Як завантажити, встановити і поміняти тему для Discord (ДІСКОРДІЯ)

Тема для ДІСКОРДІЯ

Для сучасного голосового або текстового спілкування часто відпадає необхідність використовувати мобільний зв’язок і смс повідомлення, схильні до тарифікації оператором зв’язку. Такий метод спілкування замінили месенджери, яких дуже багато в Інтернет-мережі. Особливо можна виділити додаток Discord (і його покращений варіант — Беттер ДІСКОРДІЯ). Це просте і зручне програмне забезпечення для здійснення голосового зв’язку і відправки текстових повідомлень, а також для здійснення відеодзвінків і обміну файлами. Воно має високу ступінь застосування в бізнес структурах, в рамках творчої діяльності і простих домашніх переговорах. Є російська версія ДІСКОРДІЯ.

ДІСКОРДІЯ має барвистий дизайн інтерфейсу, який не дає втомлюватися очам. Але будь-яка картинка, будь-ідеальне оформлення з часом може набриднути. У даній інформаційній статті ви дізнаєтеся, як можна персоналізувати під себе це прекрасне додаток, встановивши для ДІСКОРДІЯ нові теми оформлення.

Тема для ДІСКОРДІЯ з драконом

Як змінити інтерфейс в discord

Якщо вам недоїли стандартне оформлення програми, в Інтернеті існує величезна кількість тем різних категорій — Themes For Discord, якщо ви будете шукати англійською мовою. Кожен користувач зможе знайти на свій смак щось цікаве. Крім цього, для ДІСКОРДІЯ розроблений спеціальний плагін — додаток Better Discord (посилання ми давали вище), мета якого — привнести зміни в обридлий дизайн продукту. За допомогою нього ви зможете змінювати режим відображення деяких об’єктів, додавати нові смайли і стікери, міняти теми для ДІСКОРДІЯ додатки і різні відповідні плагіни. Особливий плюс в тому, що користувач сам зможе створити свій вид оформлення. Це навіть крутіше, ніж змінити аватар в ДІСКОРДІЯ.

Як встановити тему для ДІСКОРДІЯ

Для безпосереднього внесення зміни в дизайн програми, буде потрібно виконати ряд простих дій:

 1. Знайти та завантажити в світовій павутині BetterDiscord.
 2. Встановити його на свій пристрій.
 3. Знайти в Інтернеті набір нових тем на ДІСКОРДІЯ, які вам до смаку і завантажити їх. Не забувайте перевіряти сторонні ресурси на наявність вірусних програм. Інакше завантажена тема вб’є ваш термінал.
 4. Розпакувати файли — теми в відповідну папку в каталозі БеттерДіскорд.
 5. Запустити месенджер і перейти в призначені для користувача настройки.
 6. Внизу з’явиться додатковий набір функцій редагування інтерфейсу.
 7. Відкрити вкладку Themes. У ній надано набір скачали вами готових тем.
 8. Поставити галочку навпроти сподобалася. Моментально відбудеться зміна фону.

Тема для ДІСКОРДІЯ з фортецею

Як зробити самому теми для discord

Як створити свою тему оформлення? Встановивши новий додатковий плагін BetterDiscord, у вас з’явиться можливість створення власного оформлення програми. Ось, що потрібно для цього:

 1. У вікні програми відкрийте сторінку налаштувань.
 2. Виберіть розділ БеттерДіскорд.
 3. Відкрийте вкладку Custom CSS.
 4. Відкриється поле для введення програмного коду.
 5. Напишіть код вашої нової теми самі або знайдіть на форумах в мережі.
 6. Натисніть на кнопку Update.

Діліться своїми шедеврами, програмними кодами в коментарях під текстом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector