Як викласти історію в Інстаграм?

Нововведення в Інстаграм покликане, щоб повністю замінити Snapchat, і на даний момент впевнено справляється з цим завданням. Викладати історії не важко, але потрібно трохи часу, щоб розібратися.

Спочатку соціальна мережа дозволяла додавати в Сторіс тільки ті фото, які були зроблені в останні 24 години, але з часом з’явилася можливість відкривати всю медіатеку на телефоні.

Де розташована функція?

Щоб завантажити історію в Інстаграм, потрібно відправитися на головну сторінку. Поруч з іконкою фотографії профілю буде розташований «+», при натисканні на який відкривається камера.

Можна також зрушити екран вправо, щоб додати медіа-файл. Внизу розташовується смужка, яку можна рухати і вибирати різні режими.

Щоб виставити другий Сторіс, слід зрушити екран вправо і вибрати наступний файл.

Які режими існують?

Всього існує 8 режимів, до яких відносять:

  • Текст — функція дозволяє створити історію за допомогою написання тексту на кількох можливих колірних фонах;
  • Прямий ефір — власна онлайн-трансляція, членом якої є можливість додавати друзів або демонструвати фрагменти зі свого життя;
  • Звичайне — можна зробити і обробити фото, або додати старе фото / відео з галереї;
  • Бумеранг — коротке відео, яке зациклюється;
  • Суперзум — різке наближення будь-якого об’єкта або чийогось особи (бажано під драматичне звуковий супровід;

  • Зворотній зйомка — будь відзняте відео буде йти в зворотному порядку;
  • Вільні руки — якщо в інших режимах для зняття відео потрібно затискати кнопку, то тут потрібно натиснути її один раз;
  • Фотоанімація — можна зробити кілька фото, які автоматично перетворяться в анімацію.

Крім того, в інстаграмі можна додатково завантажити ті фото, які зроблені під час створення Сторіс, але не опубліковані. Існує можливість завантажувати як оригінали фото і відео, так і їх доповнені версії.

Перед тим як викласти історію в Інстаграм, можна додатково накласти ефекти, додати опитування або попросити аудиторію висловити власну думку. Існує також можливість додавати GIF, вказувати своє розташування і навіть температуру за вікном.

Завантажено може бути не тільки зроблене в інстаграмі фото, але і будь-яке зображення, яке є на телефоні. Для цього в режимі камери необхідно протягнути пальцем вгору по екрану, і всі доступні медіа-файли відкриються. Додатково існує фільтр за категоріями. Наприклад, можна відкрити тільки відео або Селфі. В цьому випадку фотографію або відео можна буде додатково обробити.

Як довго зберігаються історії?

Історії в Інстаграм зберігаються всього 24 години, а потім автоматично видаляються. Однак існує також «Актуальне», куди можна додати на необмежену кількість часу будь-яку з раніше опублікованих публікацій.

У даній категорії можна створювати окремі вибірки з актуальних історій Інстаграма. А якщо ви власник бізнесу — ваш асортимент або останні товари.

Як знайти свою Сторіс?

Всі викладені файли легко знайти при натисканні на власну іконку як на головній сторінці, так і в своєму профілі. Якщо свайпнуть вгору, можна побачити перелік передплатників, які подивилися публікацію. Зробити це можливо тільки до того, як публікація не сумнівайся автоматично, або при додаванні її в «Актуальне».

Щоб підвищити кількість переглядів, слід скористатися сервісом Pamagram, який допомагає накручувати кількість живих передплатників.

сервіс pamagram для просування аккаунта в instagram

Можна створювати необмежену кількість, і видаляти їх існує можливість в будь-який необхідний момент.

Дивитися перегляди інших користувачів, виклали Сторіс, неможливо. Їх не можна лайкать або писати до них коментарі, але існує опція на них відповідати, і тим самим повідомляти автора, що дана тема цікава певної аудиторії.

Як завантажити Сторіс через комп’ютер?

У Інстаграм з комп’ютера можна зайти, тільки якщо завантажити спеціальну десктопну версію програми (для Win10) за офіційною посиланням. В даному випадку соціальна мережа функціонує майже так само, як і на телефоні, але робити фото через камеру не вийде.

Краще відправляти фото з комп’ютера на телефон і виставляти з додатка, щоб заощадити час.

До речі, ми недавно писали про те, що можна робити з історіями з ПК, почитайте.

Як прибрати Сторіс іншої людини?

Видалити їх не вийде, проте існує опція відписатися від оновлень в Сторіс. Слід перейти на профіль людини, затиснути іконку профілю і натиснути на «Прибрати повідомлення про історії». Користувач не впізнає про цю дію, а історії не будуть з’являтися в стрічці, поки ви не захочете повернути функцію.

Можна самостійно створювати публікації для певних категорій людей або приховувати перегляди від кого-небудь. Подібні Сторіс світяться зеленим кольором у стрічці, що дозволяє полегшити їх пошук, і носять назву «Для кращих друзів» і не відображаються в стрічці тих, хто не включений в категорію. Для інших профіль буде виглядати так, ніби ніяких Сторіс в профілі немає.

Підтвердження цієї дії можна, якщо перейти в Сторіс і натиснути на шестірню в лівому верхньому кутку. Тут існує можливість добирати або прибирати необмежену кількість людей.

Після прочитання матеріалу у тебе залишилися питання? Став їх у коментарях! А також дивись додаткову відеоінструкцію по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector