Які основні і додаткові можливості Viber

Viber — це багатоплатформенна програма, безкоштовна, але з широким вибором додаткових платних опцій. Її можна встановити на смартфон, планшет або персональний комп’ютер. Додаток безперебійно працює з гаджетами на базі Windows Phone, iOS, Android, а десктопна версія сумісна з Windows 8, 10, 7. Вивчити можливості Вайбера легко відразу після його завантаження та інсталяції.

можливості Viber
Програма Viber має широке коло безкоштовних можливостей

Серед основних функцій програми виділяють:

  • реєстрація за номером телефону, створювати аккаунт в мережі не потрібно;
  • миттєвий обмін повідомленнями (текст, відео, фото, аудіо);
  • голосові і відеодзвінки;
  • спілкування в групах за інтересами;
  • може працювати навіть через GPRS-Інтернет — важливий тільки стабільний сигнал зв’язку;
  • опція самостійного малювання картинки (вітальної листівки або просто прикольного зображення);
  • функція передачі свого місця розташування — для цього достатньо зробити скріншот.


Передати великий відеоролик по мережі не вийти, резерви месенджера не розраховані на таке навантаження. За допомогою Viber можна навіть зробити дзвінок на IP-телефон, і він буде коштувати недорого.

Важливо! Можливості Viber безпосередньо залежать від версії месенджера. Наприклад, в старих програмах здійснювати відеодзвінки можна, в нових — можна.

Також свою роль грає операційна система гаджета, на якій встановлено додаток. Розробник рекомендує частіше оновлювати месенджер, погоджуючись на все пропозиції програми.

Додаткові переваги програми

Шукати і додавати друзів, як в Скайпі, не потрібно. Зареєструвавши в його на свій діючий номер телефону, можна відразу дзвонити і писати — список контактів в нього інтегрується з телефонної книги автоматично.

Viber допоможе зв’язатися зі співрозмовником, незалежно від того, на якому пристрої встановлено його мобільний клієнт, яка версія його операційної системи.

Додаток не має ніякої географічної прив’язки, співрозмовники спілкуються безкоштовно, навіть перебуваючи на різних континентах. Платити за це не потрібно, тарифікуються тільки витрачені мегабайти інтернету.

Якщо порівнювати процеси відправки меседжів по Вайберу і СМСки, то перший варіант є набагато більш інформативним. Ви відразу бачите статус повідомлення — відправлено, доставлено, прочитано.

можливості Viber
Viber дозволяє спілкуватися за допомогою веселих смайликів і стікерів

Широкі можливості Вайбера на телефоні сподобаються і серйозним бізнесменам — високий ступінь безпеки і надійне шифрування даних, і тінейджерам для розваг — маса стікерів і яскравих смайлів передадуть в точності думки і емоції співрозмовника.

Зверніть увагу! Набираються повідомлення за допомогою сенсорної клавіатури. А у кого немає бажання це робити, можуть скористатися функцією створення коротких голосових повідомлень.

Досить натиснути на значок мікрофона і проговорити короткий текст, піднісши гаджет ближче до лиця. Мова повинна бути чіткою і обмеженою в часі. Розробники дуже часто впроваджують в свій додаток нові напрацювання, щоб користуватися ним було комфортно і максимально недорого.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector