Яку вибрати карту пам’яті для відеореєстратора

Не будучи в цьому дивом інженерної думки, карти пам’яті для відеореєстратора вимагають певного підходу при покупці і деяких знань. Що ж потрібно знати і яку вибрати карту пам’яті для відеореєстратора?

Найчастіше пишуть про два види карт — SDHC і microSD. Однак існує ще один вид, який не отримав широкого поширення, — miniSD. Картинка допоможе розрізнити ці різновиди одна від одної.

Адаптер для microSD

Таким чином, мікрокарт можна умовно вважати більш універсальною (без адаптера — в маленький слот, з адаптером — в великий).

Для деяких малі розміри мікро можуть бути незручними у використанні — їх легко втратити і навіть зламати.

Важливо знати, що не всі відеореєстратори здатні підтримувати мікрокарт (бачити її) в переходнике (адаптер). Якщо про це не прописано в інструкції, то визначити таке можна тільки досвідченим шляхом.

Фізичні розміри (габарити) карт — це тільки видима частина айсберга. До речі, треба сказати, що, в принципі, у великих моделях пристроїв застосовуються і карти великі, а в маленьких — малі.

Але є ще інші характеристики, які потрібно врахувати при виборі в цілому море пропозицій ринку. І «крутість» бренду тут ні при чому.

Цей показник вимірюється в гігабайтах (ГБ) і говорить про те, скільки відео може поміститися на накопичувачі.

Перед покупкою потрібно знати які обмеження встановлені самим пристроєм (вашим) на обсяг накопичувача. Якщо продавець скаже, що в цілому використовуються для реєстраторів карти до 32 ГБ — це зовсім не є стимулом для покупки саме такого. Розбіжність (перевищення) цього показника з вимогою пристрою призведе до відмови в його роботі.

Враховуйте наявність в девайсе циклічності записи — попереднє відео буде з часом затирається новим.

З народного попередження про те, що не слід все яйця класти в одну корзину, слід розглянути можливість покупки двох карток меншого обсягу замість однієї — більшого. Якщо щось з однією з них трапиться, то на другий — залишиться інформація (і, можливо, саме на ній буде та, яка вам необхідна!).

Тривалість життя накопичувача (при інших рівних умовах) обмежується кількістю перезапису на ньому — тому вічним він в будь-якому випадку не буде.

Дозвіл

Кількість помещающегося відео прямо залежить від формату, в якому пристрій виробляє запис. Менше дозвіл — більше відео поміститься.

Але якщо користуватися великим — то і кількість розрізняються дрібних деталей на ньому також збільшиться.

наявність GPS

Не критично, але теж позначається на кількості відеозапису — фіксація координат і швидкість авто. При накладенні цього на відео-файл важчає.

А якщо врахувати, що деякі моделі накладають ще й карту місцевості, то відеофайл стає істотно вагомішим.

клас швидкості

Дізнатися цей клас можна по цифрі в кружечку:

Таким чином, кажучи про клас швидкості для карткового накопичувача, мають на увазі швидкість обміну даними між двома спільно працюють пристроями.

Зазвичай відеореєстратори використовують клас починаючи з шостого.

При використанні недостатнього класу виникають проблеми, які проявляються в зависанні зображенні, нечіткості, появі пауз.

Повноцінна зйомка досягається використанням більшого (від десятого) значення для класу.

Ознайомлення з інструкцією дозволить уточнити правильний вибір по цій характеристиці (оскільки клас обмежується не тільки накопичувачем відео, але і самим пристроєм).

Виробник і вартість

Менш якісними вважаються карти ADATA, Apacer, GoodRAM, Pretec, Transcend, Qumo. Їх недоліки в меншій швидкості запису / читання в порівнянні із заявленою, а також в ненадійності (!). Адже збереження даних — перш за все.

Якіснішими вважають карткові накопичувачі SanDisk, Kingston, Toshiba, SiliconPower, TeamGroup.

Однак, що навіть серед якісних брендів зустрічається шлюб. Правда, за гарантійними зобов’язаннями можна без проблем здійснити заміну. Умовами гарантії потрібно обов’язково цікавитися при покупці.

Прочитавши нашу публікацію, ви вже знаєте як вибираються карти пам’яті для відеореєстратора. Тепер ви зможете зробити це безпомилково.

Не забувайте читати інструкції до своїх пристроїв і залишайте свої публікації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector