Як запускати на комп’ютері мобільні версії сайтів (і навіщо це може знадобитися)

Деякі мобільні сайти більш зручні у використанні, ніж ті, що відкриваються в десктопних браузерах. На щастя, можна зробити так, щоб в Chrome з’явився вибір, який сайт вам хочеться відкрити: мобільний або десктопний. Як це зробити?

Відкрийте на комп’ютері браузер Google Chrome, перейдіть в Chrome Web Store, знайдіть розширення User-Agent Switcher і встановіть його. На адресному панелі Chrome з’явиться кнопка цього розширення, яка виглядає як глобус. Натисніть на неї і в випадаючому меню виберіть новий User-Agent — Android> Samsung Galaxy S3 або iOS> iPhone. Активна вкладка перезавантажиться і перед вами буде мобільна версія сайту. Майте на увазі, що User-Agent буде змінюватися для всіх сайтів, а не тільки для тієї вкладки, що була відкрита.

В налаштуваннях розширення User-Agent Switcher можна видалити зайві пристрої, а також вказати, щоб браузер запам’ятовував останній використаний User-Agent. Крім того, ви можете додати свій власний User-Agent в тому випадку, якщо вам потрібно побачити, як виглядає мобільний сайт на якомусь певному пристрої. Дізнатися код User-Agent використовуваного вами браузера можна на сайті whoishostingthis.com.

Для відключення підмінного User-Agent потрібно ще раз натиснути на кнопку розширення і вибрати Default. В цьому випадку браузер буде передавати сайтам свої власні дані, не прикидаючись додатком, встановленим на інший пристрій.

В яких випадках вам можуть знадобитися мобільні версії сайтів на десктопном комп’ютері? Наприклад, в тих, коли важливо витрачати менше трафіку. Крім того, мобільні сайти, як правило, працюють швидше і у них менше перевантажений інтерфейс, близький до мобільних додатків. Веб-майстри використовують підміну User-Agent для того, щоб подивитися, як їх сайти виглядають на різних платформах і на екранах з різними співвідношеннями сторін. Для цього їм не потрібно купувати окремі пристрої, досить просто відкрити сайт в Chrome і за допомогою розширення вибрати потрібний гаджет. Ще одна важлива деталь: деякі мобільні сайти пропонують додаткову функціональність, недоступну на їх десктопних версіях. Наприклад, незабаром Instagram дозволить завантажувати фотографії через мобільний сайт, а підмінивши User Ager, ви зможете ділитися знімками прямо з комп’ютера, попередньо обробивши їх в графічному редакторі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector