Як зберегти історію з Інстаграма?

Так вийшло, що Instagram не передбачив функцію збереження stories на свій телефон. А до недавнього часу, історії віддалялися через 24 години. Зараз же, розробники врахували бажання своїх користувачів і обрадували нас. Але багато хто ще не знають, як можна зберігати історії з інстр, неважливо, чужі або власні.

Як зберегти свою історію?

Припустимо, ви зробили дуже кльову сторі і хочете зберегти її до себе. А як відомо, через добу вона віддалиться, хоча, з останніми оновленнями, її можна зберігати в Хайлайт або заархівувати.

Але що робити, якщо ви хочете відправити її кому-то, хто не сидить в інстаграмі? Потрібно завантажити stories на телефон. Зараз ми розповімо, як це зробити найпростіше. Багато розуму не потрібно. Відкрийте свою сторі і натисніть на кнопку «додаткові настройки». Це значок шестерінки на IOS і три вертикальні точки у Android. З’явиться напис «зберегти», на англомовному інтерфейсі «Save Shared Photos».

І Айфон, і Андроїд зберігає завантажені файли в галереї, в папці під відповідною назвою.

Як зберегти чужу історію?

Тут все трохи складніше. Чи не знаємо чому, але Інстаграм не хоче, щоб ми зберігали чужі Сторіс. Немає такої функції. Але заповзятливі люди, як завжди, знайдуть як ізвертеться в цій ситуації. Зараз же, завдяки їм, у нас є можливість зберегти відео, історії та фотографії.

Неважливо, на якій платформі у вас смартфон, доведеться вдаватися до допомоги сторонніх програм.

Для iOS:

  • зайдіть в appstore;
  • скачайте програму insta repost;

У додатку потрібно авторизуватися через профіль в Instagram. Після цього перед вами відкриється купа сторіз ваших друзів і ваших підписок. Можете вибрати будь-яку і натиснути «зберегти», Сторіс автоматично потрапить в пам’ять телефону і буде перебувати в галереї в папці InstaRepost. До речі, ви можете ще викачувати чужі трансляції. Прикольна і безкоштовна річ

Для андроїдів:

  • заходимо в Playmarket;
  • Завантажуючи Story Saver.

Виконайте ту ж операцію, які робили на айФоні і у вас з’явиться така ж можливість. Сохраненкі будуть у вас з’являтися в папці «StorySaver».

Ще альтернатива програмі — Storysave. Такий же функціонал, але має можливість зберігати ще й прямі трансляції, що не може бути мінусом. Обидві програми займають трохи пам’яті і відмінно оптимізовані під будь Андроїд-пристрій.

Якщо ви користуєтеся Інстаграмом з комп’ютера, життя у вас набагато простіше. Ні, спеціальної кнопки, натиснувши яку можна завантажити Сторіс немає. Але є розширення для браузера Chrome, яке легко встановлюється.

Знаю, ви вже задалися питанням: «як додати це розширення?», Ось відповідь:

  • Чи можемо ввести в google «IG Story скачати» і перейти по першій посиланням;
  • Натиснувши кнопку «скачати», ви завантажте розширення до себе;
  • Тиснемо на скачаний файл і встановлюємо його;

  • Далі перезапускаємо браузер і готово.

Зайдемо в Instagram з комп’ютера, в правому верхньому кутку у вас з’явиться нова іконка. Значить, установка пройшла успішно. Авторізуемся через ИНСТА і вуаля. На правому екрані у вас з’являються все історії ваших друзів, а поруч з ними є стрілочка вниз. Натиснувши її, ми запустимо стрибка. Збережене відео та інші stories зберігаються в особистій папці користувача під назвою «Для дорослих».

Як зберігати архів історії?

Нещодавно Інстаграм викотив людям нове оновлення, де можна зберігати свої історії в архіві. Тобто потреба завантажувати свої сторіз на телефон, автоматично зникає. Мушу визнати, зробили вони це дуже зручно. Для цього потрібно в настройках історій включити перемикач «автоматично зберігати історії в архів», на Андроїд і айФоні це робиться однаково просто. Тепер всі ваші сторі будуть автоматично потрапляти в архів. А самі кльові і круті, ви можете зберегти їх в актуальне. Цей список ваших Сторіс під вашою біографією в профілі. Зберігаються такі архіви вічно, поки ви самі їх не вирішите видалити.

Що маємо в результаті?

Розробники ИНСТА завжди і постійно працюють над поліпшенням свого сервісу. Все починалося з того, що в stories можна було вантажити тільки фото і відео, які зроблені за останні 24 години і зберігалися самі stories стільки ж. Було дуже незручно. Якщо минуло більше доби, то ви більше не побачите чужого розповіді. А зараз все набагато простіше, можна додавати що завгодно, коли завгодно, завантажувати розповіді свої і інших користувачів. Тепер уже, практично всі користувачі знають, як зберігати Сторіс з інстр на свій телефон.

У вас вийшло все зробити по нашій інструкції? Ні? Опишіть свою проблему в коментарях! А також дивіться додаткову відеоінструкцію з стрибку чужий Сторіс за допомогою «Сторісейвера«.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector