Китайський смартфон (телефон). Чи варто купувати?

смартфон
Купувати чи ні «Китайфон» часто люди стоять перед таким вибором. Тим, кому ліньки читати і не цікаві причини. То відповідь буде таким: якщо сума, якої ви маєте в своєму розпорядженні менше 300 доларів, то варто купувати; якщо сума більше $ 300, то можна задуматися про брендовому смартфон виробництва інших країн! Тепер поговоримо з іншими, кого цікавить причина і наслідок.

Що ви втрачаєте при покупці смартфона від китайського виробника?

Варто відразу зазначити, що коли мова йде про «Китайфон», то мається на увазі тільки смартфони від китайських виробників, таких як Lenovo, Meizu, Xiaomi, UMI і інших брендів в Китаї. Так що ж ми втрачаємо і кому дійсно краще не купувати смартфон від маловідомого китайського «нонейма». Справа в тому, що найчастіше покупка смартфона потрібна для того, щоб підвищити почуття власної важливості, для того щоб показати, що ви можете собі дозволити придбати брендовий телефон. У таких випадках краще придбати Samsung, скажімо Galaxy A5 — читайте тут огляд на нього, за досить прийнятною ціною як для Самсунга. Тим самим в суспільстві де ви повинні показати свою спроможність Ви з легкістю зможете сказати, що у вас Самсунг, а який це вже справа третя. Зробити те ж саме зі смартфоном від виробника UMI — не вийде тому як кількість людей які знають даний бренд дуже обмежено.

Всі товари вироблені в Китаї?

Звичайно, досить спірне твердження, тому як я сам маю побутову техніку вироблену або зібрану в нашій країні або країнах ближнього зарубіжжя., Але якщо зняти кришку і акумулятор то в багатьох телефонах є «загадковий напис» made in china, але загадкового в ній мало, а значить вироблено в Китаї. Не має значення телефон «Самсунг», «нокиа», «сіменс» або іншої моделі. Часто збірку китайського і «айфона» виробляють на одному заводі, тільки в різних цехах. Тоді навіщо платити більше?

Чим хороші смартфони китайських брендів?

Перше, зрозуміло, цінова політика вони доступні за ціною. Друге, їм плювати які програми ставити ліцензію або використовувати торент, та й більшість додатків є безкоштовними. Оновлення програмного забезпечення та нові прошивки для таких брендів як Сяомей або Мейзі виробляються навіть частіше, ніж це робить той же сумісного або Apple. Зазвичай термін життя смартфона залежить не від виробника, а здебільшого від власника. І якщо ви «угробили» свій флагман за пів року, стільки ж проживе і китайський телефон. До речі та ж формула працює і у зворотному напрямку. Так часто виходять з ладу акумулятори, що йшли в комплекті, але якщо його замінити і при цьому міняти регулярно, то смартфон буде служити довгі роки. Не кажучи про функції «Китайфон», громадяни Китаю часто роблять їх дуже багато! Чим дорожче буде смартфон за ціною тим більше буде функцій. Навіть якщо він в 5-10 разів дешевше будь-якого флагмана, то зазвичай функціями він далеко обходить оригінальну модель …

А ось фотоапарат доведеться купувати окремо! Часто саме камера в такого роду смартфонах є досить поганий. Ось тільки смартфон рідко купують для зйомок весілля або інших важливих заходів. Якість фотографій буде цілком на рівні, якщо зйомка, якого пікніка або риболовлі. Зате в разі втрати апарата відпочинку в лісі або риболовля не буде істерики. Адже він обійшовся набагато дешевше і цілком можна дозволити собі купити новий! Саме з цих причин «Китайфон» можна розглядати як альтернативу зарекомендував бренду!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector