Чому не показує історію в Інстаграмі і що робити?

З додаванням чогось нового, це нове не завжди у всіх працює як треба. Поговоримо про Інста Сторіс і про проблеми, пов’язані з ними. Сторіс були додані ще в серпні 2017 го і тема ця, відверто кажучи, зайшла, хоча нічого доброго це не віщувало. Успіх цей підтверджує той факт, що деякі соціальні мережі, мало не під копірку, зробили те ж саме, без докорів сумління. Первісною фішкою цих сторі було те, що в них публікувалися лише фото і відео, які були зроблені за останні 24 години. Час йде і змінюється, і ось ми бачимо Stories в їх сучасному вигляді, де кожен публікує туди, що він сам хоче. Але є і категорія людей, яка стикається з труднощами у використанні.

Чому не вантажиться історія?

Дивитися історії стало модно, а робити ці самі сторіз ще модніше. Неначе це їхній громадянський обов’язок. Велика частина проблем, з якими стикаються звичайні користувачі, вирішуються мінімальними рухами. У кого-то погано вантажить сторі, хтось скаржиться, мовляв, не можу опублікувати свою історію і так далі. Як говориться в крилатою фразою: «Корінь зла в тобі», спробуйте пошукати проблеми в собі.

Може у вас недостатньо новий смартфон? Може у вас дуже слабке інтернет-з’єднання або, зовсім, забули включити інтернет? Буває таке, що Сторіс або Інстаграм повністю вилітає, коли ви тиснете якусь комбінацію дій або при завантаженні своєї сторіз. Тоді вже на трьох буквах можна тягати розробників, за те, що ті ведуть ремонтні роботи або сервери перевантажені.

Чому я бачу тільки свої історії?

Щоб відповісти на таке складне питання і сказати вам, що робити, потрібно знати принцип завантаження і роботи stories. Після того як ви публікуєте сторіз, ця історія вирушає на сервера Інстаграма для обробки. На сервері це дуже швидко обробляється і перевіряється, на предмет наявності забороненого контенту або матеріалу. Далі ваш твір відправляється на зворотний сервер, який відповідає за збереження цього відео протягом визначеного часу. Коли хтось тисне на чийсь розповідь, він проходить по прихованої посиланням і дає серверу запит на показ оповідань.

Отже, якщо ви бачите тільки свої stories, значить у вас:

 • Дуже погане Інтернет-з’єднання.
 • У вас проблеми з доступом з конкретного IP адреси.
 • У вас відключено відтворення фото і відео в налаштуваннях. Робиться це для того, щоб економити ваш трафік.

Як зробити, щоб історії заробили?

Пройдемося по порядку.

 1. Ви не бачите історії ні своїх, ні чужих, завантажити теж не можете — задайте собі питання, наскільки старий ваш смартфон? Якщо ви хочете подивитися сторіз через смартфон прабабусі, а вона не завантажується — у нас для вас погані новини. Якщо у вас, щодо, новий телефон, але проблема залишилася, спробуйте встановити всі оновлення, які скупчилися на телефоні. Смартфони постійно оновлюються, і в цьому немає нічого страшного.

  Якщо історії до сих пір не працюють, спробуйте перевстановити додаток.
 2. Якщо ви вирішили подивитися історію в інстаграмі з комп’ютера, а на комп’ютері вона все одно не вантажить — лайте інтернет-провайдера. Якщо сторі почала гальмувати і перериватися, то звинувачуйте також якість інтернету.
 3. Якщо у вас вилітає Інста, після того, як ви захотіли викласти сторі і поділитися нею з друзями, то проблема може бути в камері, адже коли ви збираєтеся записувати Сторіс, у вас автоматично активується камера, а якщо вона несправна, Інстаграм покаже помилку і викине вас.
  Виправити це можна вже втручанням в камеру — для початку спробуйте продути гарненько камеру і місця її підключення на самому смартфоні. Ще краще — використовувати пилосос в режимі видування, таким чином, видаливши всі порошинки і сміття. Якщо і це не допомогло — необхідно від’єднати камеру від смартфона і почистити контакти підключення камери (але це вже краще робити в сервісі).
 4. Причину бага, коли не починається історія, а у вікні, просто нічого немає, ми теж знайшли. Дуже погана якість зв’язку інтернет-з’єднання. Тобто, може інтернет пропадає, і сервер не може передати відео на ваш смартфон. Зверніть увагу на зникаючі палички якості сигналу, в ідеалі, їх повинно бути 3.
 5. Якщо історії відкриваються частково, «ламаються» пікселі, вискакує помилка і історія закривається, раніше, ніж ти її переглянув, то потрібно встановити перевстановити додаток.

  Видаляємо і заново встановлюємо додаток

висновок

Час летить швидко, і оновлення техніки встигає втекти впритул з часом. Такі нововведення завжди позначаються на простих смертних зразок нас. Адже ми не змінюємо наші гаджети роками, і не готові на додаткові витрати, щоб подивитися розповіді друзів. Але і розробників можна звинувачувати, вони роблять все для кращої роботи їх додатків.

Якщо ви не перевіряли поновлення на вашому пристрої — зробіть це, це вам допоможе переглядати Сторіс, ваші пости публікуються миттєво, ви можете додавати відео в історію і так далі. Ми відповіли на всі основні питання з розряду: «Чому не показується історію в ИНСТА?» І дали деякі слушні поради. Сподіваюся, вони вам допоможуть.

Залишилися питання? Задавайте їх у коментарях! А також дивіться відео про вирішення проблеми з Сторіс при неправильно виставленої датою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector