Як додати кілька історій в Інстаграм?

Життя така штука, ніколи не знаєш, що може з тобою статися або статися в твоєму житті. У кого-то вона яскрава і незвичайна, а у кого-то сіра і нудна. Але у будь-якої людини бувають такі випадки, коли хочеться поділитися з кимось своїми фотографіями або відео, а історію ти сьогодні вже опублікував. Засмічувати свою стрічку всякою всячиною не хочеться, а не розповісти про це не можна. Для цього є функція додавання кількох історій одночасно. Розглянемо, як додати кілька історій в Інстаграм з телефону.

Як додати кілька історій в одну стрічку?

В цьому немає нічого складного. Взагалі, соціальні мережі з кожним разом стають все простіше і простіше у використанні. Наприклад, є багато дітей, які ще за собою горщик не почистили, але вже мають свою сторінку в соціальних мережах, хтось і зовсім заводить окремий профіль свого собаку (але таких людей вже не врятувати, вони ще гарячий чай розбавляють холодною водою, подалі від таких триматися треба, хіба мало). Ну так от, ближче до справи. Якщо на вашу суб’єктивну думку, людям обов’язково потрібно знати, як ви добралися з точки А в точку Б (або як ви одягаєте штани), але при цьому з минулих 2-х відеосторіз, вони вже знають, що як ви виходили з дому, ми завантажимо ще одну сторіз. Вона піде слідом за першою, що дуже зручно.

Отже:

  • відкриваємо стрічку в інстаграмі;
  • тиснемо на свою попередню сторіз;
  • в лівому верхньому кутку є значок камери, тиснемо;

  • проробляємо те ж саме, що ви робили при завантаженні старої.

Насправді, ця опція викликає тільки позитивні емоції, так як робить з вашої розповіді цілу галерею, яка не буде засмічувати основну стрічку.

Як додати кілька фото в історію Інстаграм?

Припустимо, хтось вважає себе дуже цікавою особистістю (зауважте, не ВВАЖАЄТЬСЯ, а вважає!) І хоче, щоб кожен крок (щосекундний), зроблений по землі, був опублікований в інстр. Представили цю людину, так? Згоден з вами, він не визнає еволюцію як факт, а мозок звільнився, в зв’язку з безробіттям. Спамити історіями категорично не рекомендується. Якщо у вас є такі знайомі, можете скинути їм цю статтю.

Ми покажемо, як додавати 2, 3 і більше фотографій в одну stories.

  • потрібно зайти на головну сторінку ИНСТА;
  • в лівому верхньому кутку є кнопка камери, тикаємо на неї;

  • якщо фотографія вже зроблена, то свайпаем по екрану вгору, відкриється галерея;
  • вибрати потрібну фотографію і натиснути на плюсик з написом «ваша історія». Історія доповнена.

Далі, виконайте ту ж саму операцію. Фотографії будуть показані не відразу на одному екрані, а по черзі. Таким чином, ми можемо завантажити кілька зображень і відео, щоб не викладати це в свою стрічку.

Як додати кілька окремих історій в Інстаграм?

Хто б що не говорив, але розробники думають про своїх користувачів. Вище ми сказали, що дана функція була зроблена, по-перше, щоб: не робити кілька окремих постів, по-друге, не псувати життя своїм передплатникам. Вони всіляко борються з нецікавим контентом в стрічці, а там, де вони безсилі, намагаються впихнути весь нудний контент в одне місце — в історії.

Тому, у нас немає можливості робити окремі історії в Інстаграм. Уявіть, з ранку, сидячи на керамічному коні, ви будете дивитися Сторіс, де один і той же чоловік показує щось. Це добре, якщо він буде щось показувати, але ж є і такі, хто завантажують картинку з розумною цитатка і вставляють туди свою музику! І не в одну історію, а в кілька. І такі Сторіс йтимуть поспіль! Моторошно, чи не так?

І реакція на це може бути у всіх різної …

Вищеописане стосується всіх користувачів, неважливо, андроїд у вас або айфон.

Заключне слово

Ми розповіли вам, як додати історію в Інстаграм. Сподіваємося, що питання: «як викласти», «як додавати?», «Як зробити?» У вас відпали. Не забувайте, що ваше викладену сторі дивляться ваші передплатники, ваші друзі. Не потрібно викладати туди що попало, опублікуйте коротке відео або який-небудь опитування. Чи не публікуйте більше двох-трьох оповідань, це набридає дивитися. Не у всіх є високошвидкісний інтернет, тому, якщо ви завантажте занадто багато stories, хтось не зможе подивитися свежедобавленную історію. До речі, результати ваших зроблених stories (тобто, скільки людей і хто саме подивився їх) ви можете подивитися, натиснувши на кількість переглядів під вашою stories.

У тебе залишилися які-небудь питання по темі? Став їх у коментарях! А також дивись відеоінструкцію по темі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector