Як збільшити буфер обміну Windows

Буфер обміну являє собою тимчасове сховище і дозволяє комп’ютеру «запам’ятовувати» інформацію для перенесення її в іншу програму. Завдяки цьому доступна операція copy / paste, істотно полегшує життя користувача. Але на жаль, стандартний кліпборд Windows недосконалий і здатний вміщати в себе тільки один об’єкт відразу.

Як збільшити буфер обміну

Як збільшити розмір буфера обміну в Windows?

Як збільшити буфер обміну і чи можливо це? Є досить програм, що розповсюджуються безкоштовно (або умовно-безкоштовно) і поліпшують якість роботи сховища. Ви можете вибрати ту, яка більше сподобається.

Огляд популярних утиліт

ClipMate

Це умовно-безкоштовна програма для Windows (демонстраційна версія на місяць), яка буде корисна професіоналам, за службовим обов’язком мають справу з великими обсягами чергуються, однотипних даних: дизайнерам, бухгалтерам, копірайтерів, кореспондентам, секретарям і т. Д. Наділяє буфер обміну розширеними можливостями: зберігає тисячі об’єктів, пропонує їх зручну сортування за тематичними бібліотекам, відображає дату і час надходження елемента в сховище. Інтерфейс русифікований.

ClipMate

Вставка здійснюється простим перетягуванням фрагмента в потрібне поле або кліком. Можна видозмінювати текст у вбудованому редакторі, видаляти і додавати слова, зрощувати об’єкти в один, відкривати посилання, створювати скріншоти та інтегруватися з іншими користувачами для спільного доступу до інформації. Пошуковий фільтр реагує на будь-які запити і може знайти шуканий фрагмент за назвою, датою, приналежності до вибраної групи і т. П.

Global Clipboard

Працює з буфером обміну в версіях Windows 7, XP, 8, 10, економно витрачаючи ресурси системи. Це просте додаток за замовчуванням зберігає 25 об’єктів, але в налаштуваннях можна задати своє число до тисячі. Фрагменти легко переглянути в збільшеному вигляді і підправити перед вставкою. Зображення можна обертати і відображати, текст — редагувати і запам’ятовувати форматування. Софт платний, але є пробна версія на 30 днів.

Global Clipboard

Ditto

Безкоштовна утиліта, яка буде зручна навіть недосвідченим користувачам за рахунок інтуїтивно зрозумілого оформлення, хорошою русифікації і логічною структури. В налаштуваннях користувач визначає, скільки елементів потрібно зберігати в буфері обміну і протягом якого терміну. Деякі фрагменти можна вберегти від автоматичного видалення, позначивши для них особливі умови в розділі «Параметри».

Ditto

Після установки значок програми з’явиться в нижньому правому куті, на панелі завдань, завдяки чому до нього можна отримати швидкий доступ. Є можливість задати для Ditto «гарячі клавіші». Підтримує всі серії Windows.

CLCL

Одна з найперших утиліт для кешування буфера обміну. Розширені настройки дозволяють пристосувати програму під будь-які потреби користувача. Сполучення клавіш можна не тільки моментально відкрити вікно CLCL, але і вставити вибраний елемент. Зручно також працювати з зображеннями, необов’язково пам’ятати їх назви: у вікні відображається мініатюра кожного.

ВАЖЛИВО. Софт безкоштовний і сумісний з усіма, навіть старими версіями — Windows 2000 і Windows Vista. Є портативна версія, яка не потребує установки.

ClipDiary

Проста, безкоштовна і зрозуміла програма для Windows будь-якої версії. Дає можливість налаштувати порядок роботи так, щоб користувачеві було максимально комфортно. Вставка здійснюється через клавішу Enter або подвійне клацання по вмісту. Можна міняти форматування, вставляти кілька елементів відразу, ігнорувати певні типи даних, щоб вони не надходили в буфер обміну. Об’єкти, до яких зверталися недавно, виділяються кольором.

ClipDiary

Збільшення файлу підкачки

Щоб розширити обсяги пам’яті буфера обміну в Windows (наприклад, ви копіюєте графіку, яка багато важить, і система видає помилку), варто збільшити файл підкачки. Для цього достатньо перейти в «Панель управління» — «Адміністрування» — «Керування комп’ютером» і в потрібному полі задати величину, в два рази вище, ніж показник ОЗУ. Збільшити файл підкачки

Якщо в подальшому ви захочете скинути ці настройки — просто введіть нульові значення.

Чи доводилося вам вдосконалити роботу буфера обміну Windows і яким способом? Поділіться своїми знаннями в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector