Apple Card: порівняння з картами Тінькофф і Рокетбанка

Apple Card: порівняння з картами Тінькофф і Рокетбанка

На заході в театрі Стіва Джобса Apple представила свою банківську карту — Apple Card. Поки сервіс ще не доступний в Росії, я розбираюся у всіх плюсах Apple Card і порівнюю їх з бонусами банківських карт від «Тінькофф» і «Рокетбанка».


Apple співпрацює з банком Goldman Sachs для випуску карт на території США. На даний момент немає інформації про запуск сервісу в Росії. Apple Card передбачає дві моделі використання — в якості віртуальної карти і фізичної з титану. Випуск віртуальної карти буде здійснюватися в додатку Apple Pay, як і замовлення титанової карти. На фізичній карті будуть відсутні реквізити, такі як номер, термін дії та CVV-код. На Apple Card з титану буде нанесено тільки ім’я власника, вона призначена для оплати в місцях, де немає підтримки безконтактних платежів Apple Pay. На думку Apple, там де є термінали безконтактної оплати потрібно використовувати смартфон, а для випадків, де така можливість відсутня передбачена титанова картка. Як платіжної системи Apple Card використовується MasterCard.

вартість обслуговування

Переходимо до порівняння умов і бонусів. Тут і далі я буду порівнювати Apple Card c картами Black від банку «Тінькофф» і «Затишний космос» від «Рокетбанка». Apple стверджує, що у Apple Card не передбачено будь-яких комісій, в тому числі і прихованих. Карта від банку «Тінькофф» обійдеться в 99 рублів за місяць, а для клієнтів з вкладами від 50000 рублів або при залишку від 30000 рублів — безкоштовно. Для власників Black є можливість перейти на безкоштовний тариф за зверненням в чат підтримки або по дзвінку в call-центр, в разі переходу банк перестане нараховувати відсотки на залишок карти нижче 100000 рублів. У карти «Рокетбанка» безкоштовне обслуговування.

Кешбек

Кешбек — це програма лояльності, яка передбачає повернення певного відсотка коштів з покупок, оплачених картою.

Apple Card

Користувачі Apple Card зможуть повернути 3% за будь-які придбання в сервісах і магазинах Apple, в тому числі Apple Store, apple.com, App Store і iTunes. У цю категорію входять гри, внутрішньоігрові товари, а також передплати на Apple Music і розширені плани сховища iCloud. Компанія обіцяє користувачам 2% за будь-які транзакції за допомогою сервісу Apple Pay і 1% по всіх покупок, які оплачуються фізичної Apple Card.

Black від «Тінькофф»

Apple Card: порівняння з картами Тінькофф і Рокетбанка

Власники цієї карти отримують 1% зі всіх покупок і 5% за покупки з трьох категорій підвищеного Кешбек, які вибираються один раз в три місяці. Наприклад, у мене на період з січня по березень були обрані «Транспорт», в яку входить оплата громадського транспорту, в тому числі метро і сервіси подачі таксі, «Аптеки» і «Книги».

«Затишний космос» від «Рокетбанка»

Apple Card: порівняння з картами Тінькофф і Рокетбанка

У клієнтів «Рокетбанка» є можливість повертати 1% зі всіх покупок, а також до 10% в «Улюблених місцях», які користувачі вибирають один раз на місяць. Зазначу приємний бонус для геймерів — «Ігровий режим», який підключається автоматично під час проведення великих розпродажів в Steam, PlayStation Store, Xbox Live і інших. Цей режим дозволяє повернути до 10% з покупок в цих електронних магазинах.

Apple Card: порівняння з картами Тінькофф і Рокетбанка

Окремо розповім про специфіку Кешбек по карті «Рокетбанка». Він нараховується одразу після придбання товару або послуги, але не в грошах, а в рокетрублях, кожен з яких дорівнює одному рублю. Щоб витратити свій Кешбек — потрібно спочатку нагромадивши 3000 рокетрублей або більше, а потім компенсувати ними покупку в додатку. Після компенсації спишуться рокетрублі, а на рахунок карти повернуться 3000 витрачених рублів.

Відсоток на залишок

У карти Apple відсутні бонуси у вигляді нарахування відсотків на залишок грошових коштів, тому розглянемо, що пропонують російські банки.

Black від «Тінькофф»

Банк «Тінькофф» нараховує 6% річних на залишок до 300000 рублів при сумі операції покупок від 3000 рублів за розрахунковий період.

«Затишний космос» від «Рокетбанка»

Власники карти «Рокетбанка» отримують 5,5% річних незалежно від операцій по карті.

Стрічка операцій

Більшість сучасних банківських додатків відображають наочну статистику витрат і стрічку операцій. Наявність цієї функції забезпечує зручний контроль за витратами для користувачів, які стежать за своїми фінансами.

Apple Card

Apple Card: порівняння з картами Тінькофф і Рокетбанка

В ході анонса Apple пообіцяла тісну інтеграцію своєї карти з сервісом Apple Pay. Компанія планує задіяти машинне навчання і визначення геопозіціі, щоб зробити виписки по операціях найбільш наочними.

Black від «Тінькофф»

Apple Card: порівняння з картами Тінькофф і Рокетбанка

У додатку банку «Тінькофф» є стрічка фінансової активності, яка відображає всі операції по витраті і приходу грошових коштів. Крім стрічки, є докладна статистика в формі кільця, що наочно відображає витрати, відсортовані за категоріями. При необхідності кожну з категорій можна відкрити, щоб подивитися звіт докладніше, а також є можливість вибору потрібного періоду часу.

«Затишний космос» від «Рокетбанка»

Apple Card: порівняння з картами Тінькофф і Рокетбанка

Користувачі «Рокетбанка» можуть переглядати аналогічну стрічку операцій з можливістю привласнювати витрат теги. Для відображення наочної статистики потрібно перейти в розділ «Аналітика», де відбивається графік операцій за поточний місяць з можливістю вибору попередніх періодів. У статистиці «Рокетбанка» передбачено сортування по привласненим тегами.

Apple Card: порівняння з картами Тінькофф і Рокетбанка

Порівняльна таблиця Apple Card з картами банків «Тінькофф» і «Рокетбанка»

Для любителів преміум-обслуговування

Apple Card: порівняння з картами Тінькофф і Рокетбанка

Для користувачів, яких зацікавила Apple Card з титану — банк «Тінькофф» запустив лімітовану серію металевої версії карти Black Edition з підтримкою технології безконтактної оплати PayPass. Вартість її річного обслуговування становить 1990 рублів на місяць. За це ціну власник картки отримує персонального менеджера, консьєржа від Prime, який допоможе в організації бізнес-графіка, заходів і поїздок. А ще їм доступні автоконсьерж від Alfred, безкоштовне страхування в поїздках, доступ в бізнес-зали Lounge Key і всі переваги звичайної карти Black.

Замовити карту «Black» від банку Tinkoff (3 місяці безкоштовного обслуговування)
Замовити карту «Затишний космос» від Рокетбанка (+500 рокетрублей)

— t-do.ru/igmedia

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector