Як зробити вітрину ілюстрацій в Steam

Steam — це не тільки ігрова платформа, але і своєрідна соціальна мережа для геймерів усього світу. Подібно аккаунту в соціальній мережі, профіль Стим можна налаштовувати і оформляти, щоб зайшов на вашу сторінку користувач міг гідно оцінити креатив. По-справжньому реалізувати своє почуття стилю і креативність вийде за допомогою використання вітрин.

створення вітрини

На ігровій платформі Стим можна створити вітрину скріншотів.

Такий спосіб передбачає розміщення і комбінування безлічі графічних елементів: фонів, значків, смайлів, нагород і так далі. Ви можете встановлювати прозорий фон в Стім і розташовувати на ньому скріншоти з ігор і різні ілюстрації. Давайте розберемося, як зробити вітрину ілюстрацій в Steam.

Як додати вітрину ілюстрацій в Steam: інструкція

Початківці користувачі не можуть брати участь у, як поставити вітрину ілюстрацій в steam. Щоб отримати цю можливість, потрібно заробити десятий рівень профілю. Тому для початку насолоджуйтеся іншими відкритими можливостями ігрової платформи: грайте в улюблені ігри і заробляйте окуляри досвіду.

Як тільки ви перейдете на десятий рівень, то отримаєте доступ до оформлення профілю за допомогою вітрин. Щоб відкрити вікно з оформленням, заходимо в налаштування «Редагування профілю» і в кінці виплив списку знаходимо «Вітрина ілюстрацій». Тут ви можете додавати, змінювати або видаляти завантажені зображення.

Якщо ви ще не працювали з таким типом оформлення, то не зможете знайти опцію «Вітрина ілюстрацій». Щоб додати цю опцію в меню, виконуємо наступне:

 1. На головній сторінці аккаунта Стим в верхньому меню знаходимо посилання «Спільнота», натискаємо по ній — відкривається нове вікно з доступними іграми платформи.
 2. Вибираємо якусь гру, відкриваємо її головну сторінку. Вибір ігрового співтовариства
 3. На головній сторінці гри знаходимо вкладку «Ілюстрації» і вибираємо опцію «Завантажити вашу ілюстрацію». «Завантажити вашу ілюстрацію»
 4. Із запропонованих картинок вибираємо будь-яку. Вводимо свою назву для неї, вказуємо потрібну інформацію, правила громадського доступу і головне — відзначаємо прапорцем поле про авторство. завантаження файлу
 5. Застосовуємо зміни, натиснувши на «Зберегти ілюстрацію в моєму профілі».
 6. Вуа-ля! Опція «Вітрина ілюстрацій» доступна для використання в ваш обліковий запис Steam.

Як зробити гарний фон в Steam?

Щоб нарізати фон для розміщення в профілі, не потрібні знання графічних редакторів типу Adobe Photoshop — для цього існує спеціальний сайт Steam AP Background Cropper. Це партнерський сайт ігрової платформи Steam, він офіційно рекомендований і безпечний для користувачів. Заходимо на цей сайт, завантажуємо наш фон, з яким збираємося працювати, і виконуємо з ним все, що душа забажає. Графічний редактор володіє простим інтерфейсом і зручний в роботі. Після закінчення нарізки зберігаємо зміна для комбінування в вітринах.

Як зробити довгу картинку в стім

Щоб зробити цікаве оформлення профілю, не схоже на інші, можна завантажити довгу картинку. Для цього нам знадобиться зображення з шириною 200 пікселів — це обов’язкова умова. Отже, по порядку:

 1. Запускаємо улюблену гру, робимо скріншот якогось цікавого моменту.
 2. Закриваємо гру. У вашому профілі Стим прийде повідомлення про збереженому скріншоті.повідомлення
 3. Натискаємо на «Показати на диску» — перед вами відкрилася папка з завантаженим зображенням. «Показати на диску»
 4. Копіюємо наше зображення з шириною в 200 пікселів в цю папку і в папку «thumbnails». вибір папки
 5. Змінюємо назву необхідної нам картинки на назву завантаженого скриншота в обох папках.
 6. Завантажуємо отриману картинку через вітрину ілюстрацій відповідно до описаної вище інструкцією.
 7. Готово! Ми отримали довге зображення для нашого профілю.

висновок

Популярність профілю безпосередньо залежить від кількості вітрин, але щоб її отримати, потрібно послідовно наполегливо прокачувати рівень, а це довго і витратно. Для отримання хороших показників, в принципі, достатньо однієї — двох. Використовуйте фантазію, включайте креатив на повну і, приклавши зусилля, ви обов’язково досягнете необхідного результату. Хай щастить.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector