У Google Play з’явилася полегшена PUBG Mobile для слабких смартфонів

PUBG Mobile

Розробники Tencent відмінно оптимізували PlayerUnknown’s Battlegrounds для більшості мобільних пристроїв, але все таки є і такі гаджети, специфікації яких не дозволяють грати в проекти подібного рівня. Для власників таких смартфонів і планшетів розробники випустили полегшену версію PUBG Mobile з приставкою Lite.

Lite-версія призначена для пристроїв зі слабким процесором і невеликим об’ємом оперативної пам’яті, однак, як і звичайний PUBG Mobile, працює на просунутому движку Unreal Engine 4. У полегшеної модифікації «королівської битви» зменшено до 40 кількість гравців, присутніх в одній битві, і доступна більш компактна карта — 2 * 2 проти 8 * 8 кілометрів. Тривалість бою в PUBG Mobile Lite не перевищуватиме 10-12 хвилин.

У всьому іншому гра нічим не відрізняється від повноцінної мобільної версії і також буде отримувати своєчасні оновлення з новою зброєю, скінами і режимами. PUBG Mobile Lite доступний тільки для Android-пристроїв і поширюється через Google Play. На момент написання матеріалу додаток доступний для скачування в обмеженій кількості країн, але в майбутньому список розгорнеться для користувачів по всьому світу. А якщо не хочеться чекати, то можна завантажити і встановити APK-файл гри.

Завантажити для Android

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector