Як додати відео в Інстаграм історію?

Історії в Інстаграм користуються дикої популярністю з моменту своєї появи. Хтось використовує як просто предмет розваги, а хтось може істотно підвищувати свої продажі і лояльність клієнтів. Користувачі бувають різні, для перших це лише мобільний додаток-розвага, для других це інструмент заробітку грошей. Яку б мету ви не переслідували, ми поділимося з вами парочкою фішок, і відповімо на питання: як додати відео в Інстаграм історію. Кожен знайде для себе, щось корисне. Отже, поїхали!

Як знімати відео-історію?

Тут багато розуму не потрібно. Для початку розглянемо головний параметр запису роликів в історії — довжина. Відео більше 15 секунд не приймаються в обробку, тому стежте за довжиною. Ще не можна викладати ролики забороненого характеру. Детальніше читайте в регламенті Інстаграм.

Щоб почати викладати відосікі в історії, відкрийте свій профіль і зайдіть в Сторіс. Перед вами відкриється камера, посередині ви побачите білу кнопку.

Як можете помітити, тут немає функції запису ролика. Зроблено це для того, щоб заощадити місце на вашому інтерфейсі, тому як фішок купа, і вони будуть тільки додаватися. Тому просто затискає кнопку зйомки, і ми вже записуємо.

Обрізати файл або подивитися результат завантаження зроблених роликів можна в редакторі, після закінчення зйомки. Є функція — наближення. Якщо ви вирішили накласти на ролик якісь ефекти, чи то пак стікери, наклейки або картинки і хочете їх наблизити (візуально збільшити), то просто «розтягуйте» об’єкт звичним для вас способом.

Як завантажити відео з Інстаграма?

За численними запитами в пошукових системах від виклали Сторіс, ми вирішили додати цей пункт в нашу статтю. Після зйомки відсів, програма попросить у вас дозвіл викладати матеріал. У лівому нижньому кутку ви побачите кнопку «зберегти», натиснувши на неї, ви зможете зберегти відео у себе в галереї. Так, у нас є можливість завантажувати СВОЇ Ж відосікі, слава Інстаграм. Далі, завантажені матеріали з’явиться у вас в папці «галерея». Вона може називатися у всіх по-різному: у когось «збережені», у кого-то просто «Instagram».

Як додати нове відео в Історію з галереї або як додати кілька відсів?

Коли додаток тільки виходило, можна було додавати тільки одне відео / фото в історії в інстаграмі. Програмісти і сторонні розробники почали випускати сумнівні програми для тих, хто не знає, як викласти / завантажити кілька роликів одночасно або доповнити старе. Через деякий час, така функція з’явилася і в офіційному додатку.

Якщо вас відвідала думка, зняти і додати ролик в історію в Інстаграм, зробіть те ж саме, що і минулого разу. Другий запис буде йти слідом за першою, так що, нічого не змішається. В цілому, можна опублікувати близько 10-ти відео в Сторіс. Це для тих, хто не знає, як додати кілька відосіков.

Перед тим як викласти відсів в історії в Інстаграм, замість зйомки відео, свайпніте пальців вгору і виберіть відео з галереї, який вам потрібен.

Як додати відео зі старою датою в Історії?

Основний задумкою Stories — було те, що не можна залити фото або кліп, якщо пройшло більше 24 годин. Згодом, це скасувалося. Тепер можна як записати нове відео, так і завантажувати старі.

Раніше, люди не знали хитрощів і Лайфхак. Пізніше, розумні люди додумалися. Вони міняли часовий пояс і вантажили відсів. Деякі і зовсім використовували сторонні програми для цих цілей (але про це ми напишемо окремо).

Заключна частина

Проробляти маніпуляції з роликами не так вже й складно. Користуйтеся і розширюйте свою аудиторію за допомогою історій. А що робить історії таким ефективним зброєю? Ми відповімо. Це самі користувачі — 70% інстаграміров гортають стрічку Сторіс просто, тому що нема чого робити. Додаємо цікавий кліп в Сторіс — аудиторія схвалює. Все елементарно!

На жаль, якщо ви зайдете в Інстаграм з комп’ютера, ви не зможете завантажувати туди історії. Чомусь розробники не вважають за потрібне додавати цю функцію в версію для ПК. Швидше за все, тому що Instagram спочатку замислювався як додаток для мобільників. Але ж є і люди старшого віку, а є просто ті, які люблять користуватися ПК. Сподіваємося, розробники почують наші благання, і в Інстаграм можна буде додавати сторіз з ПК, а не тільки їх переглядати.

P.S. Чужі історії наближати у вас не вийде, це чомусь не враховано розробниками. Але свої — цілком зможете.

Якщо у тебе щось не вийшло зробити за інструкцією, опиши свою проблему в коментарях і ми тобі допоможемо! А також дивись відеоінструкцію по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector