Apple намудрила з iMessage: повідомлення йдуть не тим людям

Користувачі iOS 12 поскаржилися на проблему з оновленою версією iMessage. Додаток має об’єднувати переписку з одним і тим же користувачем, коли він змінює номер телефону, адреса електронної пошти або переходить з одного пристрою на інший, але насправді воно відправляє повідомлення зовсім не тим контактам, яким вони призначаються.

Наприклад, ваш друг міг би відправити вам повідомлення через iMessage з email-адреси, прив’язаного до Apple ID. Якщо за цим послідувало б ще одне повідомлення від нього з номера, прив’язаного до Apple ID, а потім SMS з Android-смартфона, в більш ранніх версіях iOS все три повідомлення відображалися б в різних чатах. Компанія Apple спробувала усунути цю незручність в iOS 12, зв’язавши їх в загальну гілку, але замість цього iMessage об’єднує переписку з різними контактами, через що повідомлення, адресоване одній людині, може відправитися іншому — останньому, з ким ви спілкувалися. Цей баг привів до того, що деякі користувачі взагалі відмовилися від листування в iMessage, оскільки через плутанину складно стежити за ходом бесід з різними людьми і не можна бути впевненим, що повідомлення піде потрібній людині.

Скарги на проблему носять масовий характер, вони з’явилися на форумі Apple (1, 2, 3, 4), а також в Twitter і на Reddit. Швидше за все, найближчим часом Apple усуне цей баг, а в якості тимчасового рішення пропонується видаляти всю переписку перед відправкою нового повідомлення — так воно гарантовано потрапить до вибраного контакту, а не комусь іншому.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector