Як зробити буклет в CorelDraw

Сьогодні якісні рекламні буклети міцно увійшли в світ бізнесу, маркетингу та просування своїх товарів або послуг. Багато хто вважає, що розробити буклет в Кореле для реклами послуг або інформування цільової аудиторії — вкрай складне завдання, що вимагає колосальних витрат часу і ресурсів. Вивчіть детально, як зробити буклет в CorelDraw.

Буклет в CorelDraw

Дізнайтеся, як зробити буклет в CorelDraw правильно

Але у нас приємна новина — буклет в CorelDraw може створити будь-який, досить лише врахувати кілька нюансів. Як зробити буклет в CorelDraw — дійсно цікава, але нескладне завдання, про яку ми і поговоримо докладніше.

Як ми знаємо, в більшості своїй рекламні буклети готуються у вигляді надрукованого листа. Він певним чином складається і дозволяє інформативно підносити цільової аудиторії набагато більше інформації про певні товари і послуги в порівнянні з класичними флаєрами або листівками.

Такий рекламний буклет може наочно доносити інформацію потенційним покупцям або клієнтам — за рахунок вмісту не тільки текстів, але також всілякої графіки, тематичних фотографій, схем або просто зображень на свій розсуд, з зазначенням характеристик товару, контактних та інших відомостей.

Дійсно, можливості рекламного буклету для сучасного маркетингу вражають. Але як же його створити, що необхідно знати? Відмінною підмогою для цього стає використання CorelDraw, враховуючи ряд основних переваг.

Чому краще створювати рекламний буклет у Кореле — основні переваги продукту

Серед основних конкурентів використання Корела традиційно називається Adobe Illustrator. Але саме CorelDraw в цій непростій конкуренції виграє за рахунок безсумнівних переваг:

  • Зручність і простота створення відповідних проектів, в тому числі без досвіду в сфері графічного дизайну.
  • Формат файлу виявляється більш компактним.
  • Можливість створені файли експортувати в формат PDF.
  • Власний растровий редактор.
  • Є функція експорту лише того об’єкта, який користувач вказав.
  • Можливість перетворення растрових зображень у векторний формат.
  • Можливість створення плакатів різних великих і нестандартних розмірів.

Як зробити буклет в Кореле — починаємо з відповідної підготовки

Відразу слід врахувати — додаток підтримує розробку буклету за допомогою векторної або растрової графіки на вибір. Логічне запитання — якому з варіантів віддати свою перевагу?

Перш за все, необхідно пам’ятати про свої завдання і пріоритети. Якщо плануєте розміщення створеного рекламного буклету на просторах інтернету, а в друк відправляти не будете, то векторна графіка в такому випадку виявляється просто зайвою.

Однак в іншій ситуації, коли потрібна саме широкоформатний друк, ставка повинна робитися саме на растрову графіку, без неї в цьому випадку не обійтися.

Переходимо до створення відповідного рекламного буклету — ніяких складнощів

Перш за все, відкривається вкладка «Файл», тут вибирається «Створити». Вибір краще зробити на користь альбомної орієнтації паперу A4, з дозволом 300 dpi.

Альбомна орієнтація паперу

Для створення направляючих по краях сторінки слід відкрити: Інструменти — Параметри — Документ — Напрямні — Заготовки. Тут робиться відмітка поруч з пунктом «Межі сторінки».

Межі сторінки буклету

Задаємо напрямні по краях сторінки

Отримані напрямні копіюємо, проставляємо копію вправо на 98 мм, другу — вправо на 197 мм. Можуть вказуватися ці значення у відповідному полі, дозволяючи програмі розмістити напрямні гранично точно. А також потрібно пам’ятати про важливість відступу в кожній частині по 5 мм. Далі, можна переходити до створення прямокутника в розмір листа за допомогою фонтанної заливки сірого кольору. Такі прямокутники нам слід розмістити в кожній частині, заливши сіро-білим кольором.

Нам залишається лише привітати — насправді, такими нехитрими діями ми створили всю основу свого майбутнього проекту. А далі вже залишається керуватися своєю фантазією і завданнями. Наприклад, на буклеті можна зобразити логотип, додавати на наше полотно всілякі зображення, малюнки, іншу графіку — але важливо не забувати про почуття міри.

Можливості по створенню графіки і рекламних буклетів в CorelDraw справді вражають, ми розглянули лише основи для початку проекту. Інше вже за вами — фантазуйте, вдосконалюйте буклет з урахуванням специфіки свого продукту, цільової аудиторії і актуальних принципів маркетингу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector