Як замовити зворотний дзвінок в Viber для активації

Якщо при активації Viber у вас виникли проблеми з отриманням коду по СМС, ви можете замовити зворотний дзвінок. Система Viber передзвонить вам за вказаним номером і повідомить код активації голосовим повідомленням. Для активації потрібен чотиризначний індивідуальний номер.

Як передзвонити Viber
Як передзвонити Viber надійде вам в лічені хвилини

Цією функцією можна скористатися тільки 1 раз протягом 24 годин. Тому перед дзвінком приготуйтеся записати активаційний код.

Як отримати дзвінок

Що отримати зворотний дзвінок для активації, скористайтеся наступною інструкцією:

  1. Запустити Viber на пристрої.
  2. Виконайте всі кроки установки по інструкції.
  3. Протягом 60 секунд вам повинен прийти чотиризначний код доступу, якщо цього не станеться скористайтеся можливістю автоматичного передзвону по посиланню «Ні коду?» Або повідомлення виду «Якщо ви не отримали свій код в перебігу 1 хвилини, скористайтеся посиланням.» Звертаємо вашу увагу, що ця функція з’явиться тільки після закінчення 1 хвилини.
  4. Підтвердіть правильність номера, на який реєструється Viber, і підтвердіть отримання коду.
  5. Після цього вам надійде автоматичний дзвінок від системи Viber, в якому вам зачитають код активації.

Запишіть код активації в блокнот, а потім введіть його в поле коду доступу в Viber. Не забудьте, що ця функція доступна 1 раз на протязі 24 годин.

Як передзвонити Viber
Після активації ви зможете користуватися месенджером Viber

Перевірте актуальну версію вашого Viber на телефоні або на комп’ютері. Для стабільної роботи рекомендуємо завантажити останню версію Viber на телефон, в якій виправлені дрібні помилки в роботі програми.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector