Які існують боти Telegram для книг

Мессенджер «Telegram» давно вже став своєрідним «притулком» для любителів книг. Завдяки «телеграм» однодумці спокійно можуть обговорювати сподобалися їм твори, надавати іншим можливість завантажувати книги і обмінюватися ними, не побоюючись блокування.

Які існують боти Telegram для книг

Flibustafreebookbot

Це книжковий бот від найбільшого «книжкового братерства» в російському сегменті — «Флибуста».

Більшості любителів скоротати час за читанням вже давно відомо про цій спільноті, але, на жаль, сайти і групи в соціальних мережах постійно піддаються блокування. І не так давно «Флибуста» запустила свого бота, який дозволяє здійснювати скачування творів, що знаходяться в базі спільноти, а її розмір по-справжньому вражає і мало чим поступається тому ж «Litres».

Flibustafreebookbot

Flibustafreebookbot

  1. Проведіть пошук «робота» з його найменування «@flibustafreebookbot» і натисніть на кнопку «Почати».
  2. У відповідь надійде повідомлення з текстом про привітанні і з рекомендаціями пошуку, потрібно ввести найменування або автора твору.
  3. Далі, якщо в бібліотеці «Флибуста» буде знайдено збіги, всі результати будуть надіслані в повідомленні, там же будуть і посилання для скачування.
  4. Після кліка по посиланню надійде нове повідомлення з коротким описом і вибором формату.
  5. Далі, залишиться натиснути на присланий файл, для того щоб завантажити книгу в обраному вами форматі.

Knigovorotbot

Даний книжковий «робот» істотно поступається за функціоналом своєму більш іменитому супернику. Перевірка роботи показала мізерні результати, тільки 2 збіги з 10 заданих варіантів, навіть незважаючи на те, що пошук здійснюється по базі «ЛітРес», і найменування копіювалося з самого ресурсу і вводилося без змін.

Саме тому назвати даний бот «Telegram», у якого книги недоступні для пошуку, повністю робочим неможливо, але, по завіреннях розробників, незабаром це буде виправлено.

Knigovorotbot

Knigovorotbot

Для роботи є три команди:

  1. «/ Name» — потрібно ввести найменування книги. На жаль, при багатьох спробах домогтися від «робота» відповіді було помічено, що він практично завжди видає «Нічого не знайдено», якщо найменування містить більше двох слів. Тому в повідомленні боту краще вказувати ключове слово з назви і далі шукати вже по збігів.
  2. «/ Author» — використовується ім’я автора твору.
  3. «/ Rand» — видає випадкове твір.

аудіокнига

У «Telegram» одиниці ресурсів, що спеціалізуються на наданні користувачам каталогу з аудіокнигами, але це можна зрозуміти, тому що даний вид літературної творчості мало популярний. Це стосується і «роботів».

Для тих, у кого книжкова полиця складається не тільки їх друкованих та електронних видань, існує спеціалізований канал, який так і називається «Аудіокниги».

В якості альтернативи можна використовувати ботів, що забезпечують доступ до аудіо файлів соціальної мережі «ВКонтакте», наприклад, «@vkmusic_bot». Просто введіть назву аудіокниги, і при збігу з файлами в соц. мережі «ВКонтакте» ви зможете скачати його або почати прослуховувати прямо з «Telegram».

vkmusic_bot

vkmusic_bot

Як підсумок варто сказати, що, на жаль, більшість ботів книжкової тематики в «Telegram» або не справляються зі своїм функціоналом, або тимчасово недоступні, як, наприклад, в даний момент недоступні боти «Tap2bot» і «bukvoedbot».

В іншому поки існує така спільнота як «Флибуста», які не ставлять собі за мету заробити на своїх користувачів і на створюваних ботах, можна не хвилюватися про доступність літературних творів, особливо в даний час, коли книгарень не так багато, їх можна перерахувати по пальцях .

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector