Як намалювати графіті

Розглядаючи різні види графіті, ми можемо зловити себе на думці, що хотіли б спробувати свої сили в даному виді образотворчого мистецтва. Багатьох зупиняє повна відсутність досвіду і невіра в себе, хоча боятися не варто, адже створення графіті — не таке вже складна справа, як декому може здатися. В даному матеріалі я докладно розберу, як намалювати різними способами графіті, як і послідовність кроків при створенні малюнка, а також поясню, як створити графіті в повідомленнях ВК.

Як створити графіті — послідовність кроків

Малювання графіті — досить популярне заняття, але далеко не кожен бажаючий може створити дійсно стильний і привабливе графіті. Для придбання відповідних навичок спробуємо створити гарне графіті на аркуші паперу олівцями двох кольорів, щоб потім мати можливість розфарбувати наше графіті маркерами або спеціальною фарбою.

Олівці і папір

Озбройтеся як мінімум двома олівцями і листком паперу

При створенні графіті рекомендується дотримуватися певної послідовності кроків.

Визначтеся зі стилем

Оскільки графіті зазвичай складається з будь-якого тексту, то спочатку нам необхідно визначитися зі стилем майбутніх букв. Ви бачили безліч графіті на вулиці, різні дизайни можна знайти онлайн. Найпростіший шлях для новачка — це імітація певного стилю, наприклад популярних «бульбашкових букв». Ви можете вибирати круглі або гострі краї букв, букви одного розміру або різного, безліч інших форм і реалізацій, що відповідають вашому смаку.

Намалюйте потрібне слово

Напишіть слово на папері. Ви можете вибрати будь-яке слово для вашого графіті. Дуже важливо залишити вільне місце між буквами, тому що в процесі створення графіті букви будуть розширюватися, і порожнє місце буде заповнено.

Читайте також: малюнки олівцем для срісовкі — дуже легкі і красиві.

Створіть букви в стилі графіті

Намалюйте букви в стилі графіті. Використовуйте легкі штрихи олівцем для створення букв, так як пізніше може виникнути необхідність коригування деяких ліній. Це може зайняти тривалий час, і доведеться проявити терпіння, щоб всі букви вийшли стильними. При цьому намагайтеся зробити ваше графіті оригінальним, а не просто один-в-один скопіювати чиюсь роботу.

Виберіть прийнятну товщину ліній

Визначтеся з товщиною ліній. Ви можете зробити ваш шрифт однакової товщини, але буде краще, якщо в деяких місцях лінії будуть ширше, а в інших — вже.

спеціальні ефекти

Визначтеся зі спеціальними ефектами для вашого графіті. Коли ви закінчите малювати букви, ви можете додати до вашого граффіті будь-які деталі. Наприклад, буква «Z» може відображати блискавку, буква «О» — виступати в формі краплі, а з буквою «Р» можна використовувати різні вражаючі ефекти. При цьому будьте обережні, якщо у вашому малюнку трапляться помилки, ви не зможете продовжити малювання. Скопіюйте ваш ескіз (наприклад, за допомогою сканера), перш ніж почнете розмальовку вашого графіті. Налаштуйте сканер таким чином, щоб він коректно відображав всі відтінки вашого малюнка.

створення тіней

Створіть тіні для ваших букв. Використовуйте маркер для затемнення ліній, намальованих олівцем. Ці лінії будуть постійними, тому будьте обережні. Невеликі помилки можуть бути виправлені. Наприклад, якщо лінії малюнка занадто тонкі, додайте їм трохи обсягу.

Додавання кольору

Додайте кольору до вашого граффіті. Перегляньте деякі готові зразки графіті в мережі, перш ніж взятися за розмальовку. Не використовуйте олівці для фарбування в колір букв, краще використовувати фломастери або фарбу. Графіті повинні бути яскравими, живими, контрастними. Ви можете пофарбувати кожну букву різним кольором, або використовувати кілька кольорів одночасно. При цьому пам’ятайте, що надто яскраві літери можуть відвернути від загального сприйняття графіті, і ускладнити фокусування на самому слові.

Розвивайте свій власний стиль

Після того, як ви навчитеся правильно малювати графіті, слід зосередитися на розвитку свого власного стилю.

А ви знаєте як намалювати Момо?

Як намалювати на папері графіті — малюємо лілію

Розглянемо приклад створення більш складного графіті у вигляді квітки лілії з ілюстраціями.

Крок № 1.

Для початку, намалюйте невелике коло для майбутнього бутона лілії, і додайте до нього довгу лінію для майбутнього стебла.

Основа для графіті

малюємо основу

Крок № 2.

Як малювати графіті

Домальовували форму пелюсток

Крок № 3.

Далі нам необхідно намалювати прості контури для пелюсток квітки. Щоб зробити це, намалюйте сім початкових ліній (не обов’язково симетричних) використовуючи вигнуті лінії, які будуть визначати кінцеву форму пелюсток лілії.

Графіті майстер-клас

Створюємо форми пелюсток

Тепер створюємо контури для пелюсток лілії.

Крок № 4.

малюнок

Стираємо внутрішні мітки для пелюсток

Додайте більше деталей для фінальних контурів кожної пелюстки. Прийшов час стерти початкові контури внутрішніх міток для пелюсток.

Крок № 5.

Як намалювати квітку

малюємо стебло

Переходимо до малювання стебла лілії, а також листя різного розміру і кількості.

Крок № 6.

Залишається додати тіні до пелюсток в тих місцях, де світло не падає прямо на квітку.

техніка малювання

задіємо тіні

Крок № 7.

розфарбування квітки

офарблюємо квітка

Тепер вам залишається пофарбувати квітка, олівцями або аквареллю. Пам’ятайте, що листя мають різні відтінки зеленого.

Рекомендуємо до прочитання: малювати онлайн на комп’ютері.

Графіті в повідомленнях ВК

Також ви можете малювати графіті в ВК, при цьому дана функція є лише в мобільній версії сайту. Для її задіяння необхідно перейти в режим особистих повідомлень з потрібним вам людиною. Зліва від рядка повідомлень вибрати скріпку, а в який з’явився наборі опцій вибрати «Графіті».

графіті

Клацніть на скріпці, а потім виберіть «Графіті»

Після цього залишиться натиснути на синю кнопку «Намалювати графіті».

Вам стануть доступні кілька кнопок для створення графіті (зліва направо).

Іконка: Опис:
хрестикВихід з даного режиму
Три горизонтальні смужкиВибір розміру пензлики
галочкаЗбереження і відправка результату
ластикДопоможе стерти непотрібне
стрілочкаСкасування останньої дії

Графіті в ВК

Інструментарій для створення граффітіТакже поруч доступні різні варіанти вибору кольору для створення графіті.

висновок

В даному матеріалі мною було розібрано, як намалювати красиво графіті і яка послідовність кроків при створенні різних видів графіті. Якщо ви тільки починаєте свій шлях, то рекомендується починати з найпростіших видів малюнка, у міру свого вдосконалення ускладнюючи стиль і форму виконання. Вчіться, намагайтеся, вкладаєте свій час і зусилля, і у вас все вийде. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector