Як завантажити стікери для Ватсап безкоштовно

Як відомо, текстове спілкування в мережі — це, часом, неживі букви на екрані нашого монітору. Весь емоційний підтекст, почуття й афекти залишаються там, за ригідні набором сухих букв, які не здатні передати всю повноту нашого настрою. Для більш повної демонстрації наших реакцій придумані різні смайли і стікери, що дозволяють передати той чи інший чуттєвий відтінок, висловити наше настрій або емоцію. Популярний месенджер Ватсап довгий час не міг похвалитися наявністю стікерів, які з’явилися в ньому лише в кінці 2018 — початку 2019 року. При цьому набір попередньо стікерів в Ватсап не балує нас різноманітністю, і багато користувачів шукають, як і де можна скачати стікери для Ватсап безкоштовно. Нижче ми докладно розберемо, як це можна зробити.

Стікери в Ватсап — особливості реалізації

Як відомо, до недавнього часу популярний месенджер WhatsApp, послугами якого користуються понад мільярд людей, не підтримував роботу стікерів. Ця функція була введена в функціонал месенджера лише в листопаді 2018 року, що не сподобалося компанії «Apple», яка почала видаляти з Еп Стор сторонні додатки, що додають стікери для Ватсап.

Нині ж для роботи зі стікерами у вас повинна бути встановлена ​​найсвіжіша версія програми Ватсап (Андроїд, iOS). Для відправки стікерів Ватсап співрозмовнику необхідно:

 1. Відкрити індивідуальний (груповий) чат;
 2. Поруч з рядком введення внизу буде значок із зображенням смайла. Тапніте на нього. Відкриється перелік смайлів. Їх теж можна використовувати, але нас цікавлять стікери;
  Тапніте на значок із зображенням смайла
  Тапніте на значок із зображенням смайла
 3. Потім на наступному екрані внизу тапніте на значок стікерів (прямокутник із загнутим нижнім правим краєм);
  Натисніть на значок, щоб отримати доступ до стікери
  Натисніть на значок, щоб отримати доступ до стікери
 4. Відкриється наявний у вашому Ватсап набір стікерів;
  Виберіть вподобаний стікер і відправте його вашому співрозмовнику
  Виберіть вподобаний стікер і відправте його вашому співрозмовнику
 5. Виберіть вподобаний стікер і відправте його вашому співрозмовнику.

Як використовувати інші стікери в Ватсап

Зрозуміло, стандартного набору стікерів в Ватсап може бути мало. Для розширення функціоналу ми можемо завантажити ззовні безліч стікер-паків, доступних, головним чином, в Плей Маркет. Процедура перенесення таких стікерів в наш Ватсап зводиться до наступного:

 1. Перейдіть в Плей Маркет, Еп Стор, або інший аналогічний ресурс;
 2. Виберіть програму з набором стікерів (посилання на такі додатки ми надамо нижче);
 3. Скачайте такий стікер-пак на ваш телефон;
 4. Відкрийте такий стікер-пак, виберіть сподобався стікер з нього в Галереї. Потім натиснути на кнопку «Поділитися», після чого вибрати пунктом відправки Ватсап;
  Надішліть сподобався стікер в WhatsApp
  Надішліть сподобався стікер в WhatsApp
 5. Відкривши додаток Ватсап ви побачите там обраний вами стікер і зможете переслати його вашому співрозмовнику.

Робота з емодзі-клавіатурою

Також ви можете відправляти стікери-емодзі в Ватсап за допомогою емодзі-клавіатури. Для цього необхідно виконати наступне:

 1. Перейдіть на Плей Маркет або Еп Стор;
 2. Знайдіть, скачайте і встановіть віртуальну клавіатуру з підтримкою смайликів емодзі (наприклад, «Gboard», «Emoji клавіатура» і інших);
  клавіатура
  Клавіатура «Gboard» має безліч стікерів і емодзі
 3. Перейдіть в налаштування вашого телефону, виберіть там «Додатково» — «Мова і введення», і активуйте вашу нову віртуальну клавіатуру з підтримкою емодзі;
 4. Використовуючи зазначену клавіатуру в WhatsApp відправляйте вашому співрозмовнику смайли-емодзі.

Відправки стікерів як фото в Востап

Також ви можете відправляти стікери як зображення (фото) в WhatsApp. Для цього необхідно зробити наступне:

 1. Знайдіть в мережі вподобану картинку-стікер і скачайте її на свій смартфон;
 2. Відкрийте ваш Ватсап і перейдіть у вікно потрібного чату;
 3. Для відправки стікера натисніть на кнопку із зображенням скріпки;
  Натисніть на кнопку з зображенням скріпки
  Натисніть на кнопку з зображенням скріпки
 4. Відкриється вікно вибору файлів. Чи залишиться вибрати скачаний нами раніше стікер і відправити його адресату.
  Виберіть і відправте потрібний стікер
  Виберіть і відправте потрібний стікер

Нижче ми перерахуємо різні варіанти стікер-паків, доступні в Плей Маркет, а також на ряді інших ресурсів. Їх залишиться скачати і розпакувати, а далі користуватися ними так, як ми описали раніше.

прикольні

«AIO Sticker for WhatsApp» — даний пакет стікерів є одним з кращих паків, доступних на даний момент. Цей набір наклейок сподобається практично всім, так як в нього входять наклейки різних персонажів, такі як містер Бін, Гомер Сімпсон, анімовані персонажі «Міньйон» і ряд інших.


«AIO Sticker for WhatsApp» — один з кращих доступних стікер-паків

«Counter Sticker WAStickerApps» — набір стікерів для WhatsApp, що базується на широко відомій грі «CS: GO». Включає 240 різноманітних стікерів.

«Cinema Stickers» — даний пакет включає в себе наклейки від різних персонажів фільму, включаючи Фредді Крюгера і Пеннівейз. Тут є кілька різних категорій наклейок, включених в пакет, тому ви зможете вибрати собі стікер на вибір. Якщо ви любитель кіно, ми настійно рекомендуємо завантажити наклейки «Cinema» для «WhatsApp».

«GOT Stickers for Whatsapp» — Ця програма дозволяє додавати безкоштовні наклейки «Ігри престолів» в ваш WhatsApp. Тепер ви можете поділитися в WhatsApp своїми реакціями зірок «Game of Thrones».

Стікери з
Стікери з «Ігри Престолів» в вашому Ватсапе

«Troll Meme Emoji for WhatsApp» — набір прикольних мемів для троллінгу.

Завантажуємо стікери на Андроїд

«Dragon Ball Stickers» — Якщо ви дитя 90-х, і є шанувальником Dragon Ball, то цей набір наклейок виразно для вас. Пакет містить понад 300 стікерів, якими ви можете поділитися.

Доступні більше 300 стікерів з
Доступні більше 300 стікерів з «Dragon Ball»

«Stickers Cloud +500 Packs» — дана програма пропонує більш 500 паків стікерів і можливість створювати свої власні стікери. Тут ви зможете знайти стікери з відеоігор, аніме, мемах, Різдва, домашніх тварин, відомих людей, серіалах і багато іншого. Додаток постійно оновлює свою базу, тому кількість доступних стікерів для скачування буде тільки збільшуватися.

«Deadpool Sticker Pack» — якщо ви фанат Дедпула, то цей пак стікерів для Ватсапа виразно для вас. Він включає в себе більше десятка стікерів «Deadpool» і може бути завантажений з наданою нами посиланням. Після установки APK відкрийте додаток стікера і натисніть «Додати в WhatsApp». Тепер ви можете похвалитися своїми крутими стікерами Deadpool, які жоден з ваших друзів не зможе знайти в Google Play на даний момент.

Стікери для фанатів
Стікери для фанатів «Deadpool»

«Ohayou Sticker Pack» — аніме стікер-пак для фанатів аніме.

Викачуємо наклейки на Айфон для Ватсап

«Sticker Maker for Whatsapp!» — крім набору вже готових 2000 стікерів для Ватсап ви можете створювати тут свої власні наклейки.

прикладна програма
Додаток «Sticker Maker for Whatsapp!» дозволить створювати свої стікери

«Кращі стікери Stickers Memes» — доступні більше 260 стікерів-мемів. За допомогою можливостей цього додатка ви можете не тільки використовувати вже готові стікери, але і створювати свої.

«Stickify» — програма, націлена на створення стікерів. Має вже готову бібліотеку наклейок.

Стікери російською

На жаль, ми не знайшли стікер-пак для Ватсап російською мовою. Але ви можете створити його самостійно, використавши, наприклад, додаток «Stickers Cloud +500 Packs».

Смішні стіки

«Pokémon Stickers for WhatsApp» — якщо ваше дитинство пов’язане з покемонами, то цей кумедний пак стікерів є обов’язковим для додавання в вашу колекцію Ватсап.

Стікери-покемони для WhatsApp
Стікери-покемони для WhatsApp

«Monkey Stickers for WP» — смішні стікери мавпочок для Ватсап. Встановіть та запустіть додаток, тапніте на «ADD TO WHATSAPP». Потім запустіть Ватсап, перейдіть в режим діалогу, і тапніте на кнопку емодзі. Ви зможете вибрати стікери мавпочки і відправити їх співрозмовнику.

«Meme stickers for WhatsApp» — оригінальні меми-стікери на Ватсап, знайомі багатьом. Пак містить безліч класичних мемів.

У цьому паку доступні класичні меми, відомі багатьом
У цьому паку доступні класичні меми, відомі багатьом

«Poopy Emoji for WhatsApp» — забавні меми для Ватсап, які сподобаються любителям жартів і розваг.

Стікери з написами

«STICKERS FOR WHATSAPP» — даний величезний пак містить безліч стікерів з написами для Ватсап.

«Love Sticker Packs» — містить безліч стікерів з написами на романтичну тематику.

Романтичний стікер-пак має безліч стікерів з написами
Романтичний стікер-пак має безліч стікерів з написами

Це цікаво: привітання «З днем ​​народження» жінці для WhatsApp безкоштовно.

висновок

Вище ми розглянули, як і де можна скачати стікери для Ватсап безкоштовно, привели посилання на паки стікерів і пояснили, як їх використовувати у вашому messenger. Використовуйте перераховані нами альтернативи для пожвавлення вашого діалогу, додання йому яскравих і цікавих ноток, що дозволить прикрасити вашу комунікацію з іншими людьми в популярному мессенджере WhatApp.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector