Як зробити закреслений текст в Інстаграме

Instagram — це соціальна мережа для любителів фотографуватися і ділитися зображеннями з іншими користувачами. Головна складова успішної сторінки в цьому сервісі — яскраві і якісні зображення. Вони повинні привертати увагу користувача. Але не менш важливий і текст, які описує те, що відбувається на фото. Над ним теж варто працювати. У цьому статті ми розглянемо різні варіанти, як можна написати оригінальний закреслений текст в соціальній мережі Інстаграм, а також прикрасити його по можливості.

Який шрифт можна використовувати в Інстаграм

Ви, напевно, вже зустрічали в соціальній мережі Instagram коментарі до постів, де використовується перекреслений шрифт. Таким чином користувачі можуть висловлювати думки, які вони в дійсності хотіли б сказати. Іноді це спосіб висловитися на підсвідомому рівні. Такий прийом ще можна використовувати для звернення уваги читача. Але справа в тому, що сервіс не дозволяє нам писати перекресленим текстом вбудованими засобами, зате дозволяє робити свайп.

Розробниками було запропоновано всього 3 способи зміни тексту в Інстаграм: синій, жирний і підкреслений. Інші способи введення були виключені з їх власними переконаннями. Але блогери продовжували використовувати незвичайні стилі для свої постів, не залежно від того, що сервіс їх не підтримував. Для деяких сторінок він став візитною карткою і підкреслював статус досвідченості користувача.

Є кілька способів написання гарного шрифту для Інстаграм. Розглянемо їх, а також, що вони дозволяють виразити:

 • Курсивом часто пишуть цитати в пості або думки інших людей;
 • Для того, щоб виділити незвичайну фразу, парадоксальність ситуації, використовують дзеркально відображений текст;
 • Якщо потрібно виділити якусь важливу фразу або позначити ключові слова, використовують жирний шрифт;
 • Перекреслені слова можуть показувати більш лаконічну версію висловлювання. Але часто через недоречного стилю або вираження фрази використовують більш підходящий варіант після викресленого тексту.

  Способи написання тексту

  Способи написання тексту

Не всі ці способи написання тексту популярні в відомої соцмережі в рівній мірі. Часто користувачів все ж цікавить, як зробити закреслена пропозицію або слово в Instagram. Але так, як сервіс не має вбудованого інструменту, цього можна досягти за допомогою сторонніх онлайн сервісів.

Це може бути цікаво: Чому немає функції питань в Інстаграм.

Сервіс ru.piliapp.com для написання закресленого тексту в Instagram

Онлайн-сервіс на сторінці https://ru.piliapp.com/cool-text/strikethrough-text/ дозволяє створювати 6 типів тексту. Його головною перевагою є простота. Ви переходите на сайт, вибираєте зі списку потрібний фільтр і пишіть фразу або слово. Нижче розташований ще один текстовий блок. У ньому буде відображатися результат написаного вами тексту з потрібним форматуванням.

На сайті ви зможете вибрати:

 • Символ слеш — це текст, символи якого перекреслені тонкої прямою лінією, нахиленою вправо. У комп’ютерному сленгу цей символ досить популярний. Його можна знайти, звернувши увагу на адресний рядок вашого браузера. Розділи сайту відбиваються саме цим знаком — /;
 • Подвійне підкреслення — текст, символи якого підкреслені подвійною лінією знизу;
 • Хвиля лінія — якщо ви оберете цей варіант, ваш пост буде підкреслений хвилястою лінією знизу;
 • Підкреслений — слово підкреслено однією лінією знизу;
 • Пунктирна лінія — якщо написати щось цим способом, то слова будуть підкреслені знизу штрих-пунктиром;
 • Перекреслений — символи перекреслені посередині.

  Вибір типу тексту

  Вибір типу тексту в редакторі

Ось так користуватися цим сервісом:

 1. Виберіть один з варіантів і напишіть в верхньому блоці потрібне слово.
 2. У нижній частині натисніть під вікном кнопку «Копіювати в буфер обміну».
 3. Після цього вставте в потрібному місці текст на сторінці Instagram.

Читайте також: Як в Інстаграм писати з нового рядка.

Renotes.ru — простий сервіс з функцією перекреслення шрифту онлайн

Перекреслити ваш текст допоможе ще одна сторінка в мережі — https://renotes.ru/post-298/zacherknutyj-tekst-v-instagrame. На ній 2 текстових поля, де в першому потрібно ввести слово, а в другому скопіювати вже відформатований варіант. Тут немає інших фільтрів, але ви зможете цілком комфортно домогтися потрібного результату. Є невелика відмінність між цим сервісом і попереднім. В останньому текст перекреслюється не суцільний лінією, а пунктирною.

Змінюємо вид тексту за допомогою textgenerator.ru

Ресурс https://textgenerator.ru перетворює введений вами текст в інші типи. Перед цим потрібно вибрати на головній сторінці бажаний фільтр. Тут ви знайдете кілька різних шрифтів — від декоративних до монохромних. Можна вибрати і тип написання шрифту. Для створення перекресленим, потрібно вибрати «Strike». Після цього ввести потрібне слово і скопіювати результат в блоці поруч.

перекреслений текст

Вибір перекресленого тексту на textgenerator.ru

Якщо підібрати гарний і відповідний фон і зробити закреслений і осмислений текст в Інстаграм через онлайн-редактор, ви можете добитися відмінного результату. Найголовніше, що таким чином ви створите унікальний пост або опис до зображення, яке неодмінно змусить інших користувачів звернути на нього увагу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector