше припадають пилом без діла. Але і зараз, коли їх популярність уже зовсім не на піку, а в мережі існує достатня кількість необхідної інформації, іноді доводиться скопіювати на диск будь-які дані. Якщо мова йде про особисті файлах (фото, відео, документи та інші), які з инета жодним чином не витягнути, питання особливо актуальне.

Кращі програми для копіювання CD і DVD дисків

ТОП програм для копіювання CD і DVD дисків.

Незважаючи на широке поширення USB-флешок, портативних вінчестерів, які навіть не можна порівняти по місткості з CD і DVD, при цьому більш компактні, надійні і практичні, застосування даного виду зберігання інформації як і раніше в дії. З цієї причини для роботи з оптичними дисками потрібні спеціальний софт, функціонал якого дозволяє створювати і записувати образи, перезаписувати інформацію, в тому числі і з пошкоджених носіїв, а також виконувати інші операції.

Програми для копіювання CD і DVD дисків

Всі утиліти, що призначаються для роботи з дисками, служать спільної мети, але, крім стандартного набору опцій, що передбачає створення копій, деякий софт може відновлювати дані з старих зіпсованих дисків. Така можливість може бути просто порятунком в окремих випадках, коли повернути дані іншим способом не представляється можливим, наприклад, якщо інформація не носить публічний характер, не поширена по мережі, а присутній лише в єдиному екземплярі. Додаткові опції, включені в функціонал програм на додачу до основної, можуть бути важливі для користувача в тій чи іншій мірі. Тут все залежить від ситуації, адже іноді досить здійснити конкретну мету, а інші функції виявляться неприйнятні, тоді і завантажувати громіздкий софт не має сенсу, тому для кожного вибір буде індивідуальним.

Nero Burning ROM

Напевно, кожен користувач стикався з багатофункціональним сервісом від відомого розробника. Старожил на ринку даної категорії софта і раніше в строю і пропонує користувачам широкий спектр можливостей, що уміщається в одній програмі. Крім запису інформації будь-яких форматів на різні типи носіїв, пакет інструментів Nero Burning ROM включає конвертацію, створення обкладинок та інші опції. Незважаючи на величезний функціонал, працювати з Неро просто, інтерфейс зручний і зрозумілий навіть недосвідченому користувачу, підтримується російську мову, а також є помічник, який полегшує освоєння програми. Налаштувати панель інструментів можна у відповідності зі своїми вимогами. Алгоритми Nero Burning ROM забезпечують продовження життя носіїв, що важливо, коли диск часто перезаписується.

Після старту потрібно вибрати, з яким диском CD, DVD або Blu-ray буде вестися робота, і визначити тип проекту. Запис дисків може бути виконана в один прийом або із застосуванням опції мультисессии, що надає можливість дописувати носії в міру необхідності, поки є вільне місце.

Nero Burning ROM

Alcohol 120%

Не менш популярний продукт Alcohol 120%, призначений для створення і монтування образів CD, DVD і Blu-ray. Це потужний інструмент, за допомогою якого можна зробити до 31 віртуального приводу і працювати з ними одночасно. По суті кошти Алкоголь 120% замінюють оптичний привід, який необхідний тільки для першого копіювання образу. Зберігаючи готові віртуальні диски на комп’ютер, завжди можна повернутися до них, щоб швидко записати інформацію на СД / ДВД-болванки. Програма підтримує різні формати образів, а також дозволяє створити копію безпосередньо з одного носія на інший. Крім інших переваг, є можливість обходу захисту носіїв. Функціонал також включає очищення CD / DVD RW, перевірку якості запису.

Alcohol 120%

Ashampoo Burning Studio

Потужний інструмент, що дозволяє виконати копіювання CD, DVD і Blu-ray дисків. Пакет містить всі основні і додаткові опції, які можуть знадобитися для усунення. Вражаюча функціональність, що дозволяє створювати образи, писати на болванки різну інформацію, створювати резервні копії та відновлювати інформацію з них, копіювати безпосередньо з одного носія на інший, робити обкладинки, меню диска (можливість створення слайд-шоу і накладення звукових ефектів) і багато іншого. За допомогою софта можна писати як в режимі мультисессии, потім продовжуючи запис, так і без неї, п’ятнадцята версія програми передбачає також створення завантажувальних дисків.

Ashampoo Burning Studio

Paragon Easy CD / DVD Recorder

Багатофункціональний програмний продукт від знаменитого розробника. Незважаючи на велику кількість опцій, працювати з рекордером легко, інтерфейс простий і зрозумілий. Крім стандартних можливостей записи і перезапису носіїв CD / DVD, присутніх в арсеналі будь-якого аналогічного софта, програма вміє створювати завантажувальні диски, підтримує тестовий режим, емулюючи прожиг перед реальною дією, має опцію калібрування лазера і багато інших цікавих функцій. Рекордер пише в один прийом або починає / продовжує мультисессії, за вибором користувача. Просунуті користувачі можуть скористатися експертними режимом роботи і налаштовувати певні параметри запису самостійно.

Paragon Easy CD / DVD Recorder

DVDFab

Програма для копіювання DVD-дисків, а також Blu-ray, перетворення в інші формати і обробки відеофайлів. Інструмент дозволяє копіювати, конвертувати і стискати DVD-диски, щоб інформація помістилася на болванку з мінімумом втрат якості. Доступно поділ відеофайлу на два диска з присутністю того ж меню, а також видалення рекламних роликів з фільму і інші корисні опції. За допомогою інструменту можна скопіювати інформацію на комп’ютер, переформатувати Blu-ray в DVD, вибірково записувати файли, витягувати звукові доріжки з відео потоку, конвертувати відео.

DVDFab

ImgBurn

Маленька, але досить функціональна програма для запису носіїв CD / DVD / Blu-ray, що підтримує велику кількість форматів образів. Інструмент ImgBurn надає в подробицях інформацію про диск, його стан і всіх виконаних сесіях, якщо мова йде про RW. Програма вміє створювати образи з дисків або файлів, записувати їх або окремі об’єкти на носії, а також виконувати перевірку на можливість читання.

ImgBurn

UltraISO

Програма для ОС Windows, що дозволяє створювати, редагувати і конвертувати різні формати образів, а також писати диски. Інструмент скопіює носій CD / DVD, може емулювати готові образи і записати копію CD або DVD. Програма проста у використанні, не вимагає від користувача спеціальних навичок і, незважаючи на невеликий функціонал, все ж має необхідні опції для роботи з дисками.

UltraISO

Clone DVD

Програма копіює DVD-фільми на носій, жорсткий диск або в ISO-образ з повним збереженням всіх даних, включаючи меню, субтитри і інші елементи. На вибір користувача може створюватися клон диска, виконуватися видалення зайвих даних, таких як реклама, деякі аудиодорожки, субтитри і ін. Clone DVD дозволяє обходити захист, а також розбити файл на два диска або стиснути інформацію до одного носія.

Clone DVD

Clone CD

Відмінний варіант для копіювання CD-дисків, якщо немає необхідності в розширеному функціоналі. Програма в точності переносить файли з одного носія на інший, дозволяє створити образ копійованого диска, що корисно, коли є один привід. Багатьом користувачам буде цікава можливість обходу деяких способів захисту.

Clone CD

DVD Decrypter

Зручний інструмент для швидкого копіювання зашифрованих даних DVD-носіїв на жорсткий диск комп’ютера. Програма має зручний і простий інтерфейс, легка в освоєнні, тому від користувача не потрібно спеціальних знань для її використання. Серед можливостей софта збереження даних в якості образів або окремих файлів, папок, запис образів на диск, очищення носіїв, синхронізація кеша і багато інших опцій. Програма підтримує безліч форматів, перевагою її використання є також швидкість роботи при високій якості її виконання.

DVD Decrypter

Daemon Tools

Популярна програма, що емулює CD / DVD дисководи. Дуже корисний інструмент, що дозволяє створювати образи дисків в різних форматах і використовувати їх, як якщо б оптичний диск дійсно знаходився в реальному приводі. Функціонал Daemon Tools також підтримує обхід захистів від копіювання, доступна також опція запису образів на фізичні носії, але в платній версії софта. Безкоштовно розповсюджується Daemon Tools Lite, її можливості кілька обмежені, але це не заважає їй стати відмінним помічником, якщо потрібно емуляція CD / DVD дисковода.

Daemon Tools

Програми для копіювання з пошкоджених дисків

Зустрічаються носії вже багато що бачили, подряпані, мають інші механічні пошкодження і часто нездатні відтворюватися. Існує софт, спеціально призначений для мети відновлення даних з таких дисків. Звичайно, чарівними властивостями програми не наділені, і не припускають реанімацію зовсім негідних носіїв, але спробувати врятувати потрібну інформацію з їх допомогою варто.

BadCopy Pro

Невелика, але дуже ефективна програма для копіювання файлів з пошкоджених дисків та інших носіїв, її можна використовувати для відновлення даних з CD / DVD, карт пам’яті, flash-пристроїв та інших. Утиліту можна використовувати на всіх популярних операційних системах Windows від XP до десятки. Інструмент BadCopy Pro підтримує велику кількість форматів, включає можливість відновлювати дані після форматування або пошкоджені диски, якщо носій був зіпсований (подряпаний). Софт відрізняється автоматизацією процесу, що буде зручно непросунутого користувачам.

BadCopy Pro

DeadDiscDoctor

Софт призначений для копіювання даних з нечитаних, пошкоджених носіїв CD / DVD, жорстких дисків, флоппі (якщо такі ще використовуються), карт пам’яті, USB drive і інших. Утиліта збирає воєдино порушений файл, дозволяючи прочитати інформацію. У разі, коли будь-які елементи розпізнати не вдалося, втрачені ділянки з пошкодженого диска заповнюються випадковими даними. Скопіювати інформацію можна трьома способами: з носія на комп’ютер, відразу зробити повну його копію або після копіювання записати на болванку. Незважаючи на той факт, що оновлення програмного забезпечення давно вже не було, програма досить добре справляється зі своїм завданням, реанімуючи інформацію, яку витягти стандартними засобами часто не виходить.

DeadDiscDoctor

Софт для зняття захисту від копіювання

Іноді при копіюванні DVD-дисків можуть виникати проблеми, оскільки виробники нерідко намагаються убезпечити власну продукцію, кодуючи носій. При цьому існує софт, здатний зняти захист від копіювання, надавши користувачу повну свободу дій.

Any DVD HD

Програма, призначена для зняття захисту з DVD-дисків. З Any DVD HD існує можливість перегляду відео з приводу, регіональний код якого не відповідає цьому носію. За заявою розробника програма здатна зламати будь-який код шифрування даних DVD, зняти захист і обмеження на дії користувача. Функціонал передбачає також видалення субтитрів, водяних знаків, що нагадують про заборону копіювання і т. Д. Працює Any DVD HD з будь-якими приводами, DVD-носіями і софтом для запису дисків.

zapis-diska-Any-DVD-HD

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector