9 прихованих функцій YouTube, про які обов’язково потрібно знати

Ми можемо довгий час користуватися будь-яким веб-сайтом і багато чого про нього не знати. Так відбувається практичні з усіма користувачами. У цій статті ми розглянемо 9 корисних і цікавих функцій відеохостингу YouTube, про які ми навіть ніколи не здогадувалися.

Зручна функція читання відео на YouTube

Не завжди можна розібрати, що йдеться в занедбаному відеоролику. Ця функція буде дуже до речі. Не кожен знає, що на відеохостингу є функція розшифровки відео. Включити її можна, натиснувши на 3 точки під роликом. Потрібно вибрати пункт «Подивитися розшифровку відео». У правому вікні з’явиться список пропозицій. Іноді він формується автоматично. А іноді користувачі самі можуть правити такий текст, якщо щось десь не так.

Подивитися розшифровку

Подивитися розшифровку ролика на YouTube

Читайте також: Шаблон для шапки YouTube.

Перегляд відео в темний час доби

Інтерфейс YouTube може напружувати наші очі яскравими і барвистими фарбами. Для перегляду відео після заходу сонця сервіс пропонує нам включити нічний режим. Зробити це можна в налаштуваннях свого профілю. Виберіть іконку вашого імені вгорі праворуч і у вікні натисніть на відповідному пункті. Дуже зручна функція, про яку мало хто знає.

Нічний режим

Нічний режим на YouTube

Зробити з відео на YouTube GIF-анімацію

Хочете зробити з відеоролика GIF-анімацію — запросто. Веб-сервіс gifs.com пропонує це для будь-якого проглядається ролика на YouTube. Нікуди переходити не потрібно. Залишаючись на сторінці ролика, допишіть 3 англійських букви після www. і відразу перед словом youtube в адресному рядку. Браузер перенесе вас на сторінку сервісу з інструментами для створення анімації. Вам доступні безліч функцій і доповнень, які допоможуть швидко і якісно створити невелику анімовану історію.

Анімація з відеоролика

Анімація з відеоролика на YouTube

Корисна функція зациклення відео

Знайшовся ролик з класним відеокліпом, який чомусь хочеться повторювати знову і знову. Знайома ситуація? Вам не потрібно кожен раз перемотувати його або включати заново відповідної кнопкою. Просто натисніть прямо на відеоролику праву кнопку миші і виберіть пункт «Повтор». Навпаки цього рядка з’явиться галочка. Це означає, що повтор активований і даний ролик на Ютуб програватиметься до тих пір, поки ви не зніміть її.

Зациклити будь-яке відео

Зациклити будь-яке відео з YouTube

YouTube для розробників і авторів

Напевно не всі знають про сторінку https://www.youtube.com/testtube. На ній можна знайти новини YouTube, а також нові розробки, які були недавно введені. Або скоро будуть представлені для загального використання. Про цю корисної функції багато звичайних користувачів навіть не здогадуються.

Testtube

Маловідомий розділ YouTube — Testtube

Це може бути корисним: Youtube.com/pair — перегляд відео Ютуб по TV.

Налаштування гарячих клавіш для YouTube

Що таке гарячі клавіші, думаю, пояснювати нікому не потрібно. Їх можна застосовувати не тільки на вашому робочому столі або в Word. Ви також можете використовувати їх на сторінці YouTube. Поки що ці клавіші самому призначати не можна. Тільки подивитися і застосувати. Ви можете знайти список усіх в своїх настройках. Виберіть іконку свого імені і аватар вгорі праворуч і натисніть на «Швидкі клавіші».

Швидкий доступ YouTube

Всі гарячі клавіші, якими можна користуватися на YouTube

Перегляд відео пізніше — про це багато хто навіть не здогадувалися

При роботі в інтернеті або пошуку ми часто натрапляємо на цікаві ролики. Але в даний момент зайняті іншим і не можемо відволіктися. Власники сервісу YouTube знають про це. Вони допомагають нам використовувати відеохостинг максимально комфортно. Натисніть під роликом кнопку «Зберегти» і поставте галочку на пункті «Переглянути пізніше». Тепер ролик буде перебувати в цьому розділі на вашій головній сторінці.

Подивитися ролик пізніше

Подивитися ролик з YouTube пізніше

Управління часом роликів при пошуку на YouTube

У кожного пошукача є спеціальні оператори та параметри пошуку, якими кожен може користуватися. Але про це ми поговоримо докладно іншим разом. Потрібно тільки сказати, що в YouTube теж є свої оператори, які роблять пошук простіше. наприклад:

  • Введіть після запиту через кому з пропуском слово «Long» (довго) або «Short» (коротко). І ви зможете шукати ролики в першому варіанті довше 20 хвилин. Або використовуючи другий варіант, ролики, тривалістю менше 4 хвилин. Наприклад, «Як стати багатим, short». В цьому випадку всі ролики будуть менше 4 хвилин;
  • Поставте звичайний мінус або дефіс і без пробілу напишіть слово, якого не повинно бути в результатах при видачі. «Як знайти ягоди в лісі -земляніка» — все результати з суницею будуть виключені. Всі оператори можна знайти в довідці Google.

    Оператори пошуку YouTube

    Пошук ролик на YouTube з певним часом

Рекомендуємо до прочитання: YouTube.com/activate ввести код з телевізора (допомога).

Цікава версія відеохостингу, про яку ви не знали

У відеохостингу є ще одна маловідома версія — https://www.youtube.com/tv. Вона призначена для телевізорів SmartTV. Але нею можна користуватися і на ПК. Це дещо спрощений і доповнений іншими функціями інтерфейс. Наприклад, тут озвучується перехід між розділами. І кнопок з розділами значно менше, ніж у версії для ноутбуків і комп’ютерів.

На цьому все. Наші 9 корисних і цікавих функцій відеохостингу YouTube, про які ми ніколи навіть не здогадувалися, закінчилися. Напишіть в коментарях, чи сподобалися вони вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector