Камера в смартфоні — хобі і спосіб заробітку в одному пристрої. —

камера
Сьогодні камера в смартфоні — це невід’ємна деталь, без якої вже уявити сучасний пристрій просто не можливо. Камера є скрізь, не тільки в смартфонах і планшетах, але і в більш просунутих пристроях, таких як розумний будинок наприклад та інше. Хочеться відзначити, що за останні років п’ять, камери в смартфонах настільки прогресували, що топові флагмани можуть позмагатися з дорогими фотоапаратами, які не дзеркальними, зрозуміло. Кожна нова модель смартфона дозволяє робити більш якісне фото ніж попереднє, але різниця неозброєним оком уже не так помітна, тому, що куди вже розвивати те, десь оптику поставлять краще, десь матрицю іншу підберуть, але якість самих фото не зростає до невпізнання. Саме з цього камери почали ставити попарно.

Камера в смартфонах, для багатьох, стала частиною життя, для кого-то це навіть вид заробітку. Селфі, панорами, просто красиві і цікаві фотографії з’являються в мережі щодня у величезній кількості в такому сервісі як Instagram. Популярний сервіс, для викладки своїх цікавих, творчих, ну або звичайних фотографій. У кого-то профіль спеціалізований, як інформаційний ресурс, для кого-то це хобі, переростає в щось серйозне, адже у багатьох виходять просто шедеври. Такі профілі, зрозуміло, набирають популярність серед інших користувачів.

Ще один цікавий напрям, яке «породило» камера на смартфоні — це «iPhoneography» — російською звучить так само — айфонографія. Люди знімають ролики, навіть фільми на свої iPhone і отримують якісний продукт. Ця ніша не така популярна в нашій країні, хоча в мережі, на відео сервісах, можна знайти пристойну кількість таких відео і фото. Я бачив серію роликів, зняті на iPhone, в чорно-білому кольорі і моторошною сюжетом. Ясна річ, що використовували не тільки iPhone, без допоміжної техніки ніяк не обійшлося, штативи, освітлення, але результат вражає.

http: //сервіс-ремонт-спб.рф/remont-iphone

Якщо ви власник якісного смартфона з двома камерами чи камерою дозволяє знімати відео з 60 і більше кадрів в секунду (FPS), то навіть зйомка звичайного розлітається арахісу на столі в «слоу-мо» буде набирати перегляди на Youtube. Головне тут надавати значення деталям.

Додатків для обробки фотографій і відео, знятих на ваші телефони, величезна кількість. Уже до мобільного «фотошопа» дійшло. Програми, які відбілюють ваші зуби, роблять загар, прибирають дефекти з особи і фігури. Все це використовується щодня, для того, щоб викласти це в мережу.

Одна деталь в телефоні, яка з’явилася років десять тому, може трохи більше, дала стільки нових можливостей. Хотілося, щоб все розвиток технологій приносило такі «маси» для людей і з’являлося все більше нових доріг для створення нового.

А як ви використовуєте свою камеру в телефоні? Пишіть в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector