Як подивитися в Інстаграме, хто заходив на мою сторінку

Кожна соціальна мережа має свої «фішки» за рахунок унікальних можливостей. Саме тому ВКонтакте відвідує переважно молодь, а Однокласники — люди більш старшого покоління. Як багато хто знає, в ОК є функція, за допомогою якої можна подивитися, хто дивився ваш профіль. Досить цікава і важлива опція. Сьогодні ми розглянемо схожу тему — як подивитися в соцмережі Інстаграм, хто заходив і переглядав мою сторінку.

Які способи є, щоб побачити гостей в Instagram

Не можна сказати, що функція перегляду гостей є однозначно корисної і зручною. Кому-то вона не припала до смаку в Одноклассниках. Адже для того, щоб подивитися профіль знайомої людини і залишитися непоміченим, потрібно купувати «невидимку». Можливо через розбіжності інші соціальні мережі не поспішають її впроваджувати. Тому офіційно в Instagram немає такого привілею. Користувачам залишається тільки здогадуватися про гостях по іншим стандартним ознаками — лайкам, коментарів.

Інстаграм, як і багато інших соціальні мережі, не надає коштів для перегляду відвідувачів аккаунта. Деякі способи все ж дозволяють нам дізнатися інтересуемий нас подробиці. Але по суті відобразити дані зі сторінки — досить складний процес з технічної сторони. Тому не потрібно довіряти додаткам і браузерні розширень, які обіцяють вам бажану функцію. При установці їх ви можете власноруч передати логін / пароль в чужі руки. Після чого аккаунт вже буде неможливо повернути.

А ви знаєте, що таке Інстаграм візитка?

Перегляд статистики відвідувачів за допомогою Facebook

Для багатьох давно вже відомо, що Facebook придбав Instagram в 2012 році. З тих пір дві соціальні мережі тісно взаємодіють один з одним. Для того, щоб побачити ваших відвідувачів в Інстаграм, вам потрібно буде створити спеціальну сторінку в Facebook.

Для цього:

 1. Відкрийте мобільний додаток Фейсбук на своєму пристрої;
 2. Відкрийте меню свого профілю. Для цього зліва у вікні виберіть 3 смужки;
 3. Знайдіть в блоці «Аккаунт» пункт «Перейти на профіль компанії» або «… бізнес профіль»;
 4. Потім покроково пройдіть всі етапи для створення сторінки;
 5. Коли вона буде готова, поверніться в додаток Інстаграм, відкрийте настройки і виберіть пункт «Пов’язані акаунти»;
 6. У цьому вікні приберіть галочку з рядка Facebook. Додаток запропонує перейти на головний профіль соцмережі і на тільки що створену сторінку. Виберіть останній варіант. Після цього повертаєтеся назад в профіль Інстаграм і перезавантажувати додаток.

Коли ви знову запустіть додаток, вгорі повинен відобразитися значок у вигляді діаграми. З його допомогою можна переглядати статистику відвідувань вашого облікового запису Instagram. Цей інструмент був створений для інших цілей розробниками Фейсбук. Але він непогано підходить для особистого використання в якості інструменту аналітики, щоб дізнатися, хто заходить на сторінку.

Це цікаво: Як зробити закреслений текст в Інстаграм.

Як подивитися, хто заходив на мою сторінку Інстаграм через VKontakte

Соціальна мережа Вконтакте переповнена різними корисними додатками, які дуже просто активуються і працюють. Тут є корисний для нашого випадку інструмент під назвою «ПоіскВС». Він допоможе нам так сказати «ловити» гостей на сторінці, і дізнатися, хто заходив в профіль. Додатків діє за принципом посилання-пастки, перехоплюючи тих, хто звертається за вказаною вами адресою. Ця електронна адреса (своєї сторінки) нам і потрібно вказати в додатку і отримати посилання.

Порядок дій:

 1. Відкрийте свою сторінку Вконтатке. Якщо її немає, то зареєструйте нову;

  пункт

  Пункт «Ігри» в меню ВКонтакте

 2. Перейдіть на сторінку ігр та в рядку пошуку введіть «ПоіскВС»;

  знаходимо додаток

  Знаходимо додаток «ПоіскВС» в іграх ВК

 3. У результатах виберіть потрібну програму. Зазвичай, воно за запитом одне в списку;
 4. Натисніть кнопку «Запустити програму»;
 5. Прокрутіть головне меню трошки нижче і знайдіть блок «Гості вашої сторінки»;
 6. Тут буде невелика посилання «Як ловити гостей» — натискайте на неї і в наступному блоці вводите посилання на свій профіль Інстаграм.

  отримання посилання

  Отримання посилання для лову відвідувачів

Таким чином сервіс дозволяє дізнаватися не тільки гостей вашої сторінки ВКонтакте або Інстаграм, але і в Twitter, Facebook і на інших ресурсах. Можна також встановлювати кнопку-пастку на свою сторінку в статус.

Читайте також: де Директ в Інстаграм на комп’ютері.

Веб-служби для відображення статистики відвідування

У мережі є спеціальні сервіси, які дозволяють переглядати інформацію, не що відображається в додатку Instagram. Тут доступні корисні функції, які точно знадобляться всім власникам власної сторінки. В інтернеті їх чимало, і кожен сайт пропонує унікальні можливості.

Ви можете самостійно з ними ознайомитися:

 • Unfollowgram.com- сайт не має російської мови, але ви можете відкривати англомовні сторінки в браузері Google Chrome і скористатися його вбудованою функцією перекладу;
 • Crowdfireapp.com — цей сервіс доступний як додаток для Windows, Android і iOS;
 • Web.stagram.com — популярний веб-інтерфейс Інстаграм.

Стандартні способи подивитися гостей в Інстаграме

Найкраще використовувати безпечні методи для отримання статистики по відвідувань в Instagram. Для цього вам не потрібні ніякі додатки або сервіси, які практично завжди в цьому випадку є шахрайськими. Ви можете закрити свій профіль від переглядів. Тоді іншим потрібно буде додаватися до вас у друзі, щоб побачити всі ваші фотографії профілю.

Всі користувачі можуть бачити відвідувачів свого аккаунта через лайки, ну і, звичайно ж, коментарі. Навіть якщо вашу фотку оцінило величезна кількість людей, просто зробіть клік і подивіться їх усіх.

лайки Інстаграм

Подивитися, хто відвідував профіль через лайки Інстаграм

У мережі стало дуже популярним мобільний додаток Visitors, яке показує кількість відвідувачів сторінки Інстаграм. Але сьогодні його видалили з усіх інтернет-магазинів з невідомих причин. В Play Market з’являються нові подібні розробки, але всі вони вимагають гроші. Гарантій того, що ми отримаємо бажаний результат після оплати, немає ніяких. Тому ви можете використовувати їх на свій страх і ризик.

Це може бути корисним: Як закрити рахунок у Інстаграме.

Як закрити фото і відео від переглядів

Якщо ви раніше не вносили ніяких змін в настройках своєї сторінки, то всі ваші публікації може бачити кожен користувач Instagram. Але ви можете їх закрити. Таким чином, ви зможете відкривати свій профіль тільки схваленим користувачам або передплатникам.

Для цього відкрийте програму:

 1. Увійдіть в профіль і натисніть кнопку меню у вигляді трьох смужок;
 2. Виберіть пункт «Політика конфіденційності»;
 3. На наступній сторінці натисніть «Конфіденційність аккаунта», після чого перемістіть повзунок в бік, щоб закрити акаунт.

Таку настройку можна зробити і з веб-інтерфейсу через браузер на вашому комп’ютері.

 1. Відкрийте сайт https://instagram.com;
 2. Виберіть значок профілю у вигляді чоловічка, після натисніть на шестірню для відкриття налаштувань;
 3. Виберіть «Конфіденційність і безпека», як в мобільному додатку;
 4. Потім знову натисніть «Конфіденційність аккаунта» і виберіть пункт «Закритий аккаунт», щоб активувати налаштування.

Тепер кожен, хто захоче побачити ваші публікації, повинен буде відсилати вам запит. Всі такі запити можна знайти на сторінці «Дії» в додатку і на веб-сайті. Проте, якщо ви будете ділитися вашими публікаціями в інших соціальних мережах, таких як Twitter, то їх зможуть побачити всі.

Коли контент буде закритий, ви точно будете знати, як можна подивитися в соцмережі Інстаграм, хто заходив на мою сторінку. Від таких користувачів будуть приходити заявки на підписку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector