Як поставити фон в Steam

Якщо проводиш незліченну кількість годин на віртуальному світі за улюбленими іграми, з часом стандартний інтерфейс набридає, виникає потреба змінити обстановку. Крім того, цікавий бекграунд високо котирується у вузьких колах справжніх цінителів подібного виду мистецтва. Ця стаття буде корисна як раз для такого типу ігроманів. Давайте ж разом розберемося, як поміняти фон в стім.

установка фону

Як в Steam встановити особистий унікальний фон в профілі?

Для чого змінюють фон в Steam?

По суті користувачів ігрової платформи Стим можна поділити на дві категорії:

  • люди, які виключно грають на платформі;
  • люди, які, крім ігор, використовують Стим як засіб соціалізації.

Перша група користувачів не особливо піклується про наповнюваність інформацією свого аккаунта — їм цілком достатньо заповнити обов’язкові поля і приступити безпосередньо до гри.

Друга група вважає Стим чимось на зразок соціальної мережі, в якій можна завести друзів і проводити з ними багато часу в віртуальному світі. Для таких користувачів важливо вказати найбільш повну інформацію про себе і максимально красиво виконати оформлення профілю Steam, щоб виділитися з «сірої маси».

приклад фону

Зовнішній вигляд профілю. Як змінити фон в стім?

В першу чергу, щоб поміняти зовнішній вигляд профілю, можна використовувати таку опцію, як «Змінити фон». Ви напевно знаєте, що Стим — це не тільки ігрова, а й торговельна площадка, яка дозволяє купувати і продавати всякі віртуальні об’єкти для ігор. Купуючи платні ігри та різні поновлення на офіційному сайті, ви будете отримувати спеціальні ігрові картки. Зібравши конкретні картки з однієї гри, ви зможете отримати безкоштовний фон для цієї гри. Цей спосіб не вимагає фінансових витрат, однак, має елемент випадкового вибору, тобто ви самі не можете вибрати фон — вам випаде рандомних картинка.

ВАЖЛИВО. Якщо у тебе хоч по одній речі в TF2 і Dota 2 було куплено, то картки в них випадати будуть. Якщо ж не купував речей, то тоді 9 $ доната = випадання однієї картки (по крайней мере, в групі ВК Steam так пишуть).

Щоб знайти і встановити потрібний фон для ігрової платформи Стим, потрібно виконати певний порядок дій. Отже, як поставити фон в стім? Розбираємо по кроках:

  1. Заходимо на торговельний майданчик Стіма, вибираємо категорію фонів і шукаємо унікальне зображення, яке відповідає вашим вимогам. Завантажуємо обраний файл. Пошук лота
  2. Відкриваємо клієнт Steam, авторізуемся в системі. Відкриваємо меню налаштувань, натискаємо на кнопку «Профіль», і з’являється вікно для роботи з профілем. Зліва в віконці є пункт «Оформлення», натискаємо на ньому. редагуванняВибираємо зі списку вже завантажених фонів необхідний нам, відзначаємо прапорцем поле «Використовувати фон». Далі, зберігаємо внесені зміни — готово. Додати зображення
  3. Фон встановлений, залишилося тільки перезайти в Steam.

Як формується ціна на графічні елементи?

По суті, можна виділити деякі чинники, що визначають ціну графічного елементу:

  1. Вартість в самоцвіти. Цей параметр задає відправну точку у формуванні вартості. Висока ціна в самоцвіти визначає високу початкову ціну в реальних грошах. Стандартна ціна фону до п’яти рублів.
  2. Унікальність. Унікальність предмета залежить від розкрученості гри, її вартості та вартості наборів карток. Якщо кількість карток в доступі на ринку низька, а гра має великий попит, то такі фони будуть коштувати досить дорого. У таких випадках ціна може досягати кілька сотень рублів.
  3. Якість графіки. Якість виконання графічного елементу має значення, але все-таки не робить визначального впливу на ціну. Будь гарний фон швидко впаде в ціні, якщо не буде рідкісним.

Окремо варто сказати, що типи предметів, такі як «Звичайний», «Незвичайний», «Рідкісний» не беруть участь в ціноутворенні зовсім — це лише вказує на можливість випадкового отримання предмета при куванні значка.

ПОРАДА. Якщо вам сподобався якийсь фон, але викладати за нього велику суму не дуже-то і хочеться, то завжди можна почекати знижок. Регулярно на торговому майданчику Стим влаштовуються розпродажі, на яких можна купити предмет за зниженою ціною. Однак по-справжньому унікальні якісні елементи, як правило, не беруть участі в розпродажах і навіть з урахуванням знижок знаходяться у високому ціновому діапазоні.

Вітрини для Steam

Справа в тому, що список доступних фонів для Стіма обмежений, і можливість самореалізації за допомогою фону мінімальна, так як всі вони знаходяться в загальному доступі. Деякі відрізняються рідкістю і ціною, але якщо вам дуже подобається якийсь фон, то дістати його — не проблема. По-справжньому реалізувати своє почуття стилю і креативність вийде за допомогою використання вітрин.

Вітрини припускають розміщення і комбінування безлічі графічних елементів: фонів, значків, смайлів, нагород і так далі. При використанні вітрин ви можете встановлювати прозорий фон в Стім і розташовувати на ньому скріншоти з ігор і різні ілюстрації.

приклад вітрин

Популярність профілю безпосередньо залежить від кількості вітрин, але щоб отримувати вітрину, треба послідовно наполегливо прокачувати рівень, а це довго і витратно. Для отримання хороших показників, в принципі, достатньо однієї-двох вітрин.

Як зробити гарний фон в Steam?

Щоб нарізати фон для розміщення в вітрині, не потрібні знання графічних редакторів типу Adobe Photoshop — для цього існує спеціальний сайт Steam AP Background Cropper. Це партнерський сайт ігрової платформи Steam, він офіційно рекомендований і безпечний для користувачів.

Заходимо на цей сайт, завантажуємо наш фон, з яким збираємося працювати, і виконуємо з ним все, що душа забажає. Графічний редактор володіє простим інтерфейсом і зручний в роботі. Після закінчення нарізки зберігаємо зміни для комбінування в вітринах.

Підіб’ємо резюме під вищесказаним

Виходячи з досвіду і здорового глузду, не варто витрачати багато грошей, щоб створити унікальний профіль вашого облікового запису Стим. Дорогі фони і графічні елементи мають цінність не в якості графіки, а в їх рідкості, тобто в співвідношенні кількості продукту на ринку до популярності гри. Отже, якщо ви хочете похвалитися фінансовими можливостями, то, може бути, ваші друзі з ігрової платформи це і оцінять, але куди важливіше проявити власну фантазію і створити дійсно цікавий графічний дизайн інтерфейсу, використавши безкоштовні предмети. В редагуванні графіки і нарізки фонів для вітрин вам допоможе графічний редактор Steam AP Background Cropper, який гарантує безпечне використання персональних даних.

Використовуйте фантазію, включайте креатив на повну і, приклавши зусилля, ви обов’язково досягнете необхідного результату. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector