Кілька способів перегляду IPTV на комп’ютері

Щоб мати можливість безкоштовно дивитися IPTV на комп’ютері, необхідно підключити послугу цифрового телебачення від провайдера Ростелеком. Сервіс перегляду каналів через ПК і мобільні пристрої доступний в якості бонусу для всіх клієнтів компанії і за нього не нараховується додаткова оплата.

Дивитися цифрове телебачення на ПК можна завдяки програмі з назвою IP-TV Player.

Його установка відбувається наступним чином:

  • Викачуємо інсталяційний файл (його можна без проблем знайти в інтернеті) і запускаємо його.
  • Вибираємо спосіб установки — якщо ви відзначите варіант повної установки, у вас на комп’ютері крім плеєра з’явиться браузер Яндекс і його компоненти. Якщо це програмне забезпечення вже встановлено або ви не хочете, щоб воно було присутнє на вашому ПК, виберіть пункт «Налаштування параметрів» і відмініть установку Яндекс браузера і супутніх компонентів.
  • Натискаємо на «Встановити» і після закінчення процесу запускаємо плеєр.
  • Вносимо свої дані в вікно, що з’явилося — виберіть місто, в якому ви живете і провайдера Ростелеком, після чого установка буде завершена, і ви можете приступити до перегляду.

Примітка: Для тих, хто не користується послугами компанії Ростелеком, для перегляду інтерактивного ТВ потрібно мати посилання на список каналів від провайдера. В такому випадку слід вибрати пункт «У мене є веб-адресу списку каналів», у вікні необхідно вписати сайт, який дозволить дивитися цифрове телебачення на ПК.

Що робити, якщо після установки плеєра зображення так і не з’явилося?

Можливі причини неполадок та їх усунення:

  1. Брандмауер або антивірус іноді блокує трафік, який необхідний для перегляду каналів IPTV. Спробуйте по черзі вимикати обидві програми, якщо плеєр після цього почне працювати, потрібно змінити налаштування в одній з них — в параметрах відкрийте доступ для трафіку цифрового телебачення.
  2. У деяких випадках некоректно працює DirectX, щоб вирішити проблему і мати можливість дивитися телебачення, потрібно змінити його на іншу графічну бібліотеку. Щоб зробити це, внизу плеєра натисніть на значок у вигляді шестерінки, в пункті «Додатково» виберіть рядок «Використовувати OpenGL замість DirectX …»
  3. Якщо до вашого комп’ютера підключено кілька мережевих карт, плеєр може використовувати ту, яка не дає доступ до інтернету. Знову зайдіть в налаштування за допомогою значка у вигляді шестерінки, у вікні загальних налаштувань виберіть активний IP-адреса зі списку.

Рішення проблеми з IPTV

Перегляд IPTV з комп’ютера в режимі онлайн

Щоб переглядати будь-які фільми і передачі в онлайн-режимі, компанія Ростелеком запустила спеціальний сайт під назвою www.zabava.ru, яким можуть користуватися всі клієнти, що підключилися послугу IPTV. Якщо ви користуєтеся послугами даної компанії, для реєстрації на сервісі виконайте наступні дії:

  • У вікні для реєстрації введіть адресу вашої електронної пошти та придумайте пароль для облікового запису. Перевірте, чи правильно сайт визначив ваше місце розташування, якщо немає — виправте цю інформацію.
  • Поставте галочку біля клієнтської угоди для продовження реєстрації.
  • Вкажіть, чи встановлена ​​послуга IP-телебачення від провайдера Ростелеком — якщо у вас немає приставки, ви не зможете отримати безкоштовний доступ до телебачення, навіть при наявності інтернет-підключення від даної компанії. Якщо у вас є приставка від компанії, вибирайте варіант «Інтерактивне ТБ», і після цього ви побачите ще одну форму для заповнення. У ній ви вказуєте логін і пароль від приставки (вони є в документах, ці дані ви вводили при підключенні приставки до телевізора).

IP-телебачення в онлайн-режимі

Після того як ви вкажете всі необхідні дані, на вашу електронну пошту буде відправлено листа з посиланням для активації облікового запису на сайті. Перейдіть за вказаною адресою і вже через кілька секунд ви зможете насолоджуватися переглядом IPTV від Ростелекома. До речі, дивитися цифрове телебачення в режимі онлайн можна і з мобільних пристроїв, що є ще однією перевагою цього сервісу.

Послуга IPTV від Ростелекома надає можливість дивитися телеканали на комп’ютері без будь-яких доплат до основного тарифу. Відмінна якість зображення, потужний звук і можливість контролю мовлення робить перегляд каналів цифрового телебачення максимально зручним.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector