Як в мобільних додатках «Пошти Mail.Ru» прикріплювати до листів великі файли

Пошта Mail.RuКористувачі мобільних додатків «Пошти Mail.Ru» зможуть прикріплювати до листів файли великого розміру. Така можливість з’явилася в поштових клієнтах для операційних систем Android і iOS.

Раніше при пересиланні файлів в додатку «Пошта Mail.Ru» користувачі стикалися з обмеженням на максимальний розмір вкладення — 25 МБ. Тепер цього обмеження немає, і будь-який користувач може прикріпити до листа файл об’ємом до 2 ГБ. Кількість вкладень необмежена.

Як прикріпити файл великого розміру до листа в мобільних додатках «Пошти Mail.Ru»

Щоб прикріпити один або кілька великих файлів до листа, потрібно відзначити їх, як звичайні вкладення. Додаток автоматично розпізнає файли, розмір яких перевищує 25 МБ, і автоматично завантажить їх в хмарне сховище. У підсумку до листа будуть прикріплені не власними файли, а посилання на їх завантаження з «хмари» Mail.Ru.

Якщо одержувач користується додатком «Пошта Mail.Ru», то файли (зображення і відео), прикріплені в листі, для нього будуть виглядати не як посилання, а як звичайні вкладення — переглядати їх можна не виходячи з програми.

Завантажити для iPhone

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector