Як зробити публікацію в Фейсбук щоб всі побачили: розмістити пост

Соціальна мережа Facebook популярна у всьому світі. Тут можна спілкуватися, ділиться постами з будь-якою людиною. Але не всі знають про те, як робити деякі прості, але важливі дії. Багато недосвідчені користувачі задаються питанням: як зробити публікацію в Фейсбук, щоб всі побачили? У цій статті ми розглянемо детально даний процес.

Ілюстрація на тему Як зробити публікацію в Фейсбук щоб всі побачили: розмістити пост

види публікацій

Публічні сторінки, а також спільноти, в яких багато учасників, кожен день розміщують пости з різною інформацією і коментарями. Це робиться для того, щоб привернути увагу користувачів. Оформлення публікації — найважливіша частина праці модератора. Адже потрібно максимально зацікавити передплатників. Формати постів на сайті Фейсбук бувають такими:

  • Стандартний текст. Тут ви ділитеся своїми думками або новинами з друзями. До публікації ви можете додати фотографію або відеофайл, емоджі, стікер.
  • Фотоальбом. Таким видом записів користуються магазини і підприємці, що реалізують будь-які товари і послуги. В одну публікацію можна додати 1 тисяча фотографій.
  • Опитування. Підходить для проведення голосувань та конкурсів, щоб дізнатися думку людей про будь-яку подію чи товар.
  • Речення. Цей формат прекрасно підходить для торгових центрів, магазинів, які запускають різні промо-акції. Відповівши на пропозицію, людині прийде повідомлення електронної пошти з інформацією про те, де отримати запропоноване в публікації.
  • Подія. Щоб не завантажувати стрічку спільноти або своєї сторінки, публікації, що мають зв’язок з якою-небудь подією, відіб’ються на окремій сторінці. Це будуть бачити користувачі, підписані на подію.

Способів, завдяки яким ви можете доносити своїм передплатникам будь-яку інформацію багато, як можна бачити. Головне — правильно їх застосовувати. Для цього не потрібно завантажувати жодних додатків.

Як зробити пост

Публікацію оформляти потрібно так, щоб будь-хто, хто її побачить, відразу ж їй зацікавився. Запам’ятайте, що не потрібно писати довгі тексти, ставити безліч посилань в одному пості, не варто випрошувати лайки. Все це тільки відштовхне користувача. Потрібно врахувати деякі важливі компоненти, завдяки яким, ваша публікація буде актуальною. Розберемося в цьому детальніше.

Дуже важливою частиною є заголовок. Саме він першим впадає в вічі читачеві і повинен його зацікавити. Ідеально, щоб заголовок полягала не більше ніж з 5 або 6 слів. У ньому повинен критися питання або якась таємниця. Створити його можливо в документах, які додаються на сторінку. Для цього, вам потрібно навести курсор мишки на вкладку «Ще», розташовану у верхній частині вікна поста. Далі випаде список, де слід вибрати пункт «Створити документ».

Ілюстрація на тему Як зробити публікацію в Фейсбук щоб всі побачили: розмістити пост

Що стосується написання тексту в пості, то в Фейсбуці є обмеження, ви не напишете більше 63000 букв. Але така кількість символів вам і не потрібно. Довгі публікації нікому не подобаються, їх ніхто не буде дочитувати до кінця. Щоб написати гарний рекламне оголошення, вам вистачить кілька «влучних» фраз.

Ілюстрація на тему Як зробити публікацію в Фейсбук щоб всі побачили: розмістити пост

При додаванні зображень ви можете сповна підключати свою фантазію. Прикріплювати до публікації ви можете своє фото або картинку з мережі. Також підходить скріншот з відеоролика. Головне, щоб зображення передавало суть поста, але не повністю розкривало зміст.

Ілюстрація на тему Як зробити публікацію в Фейсбук щоб всі побачили: розмістити пост

З відео зовсім все просто і зрозуміло. Вам необхідно прикріпити відеофайл до посту, додати до нього пару цікавих фраз і користувачі почнуть його переглядати із задоволенням. Також в Фейсбуці є корисна функція, під назвою «Прямий ефір». З його допомогою, ви можете вести трансляцію події або зробити власне звернення.

Ілюстрація на тему Як зробити публікацію в Фейсбук щоб всі побачили: розмістити пост

Функція проведення опитування дає можливість визначити те, що в даний момент цікаво аудиторії ФБ. Опитування в основному використовують представники інтернет-магазинів або люди, які реалізують товари / послуги. Це їм допомагає поліпшити якість своєї роботи. На сторінках різноманітних заходів, ви можете організовувати опитування, завдяки яким, в результаті буде визначено переможця в якомусь конкурсі.

Ілюстрація на тему Як зробити публікацію в Фейсбук щоб всі побачили: розмістити пост

Також ви можете використовувати карту, якщо потрібно зробити позначку місця розташування. Дивлячись на карту, люди швидше зацікавляться вашою пропозицією. Адже їм легше зрозуміти, де знаходиться те місце, про яке йде мова в замітці.

Ілюстрація на тему Як зробити публікацію в Фейсбук щоб всі побачили: розмістити пост

У Фейсбуку був ще один корисний інструмент, але не так давно він його прибрав. Він називався «Пропозиція або знижка».

Як зробити відкладений пост в Фейсбук

Бувають випадки, що вам необхідно, щоб ваша публікація вийшла в стрічку в певний час, але у вас немає в цей період можливості сидіти за комп’ютером. Для цього Facebook зробив корисну функцію «Запланована публікація». Використовувати її дуже легко. Коли ви створюєте пост, потрібно клікнути біля кнопки «Опублікувати». З’явиться список, де ви виберете необхідну функцію і вкажете дату. Далі соціальна мережа Фейсбук сама все зробить за вас.

Функції соцмережі потрібно використовувати грамотно, тоді ви швидко досягнете успіху. Вони спеціально розроблені для того, щоб ви могли утримувати увагу клієнтів на певний товар чи послузі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector