Як зареєструватися в Фейсбук без номера телефону: створюємо аккаунт

Ілюстрація на тему Як зареєструватися в Фейсбук без номера телефону: створюємо аккаунт

Facebook — це соціальна мережа і за сумісництвом месенджер, який на даний момент дуже популярний. Він також дуже функціональний і цікавий, що приваблює мільйони користувачів щодня. Ви можете відправляти смс повідомлення, викладати публікації, оцінювати та коментувати інших людей, додавати передплатників і багато іншого. Але перш ніж користуватися сервісом потрібно пройти реєстрацію. Зазвичай вона відбувається за допомогою мобільного телефону, але іноді може бути і так, що це незручно, або неможливо. І сьогодні ми розглянемо, як зареєструватися в Фейсбук без номера телефону.

Створення облікового запису без номера

Так як Facebook дуже популярний у всьому світі, то його адаптували і зробили версії для різних платформ. Тому ми розглянемо способи створення аккаунта як через веб-сайт, так і через мобільний додаток. Відбувається це через електронну пошту. Дії, вироблені для кожного із способів, будуть трохи відрізнятися між собою.

Ілюстрація на тему Як зареєструватися в Фейсбук без номера телефону: створюємо аккаунт

Веб сайт

Для початку ми заходимо на сайт https://www.facebook.com/. Там буде сторінка, де можна ввести логін і пароль, або зареєструватися. Ми вибираємо реєстрацію.

Там ми вводимо дані і заповнюємо запропоновані поля. Поля, які потрібно обов’язково заповнювати, будуть відзначені зірочкою, точкою, або іншими знаками. Такими є наприклад, пароль або ім’я користувача. Нашу пошту ми вводимо двічі, і після цього на неї прийде лист з підтвердженням. Ми переходимо по посиланню в листі і після цього вже можна робити настроювання сторінки. Все готово!

Ілюстрація на тему Як зареєструватися в Фейсбук без номера телефону: створюємо аккаунт

додаток

Отже, тепер ми розглянемо ситуацію для тих, хто користується Фейсбуком на мобільних пристроях. Додатки є як на платформі Андроїд, так і на Iphone. Завантажити його можна з Плей Маркет або App Store. Після цього ми заходимо в додаток і замість введення своїх даних натискаємо внизу на кнопку «Створити обліковий запис». Нам запропонують ввести номер телефону, але внизу ми вибираємо реєстрацію за допомогою e-mail адреси.

Після цього в наступному полі вводимо пошту, придумуємо пароль, логін, пишемо ім’я і натискаємо Продовжити. Тим самим ми підтверджуємо реєстрацію і можемо користуватися своїм акаунтом. Пароль бажано придумати такий, щоб він був не простим, але і таким, що запам’ятовується, тому що відновлення може зайняти певний час.

Ось такий спосіб реєстрації без номера телефону для різних пристроїв. Все, дуже просто, і складнощів ніяких немає. Сподіваємося, ця інформація була вам корисна, і якщо раптом виникне подібна проблема, то труднощів з її рішенням не буде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector