Як зробити конференцію в Скайпі, що робити, якщо не вдається почати відеотрансляцію

Відеоконференція в Скайпі

Групові дзвінки в Skype — це дуже зручна і корисна функція, що дозволяє спілкуватися одночасно з декількома користувачами. Вам більше не доведеться обдзвонювати кожної людини, щоб повідомити важливу інформацію. Запросіть відразу всіх зацікавлених людей на бесіду. Приємним моментом є те, що надається така можливість абсолютно безкоштовно. Як почати відеоконференцію, що для цього потрібно і які можуть призвести до її пошкодження, на всі ці питання ви знайдете відповіді, ознайомившись з нижчевикладених матеріалом.

Як організувати груповий відеодзвінок по Скайп

Зайдіть в Скайп і натисніть на «Створити групу». Далі перетягуйте по черзі потрібні контакти в поле з назвою «Пуста група».

Також можна використовувати опцію «Додати учасників». Це робиться шляхом натискання на кнопку «+», далі вибираєте рядок «Додати друзів». Тепер визначаєтесь із контактами, наявними в списку абонентів, і клікаєте по кнопці «Додати».

Максимальна кількість учасників становить 9 осіб. Краще запрошувати не більш як 5 абонентів, так як з кожним доданим якість зв’язку буде погіршуватися.

Наступним кроком буде початок онлайн-конференції. Клацніте мишкою по пункту «Відеодзвінок». Внаслідок цього на екрані зміниться фон. У нижній частині вікна програми буде відображатися панель розмови. Потім підуть виклики у вигляді довгих гудків, вони будуть звучати до тих пір, поки хтось із учасників не візьме трубку.

Чоловік перед ноутбуком

Якщо під час розмови ви не чуєте будь-якого зі співрозмовників, спробуйте перевірити звукові настройки конференції, натиснувши на кнопку «Якість зв’язку».

Той, хто створив відеоконференцію, може відключити від бесіди будь-якого абонента. Це робиться в такий спосіб: наводиться мишка на зображення контакту і натискається значок червоного кольору.

Для завершення відеодзвінка клікніть по команді «Покласти трубку».

Що потрібно зробити перед організацією групового відеодзвінка

Перед початком конференції в Skype, переконайтеся, що ваша веб-камера в робочому стані. Проаналізуйте також відповідність технічних вимог месенджера з системними можливостями пристроїв всіх учасників бесіди. Якщо хоча б один з контактів підписаний на «Skype Premium» або «Manager» — груповий дзвінок відбудеться. В іншому випадку спроба зв’язатися з кількома користувачами буде невдалою.

Смартфон в руці

Додаткові функції відеодзвінків

В ході проведення відеоконференції здійснюються ще такі операції:

 • відображаються і ховаються списки «Останні», «Контакти», «Фейсбук»;
 • відбувається обмін повідомленнями і файлами;
 • існує можливість підключати і відключати веб-камеру або мікрофон;
 • в бесіду додаються нові співрозмовники;
 • вікно програми розгортається або згортається.

Які можуть виникнути проблеми при створенні конференції

Організовуючи груповий відеодзвінок багато користувачів стикаються з низкою перешкод. Підключення може не вийти з-за поганої швидкості інтернету або його відсутності. У разі виникнення неполадок зі звуком, перевірте в робочому чи стані колонки, навушники і мікрофон. Але найпоширеніші труднощі, які не дозволяють вести конференцію, стосуються роботи веб-камери.

Дівчина сидить на підлозі з ноутбуком

 • Встановіть веб-камеру належним чином
 • Перевірте програми-драйвера web-камери в Windows
 • Відкрийте «Диспетчер пристроїв» ( «Пристрої та принтери»).
 • Зайдіть в розділ «Пристрої обробки зображень» і знайдіть тут камеру.
 • Біля ікони не повинні бути присутніми будь-які знаки. Якщо там є знак оклику, значить, існує проблема.
 • Наведіть курсор на камеру і клікніть по правій кнопці миші. Під сплив віконці виберіть «Пошук та усунення несправностей».
 • Система почне шукати помилки. При їх виявленні запропонує варіанти усунення. При відсутності — повідомить про це.
 • Потім перевірте картинку, що видається камерою. У старих версіях ОС пристрій запускається подвійним клацанням миші по іконці через «Мій комп’ютер». У новіших використовується програма Paint, вибирається пункт «З сканера або камери». Якщо камера в робочому стані, ви побачите свій портрет.
 • При робочій камері відеотрансляція не провадиться
 1. Спробуйте ще раз набрати співрозмовника.
 2. Перезапустіть Скайп.
 3. Закрийте програми, які можуть використовувати веб-камеру.
 4. Знімне відеопристрій вийміть з роз’єму і вставте знову або спробуйте скористатися іншим портом.
 5. Перезавантажте ПК.
 6. Подивіться, яка камера використовується месенджером. Натисніть на «Дзвінки», відкрийте «Відео», далі «Налаштування відео». Тут зі списку виберіть потрібний варіант.
 7. Оновлення Skype до останньої версії.
 8. Оновлення драйвера на ПК.
 9. Оновлення драйвера на web-камеру.
 10. Переінсталюйте Скайп.

Якщо жоден із запропонованих варіантів не вирішив вашу проблему, зайдіть на офіційний сайт Skype і попросіть допомоги у служби технічної підтримки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector