Як активувати визначник номера і фільтрацію спаму в стандартному додатку «Телефон» на Android

спам

Компанія Google оновила додаток «Телефон» для Android. У ньому з’явилися два нововведення: ідентифікація абонента і можливість блокувати дзвінки від спамерів. Раніше ці можливості були доступні тільки в сторонніх додатках начебто TrueCaller.

Ідентифікація абонентів і фільтрація спаму працює тільки при включеному доступі до інтернету, оскільки додаток звертається до бази номерів, асоційованих з різними організаціями. Якщо номер, з якого здійснюється виклик, буде знайдений в базі, ви побачите на екрані найменування компанії, якій він належить. Дзвінки від спамерів ігноруються: телефон не дзвонить і не вібрує, більш того — вони не потрапляють в повідомлення про пропущені виклики.

Спамери перенаправляються в голосову пошту, і ви при бажанні, можете зайти в неї і послухати, що вам хотіли прорекламувати. Відфільтровані виклики зберігаються в історії повідомлень голосової пошти. Дзвінки з підозрою на СПАМ не фільтруються, їх можна скидати вручну.

Android

Активувати визначник номерів і спаму, а також переадресацію спам-викликів в голосову пошту можна в налаштуваннях програми «Телефон».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector