Як включити на iPhone X функцію Always On Display

OLEDX

На Android-смартфонах з OLED-дисплеями часто є попередньо встановлена ​​функція Always On Display, яка дозволяє постійно відображати годинник, повідомлення, погоду і іншу інформацію на заблокованому екрані. Завдяки особливостям OLED, на пристроях з такими матрицями функція споживає вкрай мало енергії.

В iPhone X встановлений OLED-екран, проте смартфон не оснащений Always On Display за замовчуванням. Розробник Ронан Старк подбав про власників гаджета і випустив безкоштовний додаток OLEDX, що дозволяє додати заповітну функцію на пристрій.

Для правильної роботи програми потрібно включити режим гід-доступу на iPhone X. Зайдіть в «Налаштування» → «Основні» → «Універсальний доступ», перейдіть в самий низ і активуйте режим «Гід-доступ». На цьому етапі може знадобитися ввести пароль.

OLEDX

Тепер відкрийте OLEDX і натисніть тричі бічну кнопку, після чого iPhone X заблокується, при цьому відображаючи поточний час, рівень заряду батареї і замітку, яку ви можете ввести самі в налаштуваннях програми. Для розблокування смартфона потрібно знову тричі натиснути бічну кнопку.

Звичайно, додаток OLEDX можна встановити і на інші моделі iPhone, але на LCD-дисплеях робота програми виглядає не кращим чином (і спричинить за собою набагато більший витрата акумулятора):

OLEDX

Зверніть увагу, що у AMOLED-дисплеїв є неприємна особливість — вигоряння пікселів в тих місцях, які постійно показують якусь статичну інформацію — наприклад, годинник. Цю проблему ми детально описали в статті «Особистий досвід: чому на смартфон можна ставити додаток з годинником».

У листопаді 2017 року Apple розповіла, що інженери компанії сконструювали дисплей iPhone X таким, щоб максимально знизити ефект вигоряння, властивий OLED-матрицями.

Завантажити OLEDX для iPhone

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector