Накрутка передплатників і лайків в Тік Тік безкоштовно

Ви створили свій перший акаунт у Tik Tok і виклали кілька цікавих відео. Але кількість передплатників чомусь не поспішає рости. А лайки ставлять досить неохоче. Ця картина знайома всім новачкам відеоблогу на цій платформі. Для того, щоб швидко вирватися за популярністю вперед, потрібно вдаватися до сірими схемами. Або, точніше сказати, до накрутці. Без цього не працює практично жоден популярний канал навіть на інших подібних сервісах. На нашому сайті ви зможете дізнатися, яким чином відбувається накрутка передплатників і лайків в додатку Тік Тік абсолютно безкоштовно.

mr.Popular — онлайн сервіс для накрутки передплатників в Tik Tok

Безкоштовним буває тільки сир у мишоловці. Але на сайті https://ru.mrpopular.net/ все прозоро. По суті — ви обмінюєтеся з сайтом рекламою. Адміністрація пропонує вам угоду: ви створюєте рекламний ролик в Тік Тік, сервіс надає деяку кількість лайків і передплатників. У пропозиції не вказується конкретне число фанатів. За їх словами, це залежить від якості вашої реклами.

Розглянемо, що конкретно вам потрібно зробити, щоб отримати підписки і лайки безкоштовно.

 1. Переходимо на сайт по посиланню і натискаємо на кнопку «Меню» угорі ліворуч;

  кнопка меню

  Кнопка меню на сайті mr.Popular

 2. Вибираємо «Безкоштовне просування»;

  безкоштовне просування

  Безкоштовне просування ваших ролик в Тік Тік

 3. У цьому розділі докладно описано, що від вас вимагається. Щоб написати на підтримку і уточнити деякі деталі, перегорніть сторінку вниз і виберіть посилання «Служба підтримки»;
 4. Для відправки повідомлення вам потрібно буде пройти коротку реєстрацію, вказавши логін, пароль і адресу своєї електронної пошти;
 5. Після цього вам потрібно зробити окремий ролик з рекламою даного сервісу і викласти його на своєму каналі. Ви можете зробити відео-рекламу mr.Popular і вставити її на початку свого чергового ролика. Також в описі потрібно посилання на сервіс;
 6. Тепер у вас з’явився партнер по бізнесу. Він буде зацікавлений в просуванні вашого ролика і збільшенні фанатів в Tik Tok.

Сервіс пропонує вам також використовувати реферальную програму. За її умовами, кожен зареєстрований по вашому посиланню користувач буде приносити вам дохід в 50% від сплачених ним послуг. Ці гроші з балансу сайту можна буде витратити на просування свого аккаунта Тік Тік.

Прочитайте докладну статтю, як стати популярним в Тік Тік.

TikTokStar — допоможе отримати безкоштовні лайки

На сайті http://tiktokstar.ru/ru/ ви також зможете отримати безкоштовно потік переглядів і лайків на свої ролики в Tik Tok. Цей сайт працює за вже відомою багатьом схемою — ви переглядаєте рекламу і виконуєте завдання. Після чого на ваш профіль потрапляють глядачі. Відмінний спосіб отримати бажане, не заплативши ні копійки. Все що вам потрібно — вказати ім’я облікового запису TikTok і погодитися з умовами використання сервісу. При заповненні анкети ви можете вказати, що вам потрібно і в якій кількості.

TikTokStar

Онлайн сервіс TikTokStar для просування відео в Тік Тік

Після цього ви потрапляєте на сторінку з рекламою, де потрібно поставити лайк в Facebook або в іншій соціальній мережі. Таким чином ви обмінюєтеся з іншими акаунтами лайками і підписками. Тут досить все просто і не виникає додаткових питань. Але якщо вони з’являться, подивіться ролик-інструкцію на головній сторінці.

Як накрутити лайки в Тік Тік через сервіси поштових розсилок

Сайти, про які піде мова далі, називають по-різному: «поштовики», «сервіси безкоштовної реклами», «кліки», «букси». Вони прекрасно працюють, так як дозволяють отримати невеликий заробіток навіть тим, хто абсолютно нічого не вміє робити. Зате відмінно справляється з комп’ютерною мишею. Потрібно всього лише відкривати рекламу, за перегляди якої на баланс перераховується винагороду.

Socpublic

Сервіс для заробітку і безкоштовної реклами Socpublic

Завдяки їх популярності, поштовиків в інтернеті велика кількість. Але можна виділити серед них найбільш стабільні, надійні і популярні: http://www.seosprint.net/, http://www.wmmail.ru/, http://socpublic.com/. Ви можете самі знайти підходящий. На одному з цих сайтів потрібно створити власний аккаунт. Реєстрація нескладна, потрібна тільки пошта e-mail. Після реєстрації можна приступати до заробітку. Доступні кілька видів: перегляд реклами (кліки), виконання завдань, лайки і підписки та інші, в залежності від сервісу.

WMMail.ru

Сервіс поштових розсилок WMMail.ru

Коли на вашому балансі з’явиться невелика сума, можете приступати до створення свого особистого завдання. Або розмістіть посилання, щоб отримати безкоштовні перегляди ваших відео в Тік Тік. Ті, кому він сподобається, поставлять лайки. Може знадобитися створити новий рекламний аккаунт (на деяких сайтах). Принцип роботи таких сайтів нагадує звичайний обмін. При цьому ви отримаєте лайки і передплатників на свій аккаунт в Тік Тік абсолютно безкоштовно. Витративши трохи свого часу.

Залучення передплатників своїми силами

Швидше за все, ви далеко не єдиний, хто хоче розкрутити свій аккаунт в Tik Tok. Знайдіть партнерів самостійно. Важливо тільки думати в потрібному напрямку. Введіть в пошуку Тік Тік або YouTube запит: накрутка передплатників. І виберіть з відео найпопулярніші. Після цього залиште в коментарях пропозицію, що ви хочете знайти тих, хто розкручує своє відео. Знайдіть десяток таких користувачів і обміняйтеся з ними лайками і підписками. При цьому ви можете вказувати, який саме відео потрібно лайкнути вашому партнерові.

Не варто залишати поза увагою і інші сервіси, які допоможуть вашому відео стати більш популярним і отримати заповітні лайки і фанатів. Публікуйте посилання в інших своїх акаунтах соціальних мереж. Це можна робити практично в будь-якому сервісі. Попросіть ваших друзів і близьких прокоментувати відео і бути активним у вашому профілі Тік Тік. Будь-яка активність заохочується системою і популярність каналу буде тільки рости. Попросіть знайомих робити «репости» на ваші відео в своїх акаунтах. Щоб відео побачило якомога більше людей.

Це може бути корисним: Як подивитися в Інстаграме, хто заходив на мою сторінку.

Мобільні додатки для популяризації аккаунта в Тік Тік

У Google Play і App Store є кілька додатків, які дозволять вам розкрутити свій профіль Тік Тік безкоштовно. Вам потрібно лише знайти їх через пошуковий рядок магазину. На першій же позиції у видачі в Google Play за запитом «накрутка Тік Тік» з’являється «TikBooster». Додаток є безкоштовним інструментом для накручування лайків в соціальній мережі. Вам потрібно його встановити і вказати свій профіль. Після чого виконайте нескладні завдання. Їх опис англійською, скористайтеся онлайн-перекладачем Google або будь-яким іншим.

TikBooster

Мобільний додаток для розкрутки відео в Tik Tok — TikBooster

У пошуковій видачі подібних додатків більше двох десятків. Тому вам буде з чого вибрати. Уважно читайте вимоги до пристрою, а також відгуки користувачів. Навіть до додатків, розроблених за кордоном є коментарі російською мовою.

Чи безпечно накручувати лайки і підписки?

На сьогоднішній день ще не було гучних блокувань акаунтів з боку Tik Tok за накрутки підписок і лайків. Можливо, в майбутньому адміністрація прийме якісь заходи для цього. Але поки сервіс молодий, можна сказати з упевненістю, що вас не заблокують. Якщо, звичайно, ви не знайдете спосіб за добу накрутити кілька мільйонів передплатників, ніж залучите увагу до свого облікового запису.

Накрутка передплатників і лайків в додатку Тік Тік в безкоштовному порядку — справа копітка і не завжди ефективне. Якщо ви хочете отримати відразу кілька сотень або навіть тисяч шанувальників, скористайтеся платними послугами фахівців. Буквально за кілька днів вам вдасться зібрати на своєму каналі тисячі передплатників.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector