Як встановити фільтри в Фотошоп

Для обробки зображень, їх корекції, використовуються різні інструменти. Розглянемо, як встановити фільтр в Фотошопі, що допомагає змінювати фотографії, додавати різні ефекти, поліпшувати картинку.

Фільтри по суті — заздалегідь заготовлені зміни, які застосовні до фотографій при роботі в Adobe Photoshop. Стандартний набір включає різні можливості обробки фото: від невеликого посилення різкості до спеціальних спотворень. Застосовуються в залежності від завдання, поставленого оброблювачем зображення, розширюючи можливості графічного редактора.

Як встановити фільтри в Photoshop

Часом при роботі з ФШ користувачі стикаються з нестачею функціоналу встановлених плагінів

функції

Ці інструменти виконують найрізноманітніші завдання:

 • очищення, ретушування зображень;
 • найрізноманітніші спецефекти;
 • трансформації з ефектами спотворення.

Застосовуються вони до цілого шару або до виділеної частини. Деякі функції виконуються відразу при застосуванні опції, для інших потрібно вибрати параметри в діалоговому вікні, зазвичай пересуваючи повзунок.

Фільтри для Фотошопа

Фільтри застосовуються для досягнення різних художніх ефектів

Де вони знаходяться

Не всі користувачі знають, які плагіни їм доступні, де знаходяться фільтри в Фотошопі, тому не застосовують їх. У той же час на деяких версіях програми можуть бути відсутні звичні вам опції. Тоді виникає питання, як додати фільтр в Фотошоп. Розглянемо ці питання по порядку.

Зайдіть на верхній панелі на вкладку Filter. Там ви побачите встановлені стандартні плагіни, згруповані за видом ефекту, ними виконується.

Меню Фільтр в Photoshop

Якщо стандартних функцій, ефектів вам недостатньо, можна знайти і додатково встановити інші.

Наберіть в пошуковику запит на безкоштовні фільтри на Фотошоп. Вам нададуть вибір сайтів, де зможете познайомитися з характеристиками ефектів, що додаються до знімків. Вибирайте відповідний вам, завантажуйте його на комп’ютер.

Спеціальні диски з різними доповненнями продаються в магазинах.

В інтернеті є портали, що пропонують доповнення для графічного редактора. Наприклад, на порталі www.adobe.com ви знайдете платні і безкоштовні надбудови, розширення для продукції цього бренду.

Установка Extract на CS6

Розглянемо, як встановити фільтр на основі CS6. У цій версії відсутня Extract, тому вирішуємо питання, як встановити фільтри в Фотошоп CS6.

Знайдіть Extract і скачайте його на будь-якому з ресурсів. Відкрийте архів з збереженим файлом (архівом). Далі установка буде залежати від формату файлу, тут є два шляхи:

 1. Якщо файл має розширення «.exe», то він є виконуваним, просто запустіть його подвійним клацанням миші.
 2. Якщо розширення «.8bf», то його потрібно вручну додати в потрібну папку, де знаходяться інші, вже встановлені файли. Робиться це так:
  • Скопіюйте файл з архіву потрібної версії: 32 або 64 — в буфер обміну.
  • Зайдіть в «Мій комп’ютер» — «Локальний диск C» — «Program Files», там пройдіть в папку з встановленою програмою «Adobe». Відповідно там є папка «Adobe Photoshop CS6» з нашою програмою.
  • Далі входимо в папку «Required», потім в «Plug-Ins», тут знаходяться плагіни. Знаходимо папку «Filters». У неї вставляємо наш скопійований файл.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector