Як знайти схожих людей на мене по фото онлайн

Існує езотерична концепція, яка стверджує, що у кожної людини в світі є свій двійник. Ви можете народитися в абсолютно різних містах і країнах, але ваша копія обов’язково присутній в світі, реалізуючи покладену на неї Провидінням роль. Але як же знайти ваше «друге Я», ваше візуальне відображення в світі, де проживають 7 мільярдів людей? У цьому нам допоможуть спеціальні мережеві сервіси. В даному матеріалі я розповім, яким чином можна знайти свого двійника по фото абсолютно безкоштовно в режимі онлайн. А також які інструменти нам в цьому допоможуть.

Яким чином можна знайти свою копію по фото безкоштовно

Основним інструментом з пошуку схожого людини стануть спеціальні мережеві сервіси, що дозволяють знайти двійника по фотографії online.

Види інструментів для пошуку: Сервіси:
Власний алгоритм пошуку, побудований на роботі нейронних мережFindface
Популярні пошукові системиГугл, Яндекс, Бінг
Власні бази фотографій користувачів ресурсуTwinStrangers, I LOOK LIKE YOU та інші

При цьому важливо розуміти, що Ваш слуховий при пошуку цифрове фото повинно бути хорошої якості, з обов’язковою наявністю на ньому вашого обличчя в фас. В іншому ж випадку або сервіс відмовиться виконати пошук, або якість знайдених результатів виявиться на низькому рівні.

При цьому відразу застережу користувача від використання сервісів, що вимагають для своєї активації відправку SMS. У більшості випадків ви лише втратите свої гроші, без будь-якого видимого результату.

Мережеві сервіси для пошуку двійників

Мережеві сервіси для пошуку двійників дозволяють швидко знаходити схожих на нас людей

Давайте розглянемо сайти, що дозволяють виконати пошук двійника по фотознімку в режимі online. Ми опишемо кожен з таких сервісів, і пояснимо, як користуватися його функціоналом.

Читайте також: Фото дівчат на аву ВК без обличчя.

Findface — використовуємо для пошуку технології нейронних мереж

Російський сервіс Findface, є одним з найбільш інноваційних інструментів для пошуку збігів по фото, дозволяючи знаходити схожих на нас людей в соціальній мережі «Вконтакте». В основу Findface покладена технологія розпізнавання обличчя «FaceN», що базується на роботі нейронних мереж. Якість розпізнавання осіб за допомогою Findface досить високого рівня (більше 70% вдалих распознаваний), дозволяючи зацікавленим користувачам швидко знаходити схожих на себе людей в соціальній мережі «VK».

Findface

Сервіс «findface» дозволяє легко знаходити людей по наявному у нас фото

Для роботи з сервісом:

 1. Перейдіть на сайт findface.ru.
 2. Натисніть на кнопку «Знайти однакових».
 3. Завантажте ваше фото на ресурс, і перегляньте отримані результати.

знайти однакових

Для початку роботи з сервісом перейдіть на нього, і натисніть на кнопку «Знайти однакових»

Сервіс «PicTriev» — допоможе знайти двійника серед знаменитостей онлайн

Інший сервіс, про який я хочу розповісти читачеві — це pictriev.com. Його можливості дозволяють не тільки знайти схожу на вас знаменитість, а й визначити стать і вік людини на фото (хоча потрібно відзначити, що якість отриманих результатів не завжди знаходиться на високому рівні). При цьому сервіс має важливе обмеження — він працює тільки з фотографіями об’ємом до 200 кілобайт.

Для роботи з сервісом:

 1. Перейдіть на сайт pictriev.com.
 2. Натисніть на кнопку «Upload image» для завантаження вашого фото з ПК (або вкажіть ресурсу посилання на вашого фото в мережі).
 3. Після цього сервіс проаналізує фото, видасть передбачуваний вік і стать людини на фотографії, а також перелік знаменитих людей, які на нього (неї) схожі (з процентним співвідношенням запропонованих варіантів).

Pictriev.com

Сервіс pictriev.com покаже схожих на вас знаменитостей

Це може бути корисним: Створення фото на документи 3 на 4 онлайн редактор безкоштовно.

Використовуємо пошукові системи Google, Yandex, Bing, щоб відшукати схожих людей

Для пошуку нашого двійника ми також можемо задіяти функціонал пошукових систем, що дозволяють знаходити ідентичні (або близькі по візуальній складовій) зображення.

Зокрема, можна скористатися інструментарієм сервісу «Картинки Гугл».

Для цього необхідно:

 1. Перейти на сайт Гугл.
 2. Натиснути на значок з фотоапаратом, вибрати вкладку «Завантажити файл».
 3. Натиснути на «Обзор», і вказати сервісу шлях до необхідного фото на ПК.
 4. Після цього пошуковик пошукає збіги в мережі, і видасть вам знайдений результат.

Гугл Картинки

Сервіс «Гугл» Картинки дозволяє шукати схожі зображення в мережі

В аналогічному ключі працює вітчизняний сервіс «Яндекс.Зображення» (необхідно натиснути на піктограму з зображенням фотоапарата справа), а також пошуковий сервіс від Майкрософт «Bing»

Bing

Для пошуку вашого двійника за допомогою «Bing», перейдіть на ресурс, натисніть на зображення фотоапарата праворуч від пошукового рядка, і завантажте ваше фото на ресурс

TwinStrangers — пошук схожих людей по фото

Сервіс «TwinStrangers» відомий своєю недавньою кампанією в Фейсбук, де вони пропонували користувачам пошукати своїх двійників по всьому світу. Після створення облікового запису на даному сайті (перейдіть на twinstrangers.net, і натисніть на кнопку «Sing up»), вам запропонують вказати на характерні особливості вашого обличчя, а також завантажити пару ваших фотографій. Після чого сервіс зробить пошук збігів по своїй базі даних.

При цьому важливо враховувати, що сервіс шукає збіги тільки серед людей, зареєстрованих на даному ресурсі.

TwinStrangers

Можливості сервісу «TwinStrangers» дозволяють безкоштовно шукати своїх двійників

Рекомендуємо до прочитання: щоб знайти товар фото в Інтернеті.

Microsoft Azure — безкоштовна розробка компанії «Майкрософт»

Компанія «Майкрософт» пропонує користувачам свою розробку — Face API, що дозволяє не тільки ідентифікувати людські обличчя, а й знаходити людей зі схожими рисами обличчя.

Щоб скористатися можливостями даного API:

 1. Перейдіть на сервіс azure.microsoft.com.
 2. Завантажте зліва ваше фото, а справа — знімок знайденого вами близнюка.
 3. Сервіс визначить, чи належать особи на фото одній людині або різним людям, а також вкаже коефіцієнт ідентичності даних людей.

Microsoft Azure

Сервіс «Microsoft Azure» дозволяє визначити схожість людей на двох фото

I LOOK LIKE YOU — пошук двійника серед англомовних користувачів

Англомовний сервіс ilooklikeyou.com за своїми можливостями схожий на вже описаний мною сервіс «TwinStrangers». Він дозволяє швидко знаходити досить схожих на вас людей, при цьому важливо враховувати, що сервіс виконує пошук лише серед своїх зареєстрованих користувачів (переважно англомовних). Тому цілком ймовірно, що схожих на вас людей ви виявите в країнах з рідним англійською мовою (США, Великобританія, Канада, Австралія et cetera).

I LOOK LIKE YOU

Сервіс «I LOOK LIKE YOU» шукає двійників переважно серед англомовних зареєстрованих користувачів ресурсу

Для роботи:

 1. Виконайте вхід на ilooklikeyou.com, натисніть на «Sign up» та пройдіть процедуру авторизації.
 2. Потім натисніть на «From computer», вкажіть сервісу шлях до потрібного фото на ПК, і після його на ресурс поставте на ньому галочку.
 3. Також встановіть галочку поруч з опцією «I confirm this is a photo of myself» (я підтверджую, що це моє фото), і натисніть на кнопку «Confirm selected face».
 4. Сервіс почне пошук, і ви отримаєте фото схожих на вас користувачів з процентним співвідношенням запропонованих варіантів.

Шукаємо клонів онлайн за допомогою груп в соціальних мережах

Також можна скористатися різними тематичними групами в соціальних мережах, де за допомогою передплатників можна знайти свого двійника онлайн. Для цього необхідно перейти в популярну соціальну мережу, і в рядку пошуку груп (спільнот) набрати «Двійники», «Шукаю двійника» та інші релевантні запити. Зазвичай мережа видасть вам десятки схожих груп, можливості яких допоможуть вам в вдалих пошуках вашого двійника.

Схожі групи в ВК

Приклади подібних груп в ВК

висновок

Знайти свого двійника по фото абсолютно безкоштовно в режимі онлайн вам допоможуть різні сервіси, перераховані мною вище. Всі вони мають досить простий і зручний інтерфейс, швидку процедуру пошуку, дозволяючи швидко знаходити людей з ідентичними (або схожими) до ваших рисами. Серед усього переліку особливо рекомендую сервіс «findface» — він показує дійсно якісний результат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector