Як збільшити FPS в PUBG Mobile на будь-якому Android-смартфоні

PUBG

PUBG Mobile — одна з найбільш вимогливих ігор на мобільні пристрої. Власники смартфонів і планшетів зі слабкими або застарілими процесорами не можуть повноцінно насолодитися «королівської битвою», адже пограти на прийнятних налаштуваннях графіки з нормальним FPS у них не виходить. На щастя, допомогти таким користувачам все ж можна.

Команда розробників tsoml створила додаток GFX Tool, помітно підвищує кількість кадрів в секунду навіть на найслабкіших мобільних пристроях. З запущеним інструментом, через який встановлюються потрібні параметри гри та системи, показник FPS на очах виростає майже в два рази.

Так, запущений PUBG Mobile на OnePlus 3 без GFX Tool видає максимум 26 FPS на середніх налаштуваннях графіки. Після застосування налаштувань GFX Tool гра демонструє стабільні 35-37 кадрів в секунду, а іноді цей показник зростає до 40-60 кадрів.

Для коректної роботи GFX Tool встановіть настройки інструменту в точності, як на скріншоті нижче. Після натисніть на кнопку «Accept» і запустіть гру.

PUBG

Звичайно, якщо ваш пристрій оснащено досить потужним процесором, то настройки дозволу і графіки в GFX Tool можна встановити на більш вимогливі. Якщо гаджет не підтримує Vulkan API, відповідний пункт потрібно відключити.

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector