У Росії запущений сервіс переказу грошей за номером телефону

Visa і Mastercard

Компанія Mastercard запустила в Росії сервіс, що дозволяє переводити гроші з однієї картки на іншу, використовуючи номер телефону. В даний час його підтримує лише «Райффайзенбанк», а скоро до цього проекту приєднаються інші кредитні організації, в тому числі «Бінбанк», «Тінькофф банк», «Російський стандарт», ВТБ і «Пошта банк». Сервіс реалізований на СУБД і сервері додатків Tarantool і хмарної інфраструктурі Mail.Ru Cloud Solutions.

Переказувати гроші можна з карт будь-яких російських банків, емітованих Mastercard, Visa і Maestro. Для цього потрібно зайти на сайт банку, ввести дані карти, номер телефону одержувача, суму переказу і, за бажанням, повідомлення. Одержувачем може бути власник картки будь-якого російського банку. Карти платіжної системи МИР не підтримуються.

Одержувач отримає по SMS посилання на сайт банку і код, який йому потрібно ввести для отримання переказу. Після цього йому потрібно вказати номер карти, на яку будуть переведені гроші. Надалі можна буде налаштувати автоматичне отримання коштів на різні карти по номеру телефону, email або облікового запису в «Однокласниках» або «ВКонтакте».

Зарахування грошей на картки «Райффайзенбанку» проводиться моментально, в інші банки — протягом трьох днів. При перекладі між картами «Райффайзенбанку» комісії немає, а за відправку грошей в сторонні банківські організації стягується комісія — 1,5%, але не менше 50 рублів для дебетових карт і 3% плюс 300 рублів для кредиток.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector