Як запускати Google Assistant допомогою голосових команд на iPhone і iPad

Google Assistant

Apple не особливо шанує сторонні голосові асистенти на своїй платформі. Вони не можуть конкурувати з Siri на рівних хоча б через складність запуску: їм заборонено постійно слухати користувача в очікуванні якоїсь команди. Звичайно, це дуже незручно, якщо вам не подобається Siri і хочеться користуватися іншим помічником, наприклад, від Google.

Проблема була частково вирішена. Компанія Google оновила додаток Google Assistant для iOS, додавши йому підтримку «Команд Siri». Тепер запускати Google Assistant можна за допомогою голосових команд. Для цього потрібно спочатку запустити Siri (кнопкою або за допомогою голосових команд «Ей, Сірі»), а потім віддати команду «Окей, Гугл» або вимовити іншу фразу, на яку призначений запуск цього додатка. Звичайно, це далеко не саме витончене і вдале рішення, але раніше було ще складніше.

«Команди Siri» також дозволяють використовувати Siri для управління пристроями розумного будинку через Google Assistant. Наприклад, ви можете записати команду «Гугл, я спати» і призначити її на вимикання світла і музики через Google Assistant. Само собою, для цього потрібно, щоб у вашому домі були прилади, якими може керувати цей асистент.

Google Assistant тепер можна запускати на iOS різноманітними способами: зі сторінки блокування, через віджет, натисканням на іконку на робочому столі і за допомогою голосових команд в Siri.

iGuides в Telegram — t.me/iguides_ru

Даруємо подарунки за найкращі статті в блогах

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector